O czym chcesz poczytać na blogach?

Playstation 2

Kamila Borkowska TreflStudio strony internetowe

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
kamilaborkowska
Czas publikacji:
środa, 11 maja 2011 09:01

Opcje

I możemy rozpocząć wielogodzinne bitwy, rozgrywki, czy przygody w wirtualny świecie. Wynalazek ten firmy Sony  znalazł uznanie na całym świecie, a nawet uzależnił wiele osób od siebie. Rewolucja przeniesienia grafiki Nintendo, do grafiki 3D playstation 3 spowodowało wielką rewolucję, gdzie same gry zaczęły być o wiele ciekawsze i bardziej wciągające i uzależniające! Najbardziej znaną grą i jedną z pierwszych jest chyba gra TEKKEN, która zapoczątkowała rewolucję.

grupstoner.blog

W tych firmach zostało stworzonych wiele gier, które popularnością oplotły cały świat.

Tagi: gry, konsole, rozrywka

skomentuj (0)

Gry Xbox 360 2011-02-18 14:19:05

Gry Xbox 360 owe zabawy będące polepszona edycja swoich starszych poprzedników. Stosowano w nich najnowsze osiągnięcie techniki komputerowej.  Uciechy Xbox 360 owe gry umożliwiające na niezmierżona ilość.

skomentuj (0)

PlayStation 3 2011-02-18 14:20:35

Mocne koncerny elektroniczne dają nam do ręki uciechy, jakie stawiają przed nami potężne postulowania. Gry Sony PlayStation 3 należą do najogromniejszej generacji zabaw komputerowych. Firma Sony celuje w produkcji zabawy komputerowych. Tworzą oni rozrywki, które są ciągle unowocześniane oraz tworzą jej rożna generacje. Niesyty dla nas klientów Gry Sony.

P l a s t i c 0 0 6 • Zapraszam. - Onet.pl Blog


Noty:
Wpisujemy czy to ma być mała czy duża i o czym ma być lub o kim
Avek:
Najlepiej napisać mi na gg blog i obrazek jaki chcesz resztę robię sama!
Reklama napisz mi jaki blog mam zareklamować Na jeden miesiąc 5 komentów a potem po 2 dodajemy np.na 2 mie. 7 komów itd.
I Pod piszesz mi swój blog oraz jakie piosenki mają się tam znaleźć :)

 Reklamy:
 
 
 
 

[9].

PlayStation Portable jest pierwszą podręczną konsolą gier wideo wykorzystującą format dysków optycznych, Universal Media Disc[10][11]. Innymi wyróżniającymi cechami konsoli są duży ekran[12], duże możliwości multimedialne[13] i możliwość połączenia z PlayStation 3, innymi PSP i Internetem[14]

Blog o wspaniałym siatkarzu Zbyszku Bartmanie

Aktor.
Bo gdyby nie siatkówka i PlusLiga, to w chwili obecnej zamiast czytać ten artykuł z pewnością oglądałybyście właśnie w kinie nagrodzoną 11 Oscarami hollywoodzką superprodukcję z najprzystojniejszym aktorem roku 2009, 2010 i wszystkich następnych, zapewne mężem Angeliny Jolie lub innej seksbomby - Zbigniewem Bartmanem. Gdyby bowiem nie poświęcił się żadnemu ze sportów, Zibi wybrałby, jak sam mówi, karierę aktora. Nie tak całkiem zły, pomysł..Czy to jest horror czy sensacja. Dziękujemy, Zbyszku za niewątpliwe ''ułatwienie'' zadania, w razie jakbyśmy się kiedyś zdecydowały zaprosić cię do kina.Gry.
Komputerowe - nie, PlayStation - tak, tak, tak! Jest wielkim i oddanym fanem PlayStation 3 i mógłby na grze na nim spędzić naprawdę dłuuugie godziny - do dziś wspomina, jak w Turcji z Davidem Lee spędzali na tym całe wieczory, bawiąc się jak nigdy. Przyszła.

Ned For Speed News

Po których należy spodziewać się m.in. potężnej dawki adrenaliny. Tym razem, gracze będą udowadniać swoje umiejętności na niebezpiecznych drogach kanionów. Gra ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej (napisy) na PC DVD oraz PlayStation 2. Premiera odbędzie się w listopadzie tego roku.

"Jesteśmy niezmiernie dumni z możliwości wyznaczenia nowego kierunku rozwoju tej serii, a jednocześnie odkrycia ekscytujących trendów w kulturze samochodowej. W naszym.

Sieciowid

    Sony
  • video
  • domena publiczna
  • google