O czym chcesz poczytać na blogach?

Pióro wieczne

espace.blog

Samych, więc nie bądźmy dla siebie uciążliwi.

skomentuj (0)

Krytyka piórem 2010-09-14 14:40:32

Pióro wieczne.
Coraz rzadziej używany przedmiot, a szkoda.
Coraz częściej jest znakiem prestiżu, nie zaś umiejętności ładnego pisana. O kaligrafii trudno mówić żyjąc w XXI w.
Mieć pióro za dwa tysiące oznacza ni mniej ni więceju tyle, ile dopasowanie siebie, swojej markowości, swoich pozostałych gadżetów z samochodem włącznie, do obrazu człowiek sukcesu. A że człowiek sukcesu owym piórem za dwa tysiące sadzi kulfony nierozczytywalne w.

LOVESICK - bloog.pl

Są... następnych później przyjdzie pora na wyjawienie... bo jeszcze plecy i pośladki... i stopy dwie... a kiedy policzkami zatopisz się w mych dłoniach, już na zawsze, to dotyk marzeń spełni się... i zacznie się od nowa...)

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4009757,trackback

komentarze (3) | dodaj komentarz

PIÓRO WIECZNE

czwartek, 18.
W dłoniach mam jeszcze wilgoć Twoją, niezapomnianą... Na plecach przysiadł dreszcz rozkoszy, co z każdą myślą o kochaniu próbuje scalić obie strony... tę jedną z drugą... lewą z prawą... I staje pióro pełne atramentu, by się wypisać w rozdział nowy, tej pięknej książki o miłości... I kiedy strony nagiej książki już rozchyliły się na boki, znów zapełniałem gładkość bieli dotykiem dłoni... pióro pisało atramentem nasiona słów, które za.

don't tell me

Gromadką dzięki
Filipowi Sz. [alias "znowu się zakochałem"] :)

Historia bagażu skradzionego Filipowi przez Beduinów towarzyszyła każdej imprezie od dobrych kilku miesięcy. Tyle rzeczy w środku, a zwłaszcza super mega hiper nie wiadomo jakie pióro wieczne (swoją drogą, kto bierze na birth right kosztowne wieczne pióro?)...
I proszę - 1.000$ ONLY w ramach odszkodowania, kto by się spodziewał?


Tomku, wszystkiego najlepszego!
I w ogóle ta pogoda działa na mnie.

Polskaorganizacjanarodowa - bloog.pl

5:55

Bardzo często zastanawiałem się dlaczego wieczne pióra cieszą się tak ogromną popularnością. Oczywiście dokonując zakupu jednego z nich przestałem się zastanawiać. To właśnie pióra wieczne są gwarancją naszego zadowolenia, komfortu, prestiżu. Tutaj oczywiście nie musimy się zastawiać, że.
Dzisiaj na wieczne pióra może sobie pozwolić każdy z nas jednak popularne stają się wśród maklerów giełdowych, biznesmenów, właścicieli firm, czy też przedsiębiorców. Piękno, nowoczesność, modernizm oraz klasa to oczywiście tylko niektóre zalety jakie pióro wieczne może nam dzisiaj zaprezentować. Warto skorzystać z takich artykułów piśmiennych, a na pewno nasze zadowolenie nie będzie nać granic. Możliwości oraz zastosowań takich piór jest ogrom, a wszystko skierowane jest w kierunku naszego zadowolenia..

Perypetie sfrustrowanej gimnazjalistki - Onet.pl Blog

Odpowiedź jest prosta - w moim piórniku nie ma dziesięciu tysięcy długopisów/ołówków/flamastrów, gdyż nie pozwalają na to jego wymiary. Jest okrągły i malutki (ok. 18 cm długości i 5 cm szerokości) i zawiera tylko to, co absolutnie niezbędne. To znaczy: pióro wieczne (tak, piszę piórem, czyż nie jestem oryginalna? ;) ), fioletowy ołówek w zielone paski, korektor, zielony marker i okrągłą gumkę, jeszcze z czasów podstawówki (pamiętam, jak kiedyś nauczyciel matematyki zażartował, pytając mnie, czy to ufo)..