O czym chcesz poczytać na blogach?

Pkn orlen

dziwny jest ten świat

"a układu ani śladu" czyli naiwnych nie sieją
wprost informuje : Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił Marcina Tylickiego z zarzutu gotowości do współpracy z rosyjskim wywiadem.Prokurator domagał się dla byłego asystenta b. przewodniczącego sejmowej komisji śledczej ds. PKN Orlen Józefa Gruszki 2 lat i 6 miesięcy więzienia, obrona wnosiła o uniewinnienie. Tylicki zgodził się na publikację wizerunku i ujawnienie nazwiska.

Sprawa asystenta Gruszki nabrała rozgłosu, gdy podczas prac sejmowej komisji ds. PKN Orlen 9 marca 2005 r. ówczW całej sprawie warto przypomnieć jedną okoliczność: prokuratorem, który podpisał.

___Zwierzęta ze schroniska___ - Onet.pl Blog


29 listopada 2006
Historia psa Kuby i pewnej stacji ORLEN
  
To jescze nie koniec smutku i okrucieństw:
http://www.orlenowskikuba.pl/

  

Historia Kubusia
13 lat temu pracownicy stacji benzynowej PKN Orlen przy ul.Murckowskiej w Katowicach znaleźli w zaroślach szczeniaka przywiązanegodo drzewa. Przygarnęli psa i kundel przypominający owczarkaniemieckiego zamieszkał na stacji. Dobrzy ludzie wybudowali mu budę,obok stały miski z pożywieniem dla niego.

Kubuś, tak go nazwano, bardzo bał się ludzi, w ogóle do nichnie podchodził. Prawdopodobnie.

Marcin CHŁODNICKI blog

Albo nie wiedzą czym tu lepszym zabłysnąć, albo faktycznie są tak oderwani od rzeczywistości. Oderwani, bo jak jeżdżę samochodem jakieś 15 lat to nie widziałem kierowcy, który przyjeżdża na stację benzynową i wypija alkohol po czym jedzie dalej.

Jakie mogą być efekty działań „tępogłowych” z nad Wisły? Opłakane. W strategii koncernu PKN Orlen tzw. sprzedaż pozapaliwowa do roku 2013 ma stanowić 24 proc. przychodu stacji benzynowych. Całkowity zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych może spowodować podwyżkę cen paliw nawet o 10 gr na litrze – informuje „Parkiet”.

Większość przychodów pozapaliwowych pochodzi ze sprzedaży alkoholu, papierosów i prezerwatyw, a jak mówią przedstawiciele branży, na takim handlu stacje wypracowują 40 proc. marży. Na zakazie sprzedaży alkoholu w stacjach Orlen może stracić nawet 100 mln zł. Kto za to zapłaci? Klient.

Zmiany w prawie popiera Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. „Alkohol jest też główną przyczyną znacznego procentu wypadków na polskich drogach – mówi Kama Dąbrowska z PARPA, i dodaje, że rocznie z tego powodu na drogach ginie 450 osób.”

No to już.

DODA CZY ODEJMIE?

Była emocjonująca już w 2010 roku. Wtedy, w przygotowanym przez „Rzeczypospolitą” rankingu największych przedsiębiorstw Biedronka zajęła czwarte miejsce. Do trzeciego na podium Polskiej Grupy Energetycznej zabrakło niewiele, tylko 250 mln złotych.

Tylko pozycja lidera pozostała niezachwiana. Największym przedsiębiorstwem w Polsce pozostaje PKN Orlen. A, że nie mam 100% pewności, dodam: jak na razie pozostaje.

dam-rade-kg blog


23,06,2004
Wracam do was kochane moje dziewczynki. Moja waga stoi mniej wiecej na 67 kg i chce schudnac do 55. Mam nadzieje ze teraz sie uda.

Matura:
polski pisemny 4
polski ustny 5
angielski ustny 4
geografia pisemna 3

Pracuje na stacji benzynowej PKN ORLEN. Od wyplaty chce sie zapisac na silownie i rzucic palenie. Nie wiem czy mi sie uda ale mam dosyc tego zamulania. Kolesia oczywiscie nie mam:P ale to co.. niepotrzebny mi narazie. Chce uporac sie ze soba. Jem od kilku dni dosyc sporo i jakos nie umiem sie powstrzymac. Jestem chyba przed okresem. Mam nadzieje ze to ze do was wracam pomoze mi przetrwac i zaczac od.