O czym chcesz poczytać na blogach?

Piotrków trybunalski

Blog Kacpra Krzysztofika

Komentarzy: 0 Ciąg dalszy pecha....................prezydenta Chojniaka 2010-08-20 Miasto Piotrków Trybunalski nie złożyło do Urzędu Marszałkowskiego wniosku o dofinansowanie na budowę biblioteki na placu pofranciszkańskim. Inwestycja miała być realizaowana w ramach działania V.4 Infrastruktura kulturalna Regionalnego Programu Operacyjnego WŁ.
Niegospodarności ciąg dalszy. Miasto zbliża się do niebezpiecznego progu zadłużenia a.
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień

Michał Kędzierski

Października 2010
Nie chcemy słuchać idiotyzmów. Mamy rozumy.
Gościnne występy pana Waszczykowskiego w mieście Łodzi zaczynają się na dobre. Po nieprawdopodobnym nonsensie, jaki zafundował czytelnikom łódzkiej Gazety Wyborczej (twierdził m.in., że Piotrków Trybunalski leży w aglomeracji łódzkiej po czym zakończył wywiad, oskarżając dziennikarzy o stronniczość) mamy ich kolejną odsłonę.

Pożywką stał się dramat, jaki rozegrał się w siedzibie PiS. Szaleniec, który wtargnął do biur zastrzelił niewinnego człowieka, kilka osób ranił - makabra i rozpacz.

Ale oczywiście.

Blog Marzenki;)

Tak uważałaś ,mogłaś przynajmniej tego nie pisać...:/


Wiecie co?Miałam dziś na w-f-ie  35 metrów w rzucie piłeczką palantową ...a 30metrów to 6, a ja mam 6+!!!;pPo szkole byłam w ,,Galerii Piotrków", chodź to wcale nie galeria:/...to tam jest bardzio ładnie i elegancko...;)Nie mam zabardzo dziś czasu pisać więc uciekam...papatki:*<<<laska;)

marzena0940
Piotrków Trybunalski
Słówko o mnie
Jestem Marzenka;)Mam 12 lat.Uwielbiam tańczyć w wolnych chwilach i na dyskotekach.Nie lubię siedzieć bezczynnie godzinami i.

Blog desertGirl

O mnie
desertGirl
21
,
Piotrków Trybunalski
Słówko o mnie
Witam na moim skromnym profilku :** Mam na imie Kinga i uczęszczam do 2 Liceum Ogólnokształcącego:) Jak chcecie sie dowiedziec wiecej to piszcie:) Buuziaki :**
Zobacz mój profil

Cogito Ergo Sum

O mnie
JackTheDrummer
22
,
Piotrków Trybunalski
Słówko o mnie
Jestem uczniem III LO w moim rodzinnym mieście, Moim głównym zaintersowaniem jest filozofia. Pasjonuję się także muzyką - rockiem - oraz ambitną literaturą (dla
Zobacz mój profil

Blog Kasiunia094

 
O mnie
Kasiunia094
Piotrków Trybunalski
Słówko o mnie
Mam na inię Kasia. Lubię sport a najbardziej pływanie. Mieszkam w domu z moimi rodzicami i dwoma siostrami. Mam 12 lat. Resztę dowiecie się z notatek.
Zobacz mój profil