O czym chcesz poczytać na blogach?

Pizza express

Twoje źródło informacji-D-R-M.bloog.pl - bloog.pl

Stalowych nerwów i wytrwałości. To jak sadystyczny petting, coś okrutnego i toksycznego.

Niedługo na Pudelku o romantycznym wypadzie pary do przytulnego hotelu z dala od Warszawy...Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2074173,trackback

komentarze (10) | dodaj komentarz

Doda chciała pomocy od "Super Expressu"!

czwartek, 28.

O nas

Imiona:Julia i Paulina
Daty urodzienia: Julia 7.02.1997
Paulina:10.05.1997
Ulubione Zjeńcie: Julki i Pauliny
śpiew,taniec,sport
Ulubione jedzienie:Julki pizza,frytki,kolety.Pauliny:
pizza,frytki.
Ulubione napoje: Julki cola cola,sok pomańczowy,sok wiśniowy
Pauliny: sok jabółkowy,pepsi.
Ulubiona Piosenkarka:Doda.
Ulubiony zespół: Virgin, The pussycat dolls.
Ulubione.

||Instrukcje, dodatki, licytacje, wymianki, konkursy|| - Onet.pl Blog

20 minut. Wypłucz dokładnie włosy i umyj je szamponem. Wydajność: 60-90g; wystarcza na 12 zabiegów.

Doda się tłumaczy:

  

Menedżerka Dody, Maja Sablewska, opublikowała oficjalne oświadczenie dementujące informacje Super Expressu. Ciekawe jest to, że w zasadzie... wszystkie je potwierdziła. Gwiazdy mają swój zabawny sposób na walkę z prasą - nawet gdy cały artykuł na ich temat jest prawdziwy, skupiają się na jakiejkolwiek, najmniejszej nieścisłości i zajmują.Niestety, 700 złotych im nie wystarczyło, ale Monika zadzwoniła do Izy, i poprosiła ją, żeby pozwoliła wybrac z konta mamy 200 zł. Iza się zgodziła, bo wiedzieła, że w tym roku Monika chce urządzić mega zabawę!

- Trzeba zamówic z 6 pizz!!! Chodź do pitzzerii zamówimy na jutro - powiedziała Monika
- Ok - odpwiedziała Ola

około 20:30 dziewczęta wracały z zakupów uśmiechnięte i zadowolene. Jednak... Ola zatrzymała się tuż koło cmentarza, i usmiech z jej twarzy z.

Dla Dorosłych

Do domu i od razu wskoczyłem pod prysznic.Rana w boku zaschła i mniej bolała.Założyłem na siebie szlafrok i usiadłem z Bogdanem do partyjki szachów.Ania wracając do domu zrobiła zakupy ale byliśmy bez objadu.Za moją namową zrobiliśmy powtórkę z pizzy ale dostarczył ją jakiś marny studencina.Wieczorem razem z Anią pojechałem na rekonesans pod wille pani Basi.Odliczyłem kroki od jej ogrodzenia i stanąłem pod delikatesami które sąsiadowały z bankiem !!!Umówiliśmy się że jutro ja jadę na.I judo.Ale krótko,zawsze miałem słomiany zapał do sportu.  Czekałem na Anie grając na komputerze.Miałem wszystko gotowe do obiadu i nawet nie zapomniałem otworzyć wcześniej butelki wina.Moja kochana wróciła do domu kiedy oglądałem super express a w nim informacje o wojnie na bliskim wschodzie i wieści z zalanego południa polski.Jak zwykle same dobre niusy.Kiedy Ania poszła pod prysznic dokończyłem szykować spagetti i podałem objad do stołu.Usiedliśmy i zaczelismy w ciszy jeść.

Moje życie, którym żyję, w którym mieszkam i w którym piszę... - Onet.pl Blog

Jakiś niesamowicie dobry humor. Tak się śmiała z nami i w ogóle. Muszę wam powiedzieć, że Pani ładnie się uśmiecha :D. A z egzaminu mam 32 punkty. O kurde... Globi w Wołominie spłonął. Tzn, teraźniejszy, a właściwie przeszły Carrefour Express. Gadają i gadali w telewizji. Wera sobie nową fryske zrobiła, fajna, fajna. A dziś były 2 SkSy fajnie było, tylko było tylko 9 osób. Trzej chłopaków z 6a i 6 dziewczyn z naszej klasy (ja, Martyna, Patrrycja, Monika, Patrycja D i Kasia). A na.

A Gosia ukucnęła obok nocnika i balaska z dupy wypusciła. Ohyda. Na podloge się zesrała :D. No ale mama to jakoś zebrała. Świniak mały. A potem poszłam na francuski, dziś były kolory i szkolne przybory. Zawieźliśmy MArtynę i podjechałyśmy do pizzy Dominium po pizze Margheritte. Na obiad... Mniiiaaamm.

Ok.

Pozdro dla Zyśki, Tyśki i Kasi

A ja przejdę do konkrsu.

Wczoraj wygrała Oliwia, Sylwia i Kasia komentarze. Dzisiaj.