O czym chcesz poczytać na blogach?

Piraci z karaibów na nieznanych wodach

PlayGP - Onet.pl Blog

"Okruchów dnia") jest idealnie wyważoną mieszanką angielskiego filmu kostiumowego z filmem science fiction (chociaż bez science). Z plejadą gwiazd brytyjskiego kina.Liceum, którzy decydują się zorganizować spotkanie po latach i wyjechać wspólnie na biwak. Okazuje się, że dawne zatargi i uczucia nie zostały zapomniane, co.


Ekscentryczny i nieustraszony pirat, Jack Sparrow (Johnny Depp), wraz z kapitanem Barbossą (Geoffrey Rush).
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Opowieści drzewa sandałowego

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (#496)

Jako największy w mojej rodzinie fan Johnny'ego Deepa nie mogłem nie zobaczyć 4 części Piratów z Karaibów. Kolejne przygody nieustraszonego, ekscentrycznego Jacka Sparrowa.

Drobnomieszczństwo i tzw. bandytyzm z polskich światowych stadionów. Dodatkowo zorientowałem się, że w najbliższym czasie do naszego kraju zawita z wizyta braterską Pan Prezydent Barack. I.

lukibb.mblog.pl - mBlog


Samorząd woj. łódzkiego wspiera poszkodowane gminy
Radni Sejmiku Województwa Łódzkiego na nadzwyczajnej sesji podjęli dziś uchwałę o przekazaniu 1 mln zł na pomoc gminom poszkodowanym w nawałnicach. Pieniądze mają być przeznaczone na remont jak.Że nic
Ian McShane jednym z krasnali Śnieżki
Ian McShane ("Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach") dołączył do obsady "Snow White and Huntsman", jednego z dwóch filmów opowiadających.

Świat według Mory. - bloog.pl

   Mamy nowy rok! A zaczniemy go od informacji kinowych, a mianowicie - kilka filmów godnych zobaczenia w 2011 roku.

   Pierwszym z moich typów i zapowiedzi na ten rok będzie przygoda fantasy pt.: Thor
Krótki opis filmu: Thor (

Kultowych już na całym świecie piratów, czyli:Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Krótki opis filmu: Kapitan Jack Sparrow i Barbossa.

johnnydeppkapisz

Komedii kryminalnej "The Thin Man", której gwiazdą będzie Johnny Depp. Chodzi o filmu "W pogoni za cieniem" z 1934 roku opartego na kryminale Dashiella Hammetta. Za kamerą projektu stanie najprawdopodobniej Rob Marshall. filmu "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach". Aktorowi tak spodobała się współpraca z