O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Playstation 3

Playstation 3

Miejsce w ogólnoświatowym rankingu. Konami podkreśla jednak, że nie ma pomysłu na nagrody i temat pozostawia posiadaczom produkcji:

"W temacie trofeów do MGS4... słuchamy Ciebie" napisał Laurino na Blogu Playstation.

Masz ciekawy pomysł? Odwiedź PS3Center i dodaj propozycję.

Źródło: PSU, IGN

18:42, lost-tv , Gry
.
Zamów newsletter

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi postami? Jesteś zwolennikiem idei "czas to pieniądz"? Od dzisiaj, blox Playstation 3 spełni twoje oczekiwania. Wystarczy tylko, że skorzystasz z Newsletter'a, którego możesz "zamówić" (podając na stronie własny adres e-mail) całkowicie za darmo. Ikonkę, która umożliwi zapisanie na liście newsletter'a.

Prorok Germanskiego Boga - Onet.pl Blog

Niedostępne dla zwykłego użytkownika?

> "Usługa PlayStation Home, którą mogą obecnie
> testować wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 3,[...] "

Aha!! Czyli już w 3. zdaniu mamy odpowiedź!
Okazuje się, że usługa Playstation Home jest dopiero w fazie testów! Okazuje się, że nie jest to usługa/produkt ostatecznie zakończony, dopracowany, ostatecznie przetestowany i.Produkcji i testowania należy właśnie takie problematyczne błędy i niedoskonałości wychwytywać i oceniać. Dokładnie w tym celu Sony udostępniło TESTEROM tamtą nową usługę/servis.

> "Oficjalne forum PlayStation.com jest wręcz
> zasypywane skargami użytkowników na znikające
> przedmioty i umeblowanie.

Blog PlayMistrza

Notki
Dane techniczne 2006-10-27 PlayStation 2 - konsola do gier telewizyjnych firmy Sony, następca bardzo popularnej konsoli PlayStation, a poza tym PlayStation 2 była 300 razy szybsza niż jej poprzedniczka. Pozwala na uruchamianie gier przeznaczonych specjalnie na tę platformę, zapisanych na dyskach CD-ROM i DVD-ROM. Urządzenie jest wstecznie kompatybilne, tzn. umożliwia również korzystanie ze starszych.

Bezpieczeństwo, antywirusy, zabezpieczenia

Można wykluczyć takiej możliwości. Sony nie podaje, kiedy działanie sieci zostanie przywrócone, zapewnia jednak, że trwają prace nad jej odbudową oraz przeprowadzane są zewnętrzne audyty bezpieczeństwa.

Gry konsolowe na platformach takich jak PlayStation czy XBOX cieszą się ogromną popularnością, w dużej mierze za sprawą wspierających je sieci. Dzięki nim użytkownicy mogą pobierać bezpłatne wersje demonstracyjne, a także kupować pełne gry i dodatki do nich. Chociaż nie wiadomo,.

Konsola – Playstation 3

I odblokować kolejne światy, oraz rozprawiać się z nieprzyjaciółmi. Zapowiedzi gry jakie
możemy zobaczyć stawiają ją w świetle bardzo przyjemnym dla oka. Wszyscy ciekawcy powinni zafundować sobie tę oto grę i zobaczyć jak wygląda ona na PlayStation 3.

konsolki

Komentarzy: 1 HISTORIA PlayStation 2007-01-23 Wszystko zaczęło się od playstation [ a właściwie juz od nes-a] poniewaz SONY chciało wydac cos innego [zarobili na tym pomysle miliony] po 10 latach sony postanowilo wydac nowszą wersię po 2 latach ja ulepsdzyli a w marcu 2005 [jedynie w japonii] wydali najnowsza wersje. Komentarzy: 0 FOTO XBOX-a 2007-01-23

Komentarzy: 0 PlayStation 3 2007-01-18 ps3 w.

rozrywkowicze.blog

Serial był najchętniej oglądanym programem w polskiej telewizji. Aktualnie nadal istnieje w czołówce najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce; każdy wydział serialu śledzi około 5,5-6 milionów obserwatorów. Każdy sezon liczy ok. 35 sektorów, z kolumny każdy odcinek obstaje około 50 minuty.

Akcja serialu "Na dobre a na złe" młóci się w szpitalu, w podwarszawskiej miejscowości, jaka organizatorowie wymienili Leśna Fura. Telewidzowie w wszystkim zakresie.

Perfekcyjnie do 7 zawodników.

Tagi: sport, piłka nożna, rozrywka

skomentuj (0)

PlayStation 2 2011-06-09 09:43:28

Konsola PlayStation 2, lub najlepszy system pokojowej zabawy, jest otóż mniejsza a bardziej zgrabna. W sprzedaży różny wzorzec, coraz lżejszy a z wbudowanym zasilaczem!
Ta buntownicza wręcz miniaturyzacja w niczym lecz nie obniżyła sensacyjnych.

Playstation 3 move

Nie bądź loserem

Wpisy

 • poniedziałek, 21 listopada 2011
  • Ratchet & Clank: 4 za Jednego na PlayStation 3

   Ratchet & Clank: 4 za Jednego na PlayStation 3 to gra, która wymaga współpracy! Jak współpracowali ze sobą Panowie, którzy użyczyli swoich głosów głównym bohaterom gry.
 • czwartek, 17 listopada 2011
  • Bądź fit

   Gra Move Fitness™ jest formą rozrywki dzięki kilku dyscyplinom zabawowym oraz statystykom on-line wprowadzającym element rywalizacji i współzawodnictwa. Można grać z partnerem w domu lub zdalnie z koleżanką,.

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „FOTODEPILACJA PO MĘSKU”
   • Dodaj komentarz do wpisu „FOTODEPILACJA PO MĘSKU”
 • wtorek, 31 maja 2011
  • Słoneczna.

 • SCHABOSZCZAK

  Tego, że Gran Turismo 5 zostało uznaną najlepszą, ze wszystkich pokazanych gier, nie ma większych zaskoczeń. Najlepsza gra online – Guild Wars 2. Najlepsza gra PC – Crysis 2. Najlepszy sprzęt – PlayStation Move.

  CO Z ,,THIS IS VEGAS”?

  Kiedy ostatnio słyszeliście jakieś informacje o tym tytule. No właśnie. Od dawna o grze praktycznie nic nie słychać. Podobno Warner Bros,.