O czym chcesz poczytać na blogach?

Piosenkarze

Pamiętnik Zwariowanej Weroniki - Onet.pl Blog

Nie ważne.

Nie będziesz wiedziała kiedy,

A wszystko koncentrować się będzie na niej.

Dla niej żyć zaczniesz.

Z nią każdą chwilę spędzać.

Lecz czasami jako poduszki na szpilki,

Zaczniesz używać.

A o kim mowa?

Chyba domyślasz się sam,

To

Miłość twojego życia.

 

Ładne co? a teraz moje zdanie na temat przystojniaków z poza granic Polski.
  1.Richie Stringini , USA
(Piosenkarz US5 ,,Maria" i ,,In the club")

Moi ulubieni wykonawcy - Onet.pl Blog

ABB-y, w tym roku niestety z przebojami Michaela Jaksona... Chciałabym aby kiedyś był sylwester z przebojami Ani Jantar....chciałabym aby kiedyś ktos nagrał taki film o Ani jak niedawno nagrali o ABB-ie czyli "Mama mia". Dziś chyba każdy zna  tytułową piosenkę. A o Ani wie się mało, pewnie młodzież zna piosenkę "Tyle słońca w całym mieście" jednak powie o to Kukulska  śpiewała, albo słyszałam wykonanie przez jakiegoś mężczyznę i kiedyś w zakończeniu jakiegoś serielu...chyba brzyduli lub któryś z tych.

Nie wiem czy tego sylwestra będziecie spędzali hucznie czy też sylwester nie będzie sie znaczniej różnił od zwykłego dnia, jednak życzę wam aby Ania, Abba i inni wspaniali piosenkarze (Anna German, Halina Frąckowiak, Czesław Niemen...) zagościli w Waszych domach bo przy piosence dobrze się śmieje i dobrze się płacze, dobrze się budzi i dobrze się usypia, a koniec roku i początek nowego są najlepsze na podsumowania, zmiany..., piosenki będą w tym pomocne.

Życzę wam zdrowia, radości, wszelkich łask Bożych i pamięci o zapomnianych bliskich i piosenkarzach, aktorach i innych, którzy towarzyszyli nam w trudnych sytuacjach i tych pięknych w tym nowym 2010 roku!

 

cati
2 Niech Ziemia tonie w Kwiatach!!

Historia wiecznej miłości. Opowiadanie o Justinie Bieberze - Onet.pl Blog- Liso to Justin. - powiedziała dyrektorka.
- Lisa. 
Podałam mu dłoń
To było uczucie porażającego prądu. Szybko cofnęłam rękę.
- Justin. - powiedział uśmiechając się.
- Justin jest nowy w naszej szkole. Dzisiaj zaśpiewa na naszej wspaniałej uroczystości, bo jak już pewnie ci wiadomo jest znanym piosenkarzem.

lululu at ownlog '11

lululu at ownlog '10


Link 10.07.2009 :: 21:08 Komentuj (11)
Umarł Michael Jackson. Może z nudów, może ze zużycia, a może go zabili. Może się zaćpał, a może się zapił, a może udławił preclem. Pochowali go w trumnie, a może w urnie. Był w świetnej kondycji albo był na skraju przepaści. Pchał łapska do małych dzieci czy tylko szukał w nich siebie-dziecka. Ten nos mu odpadł, czy był jednak solidnie przymocowany. Ciekawe, czy pośladki też sobie wybielił. Król i jego POPGRZEB.

I tak w kółko od dwóch tygodni. Ile można roztrząsać śmierć piosenkarza. Piosenkarz - ktoś, kto śpiewa piosenki. Piosenkarz - nie mesjasz i wyraziciel prawd przedwiecznych. Piosenkarz, aktor do grania, dupa do srania.

A jeszcze z tym Iranem hucpa. Zielone wstążki i rzewne opowieści o demokracji, wolności i prawach człowieka. To już przecież było u Norwida, jak to ostatni despotyzm runął, ale przecież grunt, że pomarańcza z Malty wyśmienita. Czy te wszystkie zatroskane gęby nie wiedzą, że ani despotyzm nie drgnie, ani pomarańczy nie będzie? Będzie przerwa na reklamę i sms-y w geście solidarności (6,44 PLN z VAT).

Zniewolenie totalitarne ma także oblicze kapitalistyczno-techniczne, jak pisał Horkheimer. Barani pęd i brak własnego zdania, bo przecież nie wypada, nie przystoi. Frazesy i niezdolność do odpowiedzi na pytanie "dlaczego?". Jak to dlaczego? W radiu powiedzieli, w telewizji.

blog KOTa Sigmy

 
[2006-04-04 15:10:31] --> ...

NIEKTÓRZY to są wredni. A i tak się ich lubi.


Jak oni to robią? ;)


skomentuj (1)


=*-*=[2006-04-04 20:33:34] --> Wydawanie się.

Nie, nie będzie tu o wydawaniu kogokolwiek, ani siebie - ani za mąż ani tymbardziej policji ;)

Będzie o wydawaniu się iż wszyscy piosenkarze świata wiedzą wszystko o życiu. Myślałam - kiedyś posiądę taką wiedzę jak oni: o związkach, o sobie, o ludziach, o uczuciach, o świecie, o bycie i niebycie. Włączałam kolejną piosenkę i znów czułam, że ten ktoś wie wszystko.

Podchodząc do sprawy logicznie - ktoś kto wie COŚ i o tym mówi/śpiewa to autmatycznie przekazuje wiedzę osobie, która tego słucha. A z piosenkami wcale tak nie ma (oczywiście są wyjątki). Tak jakby piosenkarz li i tylko chwalił się, że coś wie a tak naprawdę nic nie wie ;)

I tu... w ramach puenty powinnam opowiedzieć historyjkę jak to poznałam piosenkarza, który zmienił moją opinię na ten temat. Jednakże na dzień 4 kwietnia 2006 piosenkarzy w spisie znajomych.

Justin Bieber

Justin Bieber informował nas ostatnio, że Catlin Beadles to jedynie przyjaciółka i nic już ich nie łączy. Tymczasem do sieci trafiły nowiutkie fotki, które zdają się pokazywać coś innego. Widzimy na nich między innymi jak Justin i Catlin uroczą śpią i jednocześnie przytulają się do siebie…
Tagi: Dominika
09:49, dominika5426
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 lipca 2010
Justin Bieber ma wielki problem z wyborem piosenki do nowego teledysku!

Potrzebuje pomocy fanów…

Justin Bieber nagrał już kilka teledysków do piosenek z najnowszej płyty. Chłopak jednak bardzo kocha swoich fanów i planuje stworzyć kolejny klip. JB ma jednak problem, ponieważ nie wie, który utwór powienien wybrać, aby wszyscy byli zadowoleni. Dlatego chłopak poprosił niedawno swoich fanów, aby pomogli mu troszkę i pisali swoje propozycje w internecie.

do której piosenki byście chciały.

AVRIL LAVIGNE FOREVER! Welcome to my site!

15. Justin Bieber

Zawód: Piosenkarz
Wiek: 15
Data urodzenia: 14. 03. 1994
Miejsce urodzenia: Stratford, Ontario, Kanada
Znak zodiaku: Ryby
Wysokość: 161 cm
Biografia
Justin Bieber jest kanadyjski piosenkarz pop.

Jego kariera rozpoczęła się właściwie na lokalnych przesłuchaniach dla Młodego Idola. Bieber miał wtedy 12 lat i
...
czytaj więcej

Sandi ;) 12/02/2010 22:43:52 [komentarzy 0] Skomentuj!!!


Lay by Avril Lavigne Forever

powered by:blog4u


Weszło tu 6513 fanów Avril Lavigne:)Powrót do STRONY GŁÓWNEJ!
Znani i lubiani piosenkarze i piosenkarki!!! :))
Ksywa: kochani-i-lubiani-piosenkarze-i-piosenkarkiOpis Bloga:

Znajdziecie tu znanych piosenkarzy i piosenkarki!! Radze wchodzić!!!O Mnie:Dodaj mnie do ulubionych!
Podpis:Profil:

Siemka!!
Mam na imię Sandra.
Jestem z Chorzowa,
a moje pseudo to
--->Sandi<---KsIęGa GoŚcI!!!! Wpisz się do Księgi Gości!
Zamówiło: 1 OsóbekArchiwum Bloga: