O czym chcesz poczytać na blogach?

Planeta małp

Porady Babci Alutki

To nie będę pisał o naszych planach na przyszłość. No to kończże, bo nie chce mi się pisać o dzisiaj, wczoraj i jutru to to pominę. Łosie!!!!!!!!!!!!! ( Dajmy na to)
notkę napisała Babcia Alutka 2004-05-17 22:10:11
skomentuj (3)


Planeta Małp *wszystkie prawa zastrzeżone

Ok no to jak widzieliśmy zaczeliśmy!!!!!!!!! nareszcie pomijam fakt że mieliśmy zaczęć w zeszły poniedziałek. Postanowiliśmy wyróżnić nas blog od innych szarych blogów i zrobić coś orginalnego i.

Republika Łubudu - Onet.pl Blog14 czerwca 2009
"Planeta małp"

Swego czasu wynalazkiem społeczeństwa światłego, ale już kardynał Richelieu wyraził zdecydowaną wątpliwość w rządy większości słowami: „…jedyna większość, jaką znam, to głupcy.” Atom w rękach głupców….?! A w rękach małpoidów?!

       Coraz bardziej widać, że społeczność ludzka.

James Franco - Onet.pl Blog          
    

*** 14 maja ( piątek) do polskich kin w chodzi komedia DATE NIGHT (Nocna randka) z Jamesem(drugoplanowa rola)
TRAILER

James Franco stanie na czele obsady filmu "Rise of the Apes"
Prequel obrazu "Planeta małp" przedstawi historię rozgrywającą się we współczesnym San Francisco. Franco wcieli się w postać naukowca prowadzącego eksperymenty mające na celu rozwinięcie inteligencji małp. Wkrótce zwierzęta zaczynają dążyć do przejęcia władzy nad ludźmi, a bohater staje się istotną postacią w rodzącym się konflikcie.

Za kamerą.

hormony.ownlog.com

    Gości

02.08.2005 :: 22:20 Kicked (2) times.

Człowiek z planety.. małp.. from dania or holandia

manię mam pewną.. podglądactwo? a może i nie. Ja po prostu uwielbiam obserwowac ludzsi, takich, ktorzy mnie czyms przyciagna. Jakims drobnym szegolem albo ciekawym caloksztaltem. najpierw wizualnie..

Cos, czego nigdy bym nie zrobila. Taki chwilowy przebłysk, czegos pozytywnego. Uwierzcie w koncuy, ze to spotanczne, ze mi tak dobrze, mimo zrzedzenia, mimo.. mimo tego wszystkiego.

Robie co chce, mysle przeciez, nie jestem chomikiem, szczurem ani małp.a. jestem czlowiekiem.

Może własie to czyni mnie gorszym, bo rozwazam nad rzeczami nad ktorymi nie powinnam sie zastanawiac.

Zostanę okrzyczana, wiem, ale.. nie zabije mnie yo. Ktos odemnioendejdzie, tak naprawde ne wiem.

czarymary - Onet.pl Blog

Poruszyłam Słońce, odbierając tym samym chwałę innym wielkim ludziom (z akcentem na "innym"). Uruchomiłam wszystkie swoje anteny satelitarne umieszczone na całej planecie. Odpaliłam sondę kosmiczną i nawet zajęłam się różdżkarstwem. No i Petera odnalazłam. Żyje, choć ma się średnio fajnie. I dalej słucha.Trafia mnie szlag. Migając, migocząc i migotając, zasłaniali mi szanownymi tyłami pół świata i natrząsali się z mej "księgi tajemniczych fragmentów".  "Planeta Małp" to przy tym wesołe miasteczko. Rozumiem ich odmienność ale czy trzeba od razu wejść mi na głowę? Usiąść akurat na mnie, kiedy do dyspozycji ma.

50-tka

Jego zastępca, porucznik Verkramp na poufny rozkaz tajnej południowoafrykańskiej policji, w trosce o czystość rasy przystępuje do realizacji snutych od dawna planów zastąpienia komendanta van Heerdena na stanowisku szefa policji. Poszukiwania komunistów w miejscu gdzie ich nie ma, terapia awersyjna przynosząca nieoczekiwane.

Zaległości po raz kolejny. Tym razem na ruszt wziąłem klasykę gatunku - "Planeta małp", autor Pierre Boulle.