O czym chcesz poczytać na blogach?

Piramida wieku

Suwalszczyna

Grobowiec w kształcie piramidy polecił zbudować w 1811 roku wschodniopruski szlachcic Friedrich vov Farenheid, by pochować w nim 3-letnią córkę Ninette. Obiekt wzniesiono w parku otaczającym pałac rodu, prowadziła do niego aleja. W piramidzie w XIX wieku spoczęli także inni członkowie rodu Farenheidów, w tym jej fundator.

- Zbudowanie rodowej kaplicy cmentarnej w kształcie piramidy to nic nadzwyczajnego, ani nawet wyjątkowego. Moda na takie budynki nastała po wyprawie Napoleona do Egiptu, na terenie.

Profanacji ciał, zamurowano wejście do piramidy.

O piramidzie w Rapie głośno jest od kilkunastu lat. Tłumnie, zwłaszcza latem, przyjeżdżają oglądać obiekt turyści oraz tropiciele niewytłumaczalnych zjawisk. Ich wyobraźnię pobudza zwłaszcza to, że piramida w Rapie jest wierną, choć pomniejszoną, kopią egipskich piramid, wiernie są w niej oddane m.in. kąty nachylenia ścian.

Zdaniem tropicieli niezwykłości, ciała w piramidzie uległy mumifikacji, ponieważ budynek - jak utrzymują - znajduje się.

toksyczne laski - Onet.pl Blog

Dużo kasy, nawet niebrzydkich, ale wyjątkowo tłukowatych, noszących na co dzień dres i zarabiających na rozprowadzaniu narkotyków wśród licealistów i imitacji złota wśród Rosjan. Tatuś taki plasuje się tam, gdzie wypadkowa jego cech znajduje swój środek. Piramida ta w sposób mniej lub bardziej uświadomiony tkwi w mózgu każdej laski, a jej licznymi kątami i ostrymi krawędziami jedna z teorii tłumaczy częste napady migreny u niektórych ezemplarzy, szczególnie po ułożeniu głowy na poduszce. Reasumując laska.Nie wolno. Mam przed oczami taki obraz z dzieciństwa. Małe rozlewisko rzeczki obok starego młyna. Malutka plaża. Poszliśmy z kolegami się wykąpać. Na brzegu miejscowa ludność zażywa rozkoszy popołudniowej sjesty. Wśród odpoczywających kilka lasek w różnym wieku. Jedna z nich, trzydziestoparoletnia blondynka sięga do plastikowej torebki. Wyciąga butelkę. Wprawnym ruchem odbija nakrętkę półlitrowej wódki. Uśmiecha się zawadiacko do kolegów i przystawia szyjkę flaszki do ust. Nie odrywa jej, póki ostatnia kropla.

UFO- Niezydentyfikowane obiekty latające - Onet.pl Blog

: Co pan sądzi o odkryciu tajemniczego tunelu w piramidzie Cheopsa??

EvD: Jest więcej tajemniczych szybów w piramidzie Cheopsa. Ale administracja kairska broni dostępu do informacji o tym, co w tych piramidach się znajduje.

Ostatnie kompozycje

  • Istoty ktore rzadza tak naprawde swiatem! (Plejady; 31.01.2009)
  • KRÓTKI TEST DLA UŚPIONYCH WĘDROWCÓW (Plejady; 20.04.2008)
  • Czy na początku XXI wieku dowiemy się prawdy o taj... (Plejady; 25.11.2007)
  • Czy to.

MLM - PRZEMYŚLENIA

Nie rób z siebie idioty w swoim środowisku.

 

W dzisiejszych czasach nie ma sensu robić wokół siebie takiego zamieszania mamy narzędziaoraz internet i możemy wykorzystać możliwości które daje nam technika XXI wieku, tu należy wyszukiwać osób zainteresowanych możliwościami zarabiania, więc jeśli jesteśmądry to korzystaj z tej drogi.

 

Długi okres czasu myślałem nad wyborem firmy która odpowiadała by moim.

Zapraszam do kontaktu.

 

tadeuszadamek@gmail.com

Tagi: kontakt MLM
18:04, tadeo-2222 , MLM
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 kwietnia 2011
MLM - piramida

Czy to jest piramida?
piramida jak każda, czy.