O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Pisanie

Pepsieliot's Blog | Obyczaje Pepsi Eliot :)

  pepsieliot on 90 dni na 811
  edithanne on 90 dni na 811
 • Archiwa

  • Kwiecień 2012
  • Marzec 2012
  • Luty 2012
 • Kategorie

  • Uncategorized
 • Meta

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Kanał RSS z wpisami
  • Kanał RSS z komentarzami
  • WordPress.com
.

ROMAN WŁOS – kandydat na prezydenta RP 2015 – dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY | Blog Wolnych Ludzi – czyli strona ciekawa o ciekawych sprawach


  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <

  Odpowiedz
 1. rob pisze:

  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/szanse__podobno__20_potrzebny_wysilek_w_warszawie/1045

  Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Strzeż się! Czyli oceny Lady Ann, Miss Kate, Angouleme, Nyfalain i Feniksa ® - Onet.pl Blog

A na jednym jest kratka! (mówię o tym w prawym dolnym rogu, z Draco).  Poza tym radziłabym napisy na nagłówku zrobić trochę jaśniejsze, bo są mało widocznie, a najlepiej by było, gdyby były białe, bo wtedy by sie upodobniły do reszty bloga.
12/15
b) współgranie kolorów i czcionek
Czemu linki są złotawe, gdy reszta bloga ma głównie napisy czarno-białe?
6/10
c) estetyka
Wydaje mi się, że gdybyś usunęła to tło w notkach i zamiast niego dałabyś po prostu biały, to byłoby estetyczniej.
8/10
3. Notki
a) styl pisania
Piszesz naprawdę bardzo fajnie. Tak, że trudno odlepić wzrok od ekranu ;). Mimo, ze nie za bardzo lubię takie połączenia jak Hermiona -  Draco (bo wydają sie bardzo nieprawdopodobne), Ty to opisałaś w zgrabny sposób. Podoba mi się ;).
14/15
b) ortografia i interpunkcja
Nie zauważyłam wiele błędów interpunkcyjnych i ortograficznych, choć czasem są błędy logiczne i stylistycznie, jak np. "zgrabnie się przeciągnęła". Jak można się zgrabnie przeciągnąć?
4/5
c).

Hot Chilli Story | Ma swoje marzenia, które, choć mgliste, zmienią się kiedyś w rzeczywistość, a mgła zniknie.

  Teksty tych lasek sprowokowały mnie do tarzania po podłodze, łez i uderzania piąstkami w wykładzinę

  Odpowiedz
  • Chilli pisze:

   Mam tylko nadzieję, że podłoga była czysta, łzy nie rozmazały make-upu a uderzeniami nie nabawiłaś się siniaków ;P ha ha

   Odpowiedz
   • ania pisze:

    Dzięki za troskę :-p Czuję się znakomicie a make up też daje radę

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Blog o ciężkiej pracy copywritera

Mogą stanowić teksty na strony internetowe. Poza tym po pracy zajmuje się robieniem fascynujących fotosów i filmów, jak również niesamowitymi wycieczkami. Powyższe hobby często łącze z wykonywaniem reportaży turystycznych. Jako specjalista od copywritingu posiadam uproszczone życie, bowiem swoje prace mogę robić będąc nawet w państwach tak odległych jak Rosja, niesamowita Norwegia lub górzysta i prześliczna Szwajcaria. Już kiedyś zwiedzając Amsterdam zdarzyło mi się część tekstów wykonywać w kawiarni WiFi owego pięknego miasta.

 

Kończąc temat jakim jest pisanie tekstów na strony internetowe należy powiedzieć, że obecnie presja konkurencji jest wielka z racji tego nieprzerwanie muszę poszukiwać odkrywczych rozwiązań co do pisania tekstów a także tworzenia tekstów synonimicznych. Na szczęście stale mam klientów na teksty na strony www lub na tworzenie porządnych, intrygujących oraz inteligentnych tekstów synonimicznych. Dodatkowo od czasu do czasu profesjonaliści oraz supernowoczesne przedsiębiorstwa kupują moje fotografie albo zlecają mi wykonanie filmowych reportaży z rozmaitych targów.Pisanie prac

Opowieści z wieży Babel

Arial,helvetica,sans-serif; font-size: small;">Odrzuciła koc, usiadła i poszukała telefonu na stoliku. Sprawdziła godzinę. Minęła północ. Rzeczywiście późno. Ale jakie to miało znaczenie? Po pierwsze, jutro nie idzie do pracy. Jest na zwolnieniu lekarskim. Po drugie, niedługo umrze. Może spać, ile dusza zapragnie i kiedy tylko zechce. Należało się spodziewać, że sen będzie najlepszą cząstką tych kilku miesięcy życia, które jej zostały. Zapaliła.Skowron

Rewolucyjne zmiany, które nastąpiły, dotknęły wszystkich, jednak ze szczególną surowością zostali potraktowani artyści, muzycy, filmowcy i pisarze. Poddani bezprecedensowym naciskom i szykanom, moralnemu i materialnemu szantażowi, znaleźli się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Większość z nich załamała się i uległa.

Ja Przemysław.

Próbki, katalogi itd... i sprzedaj dalej, jak sprzedaż towaru za x masz 40% od tego x. Rewqelacja! A ile to w zotych polskich, to nie pisze, bo może być mniej niż 0. Oczywiście, może być człowiek pod wrażeniem takiej propagandy.... nawet, jeśli sam produkt jest bardzo dobry, to praca raczej nie. Najleprza tego typy oferta, brzmiała tak: „jeśli chcesz spróbować wyślij @mail, na adres: cośtam@com.pl”. I dostaniesz opis pracy. A oto opis, : „będziesz dystrybutorem materiałów szkoleniowych, będziesz zarabiał 25 PLN, na jednym klięcie miesięcznie, uyskasz dzięki naszym szkoleniom uprawnienia niezbędze do tej pracy, szkolenie jest przez miesiąc niepłatne. Już po miesiącu zaczniesz dużo zarabiać”. A oczywiście jak znajdziesz.

30 SREBRNIKÓW.

Że to dla nich, by o każdej porze mieli coś do zwilżenia ust.

- Ty, w lustrze! Nie śmiej się!

Rozumiem cię. Sam lubię kawusię. Stawia mnie na nogi, gdy jestem po ciężkim dniu, pozwala zwalczyć senność , gdy musze pracować w nocy. Ale ja piję tylko jedną kawę, w odpowiednim momencie, w spokoju i z namaszczeniem, na siedząco.

- A ty, facet, w dodatku nauczyłeś cała rodzinę pić kawę w dużych ilościach. Nawet twoi 15 letni synowie.

Przedstawienie poglądów i opinii na różne tematy. Wreszcie można tutaj przedstawić swoje radości i smutki, można też tutaj zrzucić z siebie ciężar przykrych przeżyć i doznań.

Ktoś mógłby powiedzieć, że słowo pisane to nie wszystko, że potrzebny jest bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Zgoda, ale o wiele łatwiej, bez obawy o negatywne reakcje drugiej osoby, jest przelać dobre i gorzkie słowa na papier. Nie patrzysz wtedy w oczy słuchacza..

Szkolenia w Warszawie | Pewność Siebie, Awans, Własna Firma: Moc Komunikacji

Jakie wybieramy do dojrzałych kontaktów, świadczy o naszych celach i motywacjach. Szerokie związki z ludźmi oraz powoływanie się na stosunki z wpływowymi osobami mają znaczenie również w relacjach służbowych. W trakcie starań o pracę coraz częściej wykorzystuje się referencje wystawione przez znaną osobę z branży. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zdarza się powoływanie się na znajomości poprzez wtrącenie znanego nazwiska, dając tym samym do zrozumienia, że.

Znaleźć dobrą pracę. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi