O czym chcesz poczytać na blogach?

Plastikowa biedronka

{zrobie-jak-chcesz}

Się to nie uda.
Dziś mam ochotę przejechać się rowerem i zjeść galaretkę agrestową. Pogoda nie najgorsza, więc może jutro uda mi się gdzieś przejechać.
Na kursie przerobiliśmy już "hiszpańskie ręce" i tep po skosie w tył. Trener to sadysta, ale kiedy puszcza nam szybką muzykę idzie nam lepiej niż przy wolnej.
Plastikowa biedronka. Ubóstwiam tą piosenkę.
PS. Mam nadzieję, że tej nocy nie będzie pełni bo znowu się nie wyśpię.
Nastrój: trochę śpiąca
Kategoria: brak kategorii

Gniada01™ - Onet.pl Blog

X. Etna
                                          x.
Plastikowa Biedronka
  

Gniada01. (17:02)
komentarz.

Galeria Siódemki

Małego Księcia w Lublinie. Dzieci po raz kolejny udowodniły, że chcą i umieją pomagać swoim chorym rówieśnikom.

    Z inicjatywy grupy "STOKROTKI", która zbieranie nakrętek zaczęła już w ubiegłym roku szkolnym, wszystkie przedszkolaki przystąpiły do zbierania plastikowych nakrętek. W sumie zebrano 6 ogromnych worków nakrętek.

    Rekordzistką okazała się Agnieszka Wójcik z gr. "STOKROTKI", która wspólnie z całą Rodziną zebrała cały wielki worek nakrętek. W widoczny sposób zbiór nakrętek zasiłił też Wiktor Ochnio z gr. "BIEDRONKI".

    Wszystkim Dzieciom i Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w tej pięknej charytatywnej akcji i zachęcamy do dalszego zbierania.

Chore dzieci nadal czekają na naszą pomoc!

Niepowszechny

Beznadziejnego żartu o Kaczyńskich (pamiętacie – jak tatuś zrobi dziubek… itp.). Inteligentni nawet ludzie nie mogli zrozumieć, że nie jestem żadnym pisowcem, tylko zwyczajnie te kawały są do dupy. I dlatego takie salwy śmiechu i masowe “lubienie” na fejsbuku wywołuje powiedzenie oczywistości – że w Biedronkach kupują biedni (sam kupuję w biedronce i jakoś nie widzę tam burżujów w gronostajowych futrach, tylko właśnie takich ludzi jak, niestety, ja).

Dlatego, mimo całego swojego obrzydzenia do pisowskiego pobożnego komunizmu jestem pisowców wielkim obrońcą, bo, “ten jest z ojczyzny mojej”, jak to pisał mentor.

    Niemal dla mnie postaci Pinky`ego & Mózg`a!

    Bezpośredni odnośnik
    Październik 4, 2011 22:51

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

refeell - Onet.pl Blog

Ty owo prawo też

 

Do mojego wiatru, słońca, biedronek

Chwilowego stanu duszy. Wciskamy je, a one mimowolnie, nawet, gdyby pragnęły inaczej, odskakują. Każdy z nich tak samo, w identyczny sposób – pod wpływem sprężynki i w sprężynkę odziany. Sprężynka. Jakże licho skręcony drut, zwinięty automatycznie. Przecie to takie liche, a jakie denerwujące - i ludzi i klawisze. Klawisze plastikowe także, a jakże.

     Denerwujące ludzi, bo jeśli ktokolwiek z nas trzymał kiedyś w palcach małą sprężynkę, usilnie męczył się i skupiał palce, by mu nie odskoczyła gdzieś na dywan, to wie, jak trudno potem takie małe giętkie.

Ciężkie jest życie faceta... - Onet.pl Blog

Crofford z najlepszych lat. Tak wygląda w moich oczach i wyglądać będzie, a kaprawy nie jestem. Zaślepiony też nie, bo widzę przecież, jak na Kwiatuszka patrzą moi kumple i obserwuję tych zaślinionych lowelasów oglądających się za nią na ulicy.
Kwiatuszek podniosła z podłogi "to coś na cellulit", sprawdziła, czy plastikowa tubka nie pękła na mojej czaszce (to, czy nabiła mi guza nie obeszło jej w ogóle) i obdarzyła mnie promiennym uśmiechem.
- Nie zaczynaj ze mną, bo dzisiaj mam szczyt napięcia przedmiesiączkowego! 
Uff - nawet nie chcę myśleć, czego uniknąłem... No i zaraz wziąłem się za pisanie...
***
Męczący od tygodnia naszej pracy..? 
Albo te biadolenia o dźwiganiu siat z zakupami, traceniu młodości nad garami, pralką i zlewem... Tak, jakby na świecie nie było pralek automatycznych, zmywarek, mikrofalówek oraz - co najważniejsze - gotowych na każde skinienie mężów, biegnących z wywieszonym jęzorem o 20.55 do Biedronki, bo Słońce Ich Życia zapomniało, że kończy się masło, a sklep za 5 minut zamkną.
I za to jesteśmy nazywani leniami. Zero sprawiedliwości. 
I jeszcze ta dyskryminacja - jak facet ma zły humor, chandrę, ktoś go wkurzył w pracy, albo w ogóle coś mu nie poszło i zachowuje się tak, jak dziś.