O czym chcesz poczytać na blogach?

Pizza dominium

Myśli wyzgrzytane - Onet.pl Blog


Wstyd, psze księdza.

=+=

Niemniej człowiek chce wierzyć, że ludzie spróbują byc lepsi. Miałem wczoraj w pracy taką spokojną atmosferę, klienci nienachalni, nie schodzili poniżej pewnego poziomu. I na kwadrans przed końcem pracy - trach!

- Pizza Dominium, słucham.
- No dzień dobry! (głos prawie jak z "Dzwonię do Pana w nietypowej sprawie") Ja dzwonię tu z ..., pan mi coś wytłumaczy! Chodzi o ulotki!
- Poproszę jeszcze raz adres, już spra...
- No bo jak roznosicie ulotki, to już któryś raz się.

przekrec | Just another WordPress.com site

A przede wszystkim wyśmienity smak sprawiły, że również w Polsce ten włoski specjał zrobił prawdziwą furorę. Na polskiej mapie pizzerii jest wiele niezbędnych pozycji dla wszystkich miłośników południowych smaków. Wśród nich znajduje się pizza Dominium, która działa na polskim rynku od 1993 roku i przez lata zdobyła uznanie wśród tysięcy Polaków. Dzięki przepysznej pizzy i specjalnie wyselekcjonowanym składnikom przekształciła się błyskawicznie w całą sieć pizzerii, przez co jej lokale możne spotkać w niemal całym kraju, a od niedawna też poza jego granicami. Niedawno weszła na rynek rumuński i rynek irlandzki, a w planach jest dalsza ekspansja na rynek rosyjski, ukraiński i litewski. Pizza Domino jest drugą co do wielkości siecią pizzerii w Stanach Zjednoczonych.Obecnie działa na prawie 60 rynkach międzynarodowych. Ta znana pizzeria to połączenie kuchni amerykańskiej z włoską. Pizza jest głównym punktem menu, jednak poza włoskimi.

:)

=D HEhE ChYBa ANETa zalOWaLA Ze wyBRalA HerbatE =D bUHHaha Ale Sie NIE PRzYZnaLa OStro PILA swOJ NapOj =D POTEm NApISalYSmy Smska Do SebUSia kIEdy WbIJA =D oKAzalo Sie ze Mamy JEsce JakIEs 2 gODzinKi Do JEgo PRzyJAzDu =D NA poLKu Sie roZpadałO To RozkmiNa GDzie ISc =/ PIzza DominiUM =D HEhe bo w SuMIE bYLA PORa obIADofA =D ZamOWiLAm SoBIE PIZze bUFfciaK SaLAtKE i oStro SzaMamY =D a ZapOMNialAm Dodac ze PRaktYCznIE Nie byLYsmy GlODne =D bUHAhah Ale MnIEjSza z tyM=D pomOGLam AnEcie zjesc pomIDorki I OGoRki Bo nIE KciaLA =D hEHe w SuMIE z CalEgo.

Buszakos Blogakos :) Zapraszam serdecznie!

O tym napiszę może kiedy indziej, kiedy będę miała już wyniki i będę wiedziała jak to wszystko się skończyło :)

Za to wydarzeniem, które dzisiaj opieszę, będzie wyjazd pomaturalny z dziewczynkami do Szczyrku :) Było nas 4 : Kałołcia, Aldonka, Dominia i ja :) wszystkie z cudownej klasy 3D :D Na początek kilka zdjęć, każdej z nas z osobna :D A więc :
Aldonka:Basiak:Dominia:

Płaca dość dobra, super towarzystwo i z szefostwem jesteśmy na Ty :D No i co jeszcze fajniesze, to to że mam wszystkie filmy za darmo :) Nie mam całych wakacji zawalonych pracą a też będę miała jakiś swój grosz :) Mój kochany misiaczek też sobie pracuje, jako pizza macher :):):) jestem z niego strasznie dumna, świetnie sobie radzi i w ogóle jest genialny !! :) Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła zobaczyć go w akcji :) Niestety pracuje całe dwa dni od 10.oo do 23.oo i to pod rząd więc w poniedziałki i wtorki.