O czym chcesz poczytać na blogach?

Pinokio

Wszystko dla Was - bloog.pl

Czarne króliki przyniosły dla niego trumnę (wiedziały, że skoro nie wypił lekarstwa, to niedługo umrze).
Już zdrowy Pinokio opowiedział wróżce swe ostatnie przygody. Niestety, skłamał, mówiąc, że zgubił złote monety. Za karę wydłużył mu się nos.
Rozdział XVIII.
Za sprawą wróżki dzięcioły skróciły nos Pinokia. Nowa niezwykła znajoma chłopca zaproponowała jemu i Gepetcie gościnę w swoim domu. Uradowany pajacyk wyszedł do lasu na spotkanie z ojcem. Niestety, zamiast niego spotkał kota i lisa. Zwierzęta namówiły go, by poszedł na Pole Cudów i zasadził monety.
Rozdział XIX.
Po upływie dwudziestu minut Pinokio wrócił na Pole Cudów, gdzie zagrzebał w ziemi monety. Niestety, drzewka pełne pieniędzy jeszcze nie wyrosły. Naiwny pajacyk podlewał ziemię i czekał, aż wreszcie papuga powiedziała mu, że zaraz po tym jak odszedł, cztery monety wykopały z ziemi lis i kot. Pinokio w pobliskim mieście – nazywało się Dudkowo Durne – złożył skargę na dwóch oszustów. Sędzia wysłuchał go łaskawie i ... kazał zamknąć w więzieniu na cztery miesiące. Siedziałby pewnie dłużej, gdyby nie ogłoszono amnestii dla przestępców. Pinokio zeznał, że jest łotrem, i odzyskał wolność.
Rozdział XX.
Po wyjściu z więzienia.

teatr-halibut blog

Zapanowało niezdrowe poruszenie, emocje wzrastały z minuty na minutę. W końcu ustalono, że zagramy spektakl w bardzo okrojonej wersji, ale za to część postaci przyjedzie...samochodem...ot tak, bo fajnie. Zostało jeszcze trochę czasu, więc zespół oddalił się w celu spożycia. W tak zwanym międzyczasie wydarzyły się inne smakowite incydenty: na początku okazało się, że mikroporty nie są przeznaczone do użytku zewnętrznego i trzeba z nich zrezygnować następnie zespół próbując swój klasyczny już hit „W teatrze u Ogniojada” stał się pośmiewiskiem dla okolicznych gapiów z kolei na koniec okazało się, że nasz drogi Pinokio został...bez spodni, a w pożyczonych spodniach Haka czy Knota (straciłem już rachubę) nie dopina się rozporek, więc w trakcie spektaklu stanowił łakomy kąsek dla dziecięcych (a przynajmniej młodzieżowych) pornografów. Był to jak na razie najkrótszy, ale i najzabawniejszy spektakl PINOKIA. Ostatnim niemiłym akcentem tego dnia był zagubienie laski Ogniojada
teatr-halibut 2004-06-07 18:24:59
skomentuj (1)


zapraszamy

teatr-halibut 2004-06-07 20:58:29
skomentuj (2)
Płetwy HaliButa
W związku ze zbliżającym się.

urbizu

Do podania istotnego faktu, że Sowę i Pinokia w zamierzchłej przeszłości (czyli w okolicach odcinka 1485) łączyła prawdziwa miłość. Będzie to niezbędne do zrozumienia dalszego ciągu fabuły.

MODA NA EKSCES (odcinek 1980)
Występują:
Pinokio
Rebeka
Koralik
Daro
Urbizu

Urodziny Koralika. Rebeka przyprowadza swoją nową sympatię – Pinokia. Koralik jest pod intensywnym wrażeniem gościa. Daro czuje niepokój. Rebeka niczego nie podejrzewa. Urbizu po raz pierwszy słyszy „You don’t know my name”.

MODA NA EKSCES (odcinek 2004)
Występują:
Pinokio
Koralik
Daro
Urbizu

Koralik namawia Dara, by w podróż na koniec świata zabrać Pinokia. Daro, nie wiedzieć czemu, przystaje na tę propozycję. O 1.57 Urbizu otrzymuje smsa od Dara. To koniec. Koralik zdradził Dara z Pinokiem.

MODA NA EKSCES (odcinek 2433)
Występują:
Sowa
Rodzynek

Kończy się burzliwy związek Sowy i Rodzynka. Po kilkunastu „rozstaniach-i-powrotach” dochodzi do definitywnego zakończenia bajki pt.: „Męcz mnie, dręcz mnie”. Rodzynek cierpi.

MODA NA EKSCES (odcinek 2433)
Występują:
Pinokio
Rodzynek

Prezydent ślachetnie urodzony Bronisław K. herbu Kiełbasa

Ja mam konszachty nawet z samym diabłem, wysłałem ich samolotem, wyślę i was dinozaury!

Tagi: dinozaury Katyń Komorowski prezydent Smoleńsk wybory zamach
17:52, obiboknawlasnykoszt
Link Dodaj komentarz »
Muszę płakać bo sie wyda, a ten środek na płacz z WSI nie działa.

Tagi: długa kiełbasa Komorowski Miał przyjemność oglądać powódź powódź zamach
17:48, obiboknawlasnykoszt
Link Dodaj komentarz »
piątek, 14 maja 2010
Na moje kłamstwa nie ma twardych dowodów :)

Tagi: DŁUGI NOS PINOKIA Pinokio
21:41, obiboknawlasnykoszt

Prezes-Inteligent

Ten bajzel, a właściwe własne banki angażujące się z poręczenia pani Merkelowej w greckie aktywa. WSZYSCY TO WIDZĄ oprócz kilku fanatyków, dla których ambicje polityczne są ważniejsze niż gospodarka. Ale i to grono się wykrusza. Podobnie jak wykruszyło się towarzystwo "ekspertów" nawołujących do przystąpienia Polski do Eurolandu. A może nie ?

Hej, gdzie jesteście ? Halo, gdzie są ci entuzjaści z ustami pełnymi frazesów na temat EURO w PL ? Jakoś ich nie słychać, bo WSZYSCY WIEDZĄ, że pozostanie poza strefą uratowało nam tyłki.

I dzięki temu przetrwamy, przeżyjemy nawet te 1000 mld zł długu, do których Pan Pinokio częściowo się przyznaje a resztę poupychał pod dywanem i w szafach. Przetrwamy m. in. dlatego, że nie mamy euro, choć z pewnością nie pomogą nam w tym założenia budżetowe - science fiction (kilkudziesięcioprocentowe wzrosty przychodów!) w oparciu, o które Pinokio deklaruje swoją działalność w kolejnych latach, a może tylko tak gada jak to Pinokio.

Tagi: budżet dług publiczny Grecja Niemcy Ostre rżnięcie rostowski Taniec z Gwiazdami
14:01, scerceptyk
Link Dodaj.