O czym chcesz poczytać na blogach?

Pitbull serial

Szczeżuja log

Idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie.
Despero: Do widzenia się z panem…

via Pitbull


Po odświeżeniu Ekstradycji, Gliny i mając w pamięci kultowego 07 zgłoś się zobaczyłem, jak się okazało — wreszcie, Pitbulla. Wybrałem go szukając filmów gdzie zagrał Janusz Gajos (Benek). Nie spodziewałem się, że w komplecie dostane także świetnie grającego Andrzeja Grabowskiego (Gebels), czy Marcina Dorocińskiego (Despero). I nie oznacza to, że nawet ci mniej znani aktorzy grają źle.

Film, lub pierwsza seria serialu telewizyjnego stworzona ze scen z filmu, nie jest może dziełem ambitnym, ale jako film rozrywkowy jest po prostu świetnie zagrany. Każda scena jest małą perełką. Scenariusz, dialogi, wszystkie odwołania i drobne smaczki, w lekkim sosie czarnego humoru i.

Oficjalny Blog serialu Pierwsza Miłość


Aneta Zając(25l.)weźmie udział w kolejnej edycji
 polsatowskiego show 'Jak oni śpiewają''.Jako
bohaterka serialu pt.''Pierwsza Miłość'' miała już
 okazję tańczyć na rurze w nocnym klubie, co sobie

chwaliła postrzegając nagranie tamtych scen jako
 doskonałe zadanie aktorskie.A teraz pozazdrościła
1. „M jak miłość”
2. „Barwy szczęścia”
3. „Nasza klasa”
4. „Odwróceni”
5. „Dr House”
6. „Zagubieni”
7. „Na Wspólnej”
8. „PitBull”
9. „Skazany na śmierć”
10. „Pierwsza miłość”


Oceniajcie serial !

Pierwsza miłość - Onet.pl Blog

Za stworzenie własnego teatru jednego aktora i odkrywanie poetów zapomnianych otrzymała nagrodę im. Witolda Hulewicza. Szerszej widowni wciąż kojarzy się z postacią Doroty z telenoweli "W labiryncie", choć w ciągu ostatnich tal często pojawiała się w polskich serialach.

Fotografowanie: Wszędzie, gdzie jestem, robię zdjęcia, które układają mi się w różne cykle. Są wśród nich "Okna"- obrazy różnych okien i widoków z nich "Struktury ziemi" : kamienie, ślady na piasku, korzenie,.

Terapii. Inaczej jego związek z marysią się zozpadnie i straci wszystko, co dla niego najważniejsze. Jak może wyglądac dalsze życie Pawła, jeśli oczywiście zlekceważy swój problem?

 Wystarczy spojrzeć na przykład "Metyla" (Krzysztof Stroiński) z "Pitbulla". W przeszłości "Metyl" był świetnie zapowiadającym się policjantem, któremu wróżono błyskawiczną karierę. Niestety, mężczyzna nie potrafił sobie poradzić ze swoją największą pasją- alkoholem, który nie tylko zrujnował go na płaszczyźnie.

Seks w Liceum (Moje Liceum 2.0)

O’Connor, znana z filmów: „Mansfield Park” i „A.I. Sztuczna inteligencja”) – naczelny dyrektor w dużym banku inwestycyjnym – z trudem zachowuje równowagę między odpowiedzialną posadą a rolą matki i żony.

Mia Mason (Lucy Liu – gwiazda serialu „Ally McBeal” i przeboju kinowego „Aniołki Charlie’go”) pnie się po szczeblach kariery w popularnym magazynie o modzie i ma szansę awansować. Która pokusa dla niej okaże się bardziej kusząca: ślub czy podwyżka?

Juliet Draper (Miranda.

lyjnec on Iza Miko pracowała na uli…
bransoletki ze srebr… on Żelkowe bransoletki czyli seks…