O czym chcesz poczytać na blogach?

Piranha

Blog Konradzyga

GOTHIC 3                                                              Dnia 3. listopada będzie miało miejsce wielkie święto wszystkich fanów gier cRPG, a mianowicie trzeciej części Gothica. Po czterech latach od ukazania się drugiej wszyscy mamy wysokie oczekiwania co do produktu. Jednak panowie z Piranha Bites nie powinni zawięść naszych oczekiwań.                                                                    

Oto przekrój mojej duszy...

;-))
Statystyki
Tyle osób zaciekawiło moje życie
 
9167
Tyle osób zechciało mi pomóc i z komentowało
 
1800
Tyle osób zostanie zapamiętanych
 
11427

KaraMurat óczy

Ofiar ataku rekina na bieżąco.
381. Każdy zasilający całe miasto przewód energetyczny ma w którymś miejscu olbrzymią wtyczkę.
382. Istnieje podejrzenie, że kobiece doktoraty są zależne od rozmiaru piersi, ze szczególnym uwzględnieniem nauk przyrodniczych.

16:44, karamurat , Filmy óczą
Link Komentarze (7) »
środa, 16 lutego 2011
Filmy óczą 57 - Piranha (2010)

369. Podziemne ledwo odczuwalne wstrząsy wywołują olbrzymie wiry wodne na powierzchni.
370. Gumowe koła do pływania przyciągają uwagę piranii.
371. Producent porno jest w stanie podniecić się czymkolwiek, co przeszkadza mu nakręcić cokolwiek.
372. Podczas letnich wakacji rodzaj ludzki traci instynkt samozachowawczy, a także zdolność używania mózgu do czegokolwiek poza podrygiwaniem.
373. Ludzkie ciało może rozpaść się na dwie części bez ostrzeżenia.
374. Shotgun to idealna broń na piranie.
375. Umiejętność tańczenia na rurze +10 do przeżycia.

In tragic ecstatic agony... - Onet.pl Blog

- najwyżej dwie-trzy na rok*, resztę stanowi klasyka. Są jednak pozycje, które nigdy się nie zestarzeją, i które zawsze będę traktować z sentymentem, a tym samym - będę powracać do nich z taką samą przyjemnością, jak dawniej. Na pewno do takiego zaszczytnego grona zaliczę dwie pierwsze części Gothica plus dodatek. Mało jest tak sugestywnych, klimatycznych i zwyczajnie grywalnych produkcji, tym bardziej dziś, bo jako stary wyga powoli zaczynam mówić "drzewiej lepsze gry robili". Już Gothic 3 nie podołał wymagań fanów (w tym moich), ale o tym pisałem w recenzji. Po zawirowaniach z wydawcą, Piranha Bytes, twórcy serii, stracili do niej prawa (albo przynajmniej ich część...) i skupili się na projekcie Risen, który ma szansę być czymś bardzo ciekawym dla fanów Gothica. I nie tylko dla nich zresztą. Sam Gothic, choć od początku planowany był jako trylogia, przeszedł w ręce wydawcy (JoWood) - ten zaś od razu zlecił pewnemu studiu stworzenie kolejnej części, a innemu zrobienie dodatku do G3 (jaki pierwotnie miał być przygotowany przez Piranie). Obiecano, że owo rozszerzenie wyeliminuje błędy G3, łatane przez bodajże 6 (!) patchów, że wreszcie G3 będzie wolny od większości swych bolączek.
Od początku miałem mieszane.