O czym chcesz poczytać na blogach?

Płaskostopie

Wokabularz Widuna

Swoje argumenty poparła dotkliwym dla wielbicielek chodzenia na szpilkach wspomnieniem chińskich matek, które przez 2,000 lat łamały córkom kości śródstopia i krępowały stopy, aby podniecać zboczone apetyty chińskich patriarchów, dla których kobiety powinny wyróżniać się drobnym, kołyszącym krokiem.Pani profesor nie omieszkała wyliczyć szkody zdrowotne jakie powoduje chodzenie na “szpilkach z wąskimi czubkami, które “deformują stopy…powoduje płaskostopie poprzeczne, halluksy, skrzywienie kręgosłupa itp” Cieszę się, że moja córka i wnuczki nie chodzą na szpilkach. Felieton opublikowany w londyńskim Dzienniku Polskim,piątek 2 marca 2012 ©Stefan Grass

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

Zatankować za 20zł swoją "beemke trójke" na rejestracjach DWR. Cieszę się że jestem frajerem z szałasu a nie raperem.
Ojro
2008-06-17 | 17:39:05
autor: pimp71 | skomentuj (0)
No to kurwa spakowali torby i w pizdu na lotnisko. Lewandowski, Krzynówek, Dudka i ten pokurwiony Łobodziński aka po starym odziedziczyłem płaskostopie. Jak można z czołowego gracza kadry zostać frajerem. I to w takim ważnym momencie jak Mistrzostwa Europy. Leo why ? Bo wszyscy mają płaskostopie.
Kruki i Wrony
2008-06-15 | 23:37:34
autor: pimp71 | skomentuj (2)
Nie chce mi się nawet zastanawiać co te skurwysyny dodają do szynek, parówek, kiełbas etc.

vernasch-inka.blog2008-08-06 21:30:58

Stoje w miejscu, bo z moją wadą patrzenia w przyszłość jestem w stanie zobaczyć co najwyżej kilka godzin w dal. Zarys przyszłościowych kontur jest wciąż niewyraźny.
Wypatrzone z bliska płaskostopie sprawia, że z trudem jest wznieść się na wyżyny, bo każda dotychczasowa próba kończyła się bolesnym upadkiem, co sfinalizowane było urazem. Mógł być on głębszy bądź też i płytszy. W obu przypadkach należało szybko w celu odkażenia zalać go odpowiednią ilością płynu.
Zanim to nastąpi niejednokrtonie dochodzi do wyrzucenia z siebie dużej ilości towarzyszącego upadkom żalu. Njaczęsciej w postaci krzyku, który niewątpliwnie pogarsza jakość.

debi-girl blog

(6)
2004-05-19 16:12:12 >> Brzydki blog - ale mi się PODOBA!!!

No cóż nawiązując do tematu nie przeszłam do 2 etapu konkursu lary-srary:P No dobra, nie czuje urazy...
Przeżyje jeszcze czeka mnie dużo konkursów:):):)
Jestem trochę przeziębiona, nie miałam iść do szkoły ale był sprawdzian z j.angielskiego no i niestety...ale nie było tak źle. Zrobiłam zadanie na 6 (hi hi hi):)
Byłam dzisiaj na bilansie 14'latka, no i podobno mam płaskostopie - pierwsze słysze ale nie będę się kłucić:)
Nie wiem o czym pisać, u mnie nic ciekawego, nadal samotna:P
Wczoraj po angielskim umówiłam się z Kasia no i jeszcze spotkałam Zuze i całą elite z dzielni:)
Hmmm, jutro sprawdzian z j.polskiego ze zsłowo twórstwa, wcale nie takie łatwe - ide się uczyć.

Bye!!!!
skomentuj (2)
2004-05-21 21:17:07 >> Poszukiwania nowego SZABLONU

NU NU NU...

.

tarlowska blog

- pytany, gdzie czje się bardziej bezpieczny, czy w rządzie, czy w Iraku, Belka odpowiedział sentencjonalnie, iż słowa mogą ranić bardziej niż naboje.

Podsumowując: Premier Belka wzbudził raczej sympatię zgromadzonych. Choć nie obyło się bez kontrowersji. Jako jedyny z dotychczasowych gości Salonu Belka otwarcie odmawiał udzielenia odpowiedzi na niektóre pytania z sali, otwarcie uzając je za bzdurne, jednocześnie merytorycznie uzasadniejąc dlaczego. Był raczej dzielny.

tarlowska 2004-06-16 21:31:28
skomentuj (3)
Bracia Czescy to Brathanki?O tym jak polska kultura leczy płaskostopie Europy Środkowej -> zapraszamy do komentowania na macierzystej stronie.
tarlowska 2004-06-20 02:54:18
skomentuj (4)