O czym chcesz poczytać na blogach?

Piper

..-+***+-..CHARMED..-+***+-.. - Onet.pl Blog

Gdyby zmieniła zdanie. Phoebe dotykając wizytówki doznaje wizji , w której widzi jak Emilio (demon) atakuje Cola, próbuje go ostrzec i umawia się na spotkani. W ostatniej chwili siostry ratują Cola przed śmierci. Podczas walki z demonem Phoebe odkrywa w sobie nową moc, potrafi lewitować, jednak nie jest w stanie kontrolować jeszcze swojej świeżo nabytej mocy... Leo oświadcza się Piper, jednak ona boi się, że "ONI" (zwierzchnicy Leo) dowiedzą się o tym zginą. On proponuj, aby wzięli ślub w tajemnicy i twierdzi, że "ONI" nie rozdzielą ich ponieważ małżeństwo jest świętym związkiem. Jednak Piper odrzuca propozycję, ponieważ całkiem inaczej wyobraża sobie małżeństwo. Leo potwierdza podejrzenia dziewczyn, wszyscy udają się do sąd, gdzie odkrywają, że sędzia, obrońca oraz strażnicy są demonami. Po pokonaniu wszystkich dziewczyny ruszają za sędzią, którego jednak niszczy Cole (nikt nawet nie podejrzewa, że posiada on magiczną moc). Po wszystkich przejściach Piper przyjmuje propozycję Leo, twierdzi, że będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie, gdy będzie mogła wyjść za niego za mąż. A Cole nigdzie się nie wybiera, dowiadujemy się, ze jego obecność nie była.

| ...::Charmed Ones::... |

On jej pogodzić się z jego śmiercią. Piper pyta ją w jaki sposób to zrobił. Lilian opowiada jej jak Leo zaraz po swej śmierci przyszedł do niej we śnie mieniąc się w najwspanialszym świetle jakie można sobie wyobrazić, i zapewnił ją, że jest teraz w dobrym miejscu. Mówi też, że kazał jej pozwolić mu odejść i znaleźć nową miłość. Piper dziwi się. Kobieta mówi, że znalazła nową miłość tak jak Leo ją o to prosił. Był to również lekarz. Piper wstaje z kanapy i mówi, że zajęła już wystarczająco dużo czasu. Lilian mówi jej, że jeszcze nie znalazła tego czego szukała. Piper mówi, że właściwie to znalazła. Następnie żegna się i wychodzi.

Wieczór. Phoebe i Prue siedzą na kanapie w salonie, a Charlene stara się przypomnieć wydarzenia z wcześniejszej nocy. Opowiada, że była w bibliotece, poszła między regały, usłyszała jakieś szepty jakby po łacinie, wyciągnęła książkę i.... więcej nic nie pamięta :P Mówi, że następna rzecz jaką pamięta to to, że była z powrotem w czytelni z okropnym bólem głowy. Phoebe pyta ją czy widziała chociaż demona. Charlene odpowiada, że nie pamięta.
Prue: „W porządku, jeśli to był.

Super.:Blog.:o.:Charmed.:Nowości.:Filmiki.:Fotki - Onet.pl Blog

                                   Odcinek 77:

Phoebe jest członkinią ławy przysięgłych w sprawie o morderstwo, i wydaje jej się, że to prosta i jasna sprawa i ze mężczyzna jest winny morderstwa swojej byłej żony, a jego tłumaczenia o tym że miał wizje są kłamstwem. Wszystko zmienia się, gdy dotyka narzędzi zbrodni, wówczas ma wizję, że mordercą, jest kto inny, mężczyzna z tatuażem na ramieniu. Piper i Leo odkrywają kto jest mordercą. Podczas obrad Phoebe stara się przekonać innych członków ławy, do niewinności mężczyzny, i zamierza ich przekonać, że magia istnieje. Aby tego dokonać stara się przywołać ducha zamordowanej... Udaje jej się tego dokonać przy pomocy sióstr i duch kobiety wyznaje że oskarżony nie jest mordercą. Ława go uniewinnia. Ale w międzyczasie jej siostry odkrywają, że w sprawę uwikłane są szczurze demony, które piorą brudne pieniądze. Do Paige z wizytą przyjeżdża jej przyjaciel - Glen, który odkrywa że ona i jej siostry są czarownicami, mimo że.

Charmed - Onet.pl Blog

Człowiek ale tylko on może użyć berła Tuathy i unicestwić ją. Przed kamerami Prue wyjaśnia Betty, że jej berło jest stare i warte co najmniej 5 tys. Nagle pojawia się Jack Sheridan, którego firma organizuje aukcje Internetowe. Stwierdza on, że rzecz jest tyle warta ile ktoś chce za nią zapłacić i proponuje Betty 1 tysiąc. Ponieważ Prue nie może jej zagwarantować 5 tys., Betty przyjmuje ofertę Jacka i daje mu swój adres. Prue jest wściekła a on zadowolony. Kiedy wychodzi, Prue wyci±ga ma kartkę z adresem. Wybranym okazuje się nastolatek Kyle, który o niczym nie ma pojęcia. Phoebe i Piper muszą mu to powiedzieć i przekonać, że mówi± prawdę. Ponieważ lubi czary, pokazują mu sztuczkę i Kyle zgadza się pójść z nimi. Tymczasem wąż pojawia się w domu Betty a za nim Tuatha. Czarownica zabija Betty w momencie kiedy pojawia się tam Prue, która odbiera jej berło i ucieka. Piper, Phoebe i Leo przekonują Kyle'a, że jest on Wybranym, siódmym synem siódmego syna ale chłopak nie wierzy w siebie. Kiedy wraca Prue z berłem, dowiaduje się o Tuatha'cie i Kyle'u. Prue uważa, że Tutha zabije Kyle'a i chce by najpierw one spróbowały ją unicestwić. Mimo próśb Leo, który.