O czym chcesz poczytać na blogach?

Placido domingo

Kriegspiel

»

Szymon Czarnogęba i inni

Posted by Ezechiel w dniu 8 Luty 2010

Słyszałam Placido Domingo prawie na żywo. Co nie znaczy, że był prawie żywy, tylko, ze byliśmy wczoraj na MET live in HD w Filharmonii Łódzkiej i Placido Domingo nam na żywo (za pośrednictwem nowoczesnej technologii, czyli jak sądzę przez satelitę) zaśpiewał nam tytułową rolę Simona.

Notatki na marginesach czytanych książek...

Mnie one z takim samym natężeniem.


Bo ja lubię jaja, ale nie do kolan. I brak jaj też mi przeszkadza. A tu mamy oba przypadki w jednym.


No za cholerę nie jestem w stanie zaakceptować piskającego faceta. Może być tenor, czemu nie, Placido Domingo na przykład. Mogę się pozachwycać, nawet chętnie. Albo Al Jarreau. Czy Bobby McFerrin. Ale z której strony by ich nie słuchać, ci faceci nie piszczą. I jaja mają w sam raz. A Czesław piszczy, jęczy i dręczy me ucho okrutnie.


Jednak nie to.

And the silent isle imbowers - The Lady Of Shalott

"The trees they grow so high". Na Allegro chodzi po 60 zł, a ja ją kupiłam za 20 zł. :D
Zdecydowanie w tym komisie jest za dużo ciekawych egzemplarzy, które chciałabym mieć. Wszystkie ścieżki dźwiękowe z Władcy Pierścieni, Tori Amos, Jose Carreras, Placido Domingo, Andrea Bocelli, Luciano Pavarotti i wydanie Marii Callas w pudełku za 300 zł. o.O
Chyba podam swoje konto i poproszę o dobrowolne datki dla biednej studentki, która ma głód muzyczny ...

The Lady Of Shalott 2010-02-05 21:21:23

Świat magii i Harry'ego Pottera - Onet.pl Blog

W ciągu ostatnich 21 lat. Oczywiście w rankingu nie mogło zabraknąć pierwszej cześci cyklu J.K. Rowling o młodym czarodzieju - Harrym Potterze, która wydana została w 1997 roku. Kamień Filozoficzny zajął 3 miejsce, a złote podium zgarnęło trzech słynnych tenorów: Placido Domingo, Jose Carreras oraz Luciano Pavarotti, za swój wspólny występ w `90. Serdeczne gratulacje pani Rowling!

Czarownice (17:31)