O czym chcesz poczytać na blogach?

Platinium

Polskie biurowce


Platinium Business Park

Platinium Business Park to prestiżowy zespół 5 budynków biurowych klasy A, które docelowo będą oferowały biura do wynajęcia o łącznej powierzchni 60.000 m2. Kompleks charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysokiej jakości elementami wykończeniowymi oraz ciekawą aranżacją przestrzeni wspólnych. Wnętrza budynków zaplanowano tak, aby tworzyły przestrzenną i wygodną powierzchnię użytkową dla zapewnienia maksymalnego komfortu pracownikom biur. Powierzchnie we wszystkich budynkach umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni, zgodnie z wymaganiami Klienta. Duże przeszklenia zapewniają maksymalne doświetlenie wnętrza naturalnym światłem.

marabut blog

Czy muszę mieć depresję żeby mieć natchnienie? Czy to koniec mojej kariery artystycznej? Czy ten koniec nastąpił już 2 lata temu? Nie było depresji od tamtej pory? Niewykluczone że brak natchnienia jest moją własną winą. Czy mam to tak zostawić? Czy próbować coś na siłę?
Nie wiem. Póki co uczę się, pracuję i śledzę Rywingate. I to jest wszystko co robię. Wszystko.
Czas na radykalizm.
Kleo? Ja dredy, a ty? :))))


marabut 2003-02-24 14:08:01
skomentuj (5)
akcja zakończona
koniec nauki na półtora tyg, tylko tyle wolnego, ale nie szkodzi - to mój pierwszy semestr w który wchodzę na czysto. okazuje się, że jednak jest możliwość zainstalowania stałego łącza u nas, i jest dosyć tanie. hip hip! poważnie myślę o udzielaniu korepetycji, kasa by się przydała bez kitu :P [coś nowego, prawda]. śledzę Rywingate, to właściwie jedyna moja rozrywka w trakcie nauki, teraz zaczęłam czytać od 180. strony 'modlitwę za Owena' Irvinga. zaskakująco poważnie zaczęłam myśleć o zawodzie prawnika, ale nie czarujmy się.

Chris Rea 'platinium'

marabut 2003-02-28 20:37:12
skomentuj (0)


Kaja znów pyta - Onet.pl Blog

Ale oczywiście, niezależnie jakdużo by się zjadło to i tak za mało ;) Asertywność zazwyczaj zostawiamy wszafie, w domu, zwłaszcza, kiedy widzimy mazurki, serniki, nadziewane jajka…Już czuję się pełna… Siłownia pewnie nieźle na mnie zarobi w kolejnym miesiącu…

Ale nie o tym miałam…

Piotr z polecanego przeze mniebloga http://stefaneand3g.blogspot.com/podał nowe info o STEPHANE & 3G. Wiadomo już, że BĘDĄ W POLSCE niebawem.Dadzą występy w krakowskich i warszawskich klubach. W Wawie będzie ich możnazobaczyć w: Mono Bar, Platinium, Centralny Basen Artystyczny,Melodia, The Eve, Hydrozagadka i Winowajca; w Krakowie odwiedzą Pauzę i StaloweMagnolie. Ja pewnie wybiorę się do Krakowa, znajomi z Wawy polecają Winowajcę ijuż próbują się dowiedzieć czegoś na temat terminu występu. Jak tylko sięczegoś dowiem, będę dawała znać! Mam nadzieję, że to dobra wiadomość dlawszystkich, którzy chcieli obejrzeć ich występ zwłaszcza, że  podobno WSTĘP WOLNY!!! :)

2 czytaj opinie innych, skomentuj i Ty

Materiały i artykuły biurowe

Według raportu Analiza Rynku Biurowego w II kw. 2011 r., opracowanego przez Jones Lang LaSalle, na warszawskim rynku od początku roku daje się zauważyć wysoki poziom popytu na powierzchnie biurowe. Od kwietnia do końca czerwca br. podpisano umowy na ponad 123 tys. mkw., co łącznie z zawartymi w I kw. br. (220 tys. mkw.) daje 321 tys. mkw. wynajętej nowoczesnej powierzchni biurowej. To 46 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2010 roku. Jak podają analitycy, w tym roku udział umów przednajmu wynosi 25 proc. W pierwszej połowie 2011r. na stołeczny rynek weszły tylko cztery projekty o łącznej powierzchni 28,3 tys. mkw. (Pałac Młodziejowskiego, Mokotowska Square, Racławicka Point oraz Platinium Business Park IV). Do końca 2011 roku planowane jest oddanie dodatkowych 111,6 tys. mkw. z czego w Centrum, jedynie ok. 37 tys. mkw. (Jones Lang LaSalle). Ze względu na ograniczoną dostępność gruntów w centrum miasta, duże kompleksy biurowe powstają poza nim. Według analityków Warsaw Research Forum zasoby warszawskiego rynku powierzchni biurowej osiągnęły poziom ponad 3,5 mln mkw. Ograniczona podaż i znaczny wzrost zainteresowania wynajmem wpłynęły na obniżenie poziomu pustostanów. Na koniec II kw. 2011r. w Warszawie dostępne było ok. 6,2 proc. całkowitej podaży nowoczesnej powierzchni biurowej (6,7 proc. w COB, 9,0 proc. w Centrum i 5,2 proc. poza Centrum). Przy tym stołeczne.

Pellets pellet pelet

Automatyczne czyszczenie palnika zapewnia komfortową obsługę kotła.

Wyposażenie kotła:

- wymiennik pellets 100,
- palnik Platinum Bio,
- podajnik paliwa ze zbiornikiem 305 lub 485 litrów,
- automatyka palnika Platinum Bio,
- wentylator ciśnieniowy do palenia drewnem.

Opcje dodatkowe automatyki palnika Platinum Bio:

- moduł Pellets Mix (sterowanie pogodowe),
- moduł Pellets Solar (sterowanie kolektorami słonecznymi),
- moduł Pellets Bufor (obsługa zbiornika akumulacyjnego),
- moduł sondy lambda.
Opcje rozszerzające automatykę Platinium Bio pozwalają na wysterowanie całego systemu ogrzewania budynku.

Samoczyszczący palnik Platinum Bio zapewnia komfortową obsługę kotła. Prosta obsługa palnika sprowadza się do zasypania zbiornika peletem i uruchomieniu kotła przyciskiem “start”. Palnik kotła rozpali się i automatycznie dobierze parametry pracy gwarantujące utrzymanie zaprogramowanej temperatury w budynku oraz zapewni wymaganą temperaturę ciepłej wody użytkowej.

rasko blog

Po prostu nie mogę patrzeć jak ludzie cierpią. Cierpienie innych rani moje gołębie serce i moją wrażliwą duszę. Zanim jednak mój biedny wspólnik zaczął się wić w konwulsjach wspomniał jeszcze o Panu z Solarium. Pan z Solarium, o którym zgodnie twierdziliśmy, że jest ciotą, wyznał mojemu wspólnikowi, że ma żonę… Recepcjonistka w banku, która przypadkiem zna Pana z Solarium, twierdzi, że to wierutna bzdura. Mój wspólnik twierdzi, że Pan z Solarium gapi się na jego krocze. Pan z solarium jest niski, ma nadwagę i jest blondynem a powszechnie wiadomo, że preferuję brunetów. Między innymi dlatego, a także ponieważ brzydzę się plotką i obmową, nie interesuje mnie jego orientacja.

Byliśmy na „Królowej”. W salach platinium podają sushi (!) Film był genialny. Perła. Stara Szwedka się pochorowała. Oby tylko nie zdechła. Zapewne zatruła się własnym jadem. Biznes mojego męża i Szwedki rodzi się w konwulsjach. To tak jakby obserwować słonice rodzącą sześcioraczki. Szwedka zatrudnia prawdziwego żyda a jak wiadomo żyd przynosi szczęście. Patrząc jednak na ten interes dochodzę do wniosku, że albo to nie prawda, co mówią o żydach albo to nie jest prawdziwy żyd.


skomentuj (13)  

Fryzury emo - Onet.pl Blog

Pozwalają im w pełni rozwijać wyobraźnię. Współpracując z najlepszymi fryzjerami na świecie, marka interpretuje nowe trendy w modzie na potrzeby przemysłu fryzjerskiego. Dwa razy w roku, L'Oréal Professionnel przedstawia Kolekcje Kolorów, proponując nowe style we fryzurach i w modzie. Innowacyjne techniki fryzjerskie współgrają w nich z aktualnymi tendencjami na wybiegach.

kosmetyki loreal Professionnel, to owoc współpracy najlepszych fryzjerów świata z najnowszą technologią laboratoriów Grupy L'Oréal. Produkty do koloryzacji ( Majirel, Diacolor, Luo Color, Platinium…) są zawsze zgodne z aktualnymi trendami w modzie. Fryzjerzy wysoko oceniają gamę do stylizacji Tecni.art, oraz linię Série Expert, która proponuje wysoce precyzyjne profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów. Do innowacji L'Oréal Professionnel uwieńczonych największym powodzeniem zaliczają się również X-Tenso, produkt wygładzający o przedłużonym działaniu oraz płyn do trwałej Dulcia.
fryz (17:54)
Skomentuj mnie