O czym chcesz poczytać na blogach?

Pink floyd the wall

Source of pain - bloog.pl

Obłąkany albo samotny. Może samotny bo obłąkany? A może obłąkany bo samotny...Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,667906,trackback

komentarze (3) | dodaj komentarz

The Wall + bonus

czwartek, 24.
W sklepach. powiem tylko tyle, że jest to obraz człowieka zniszczonego przez systemy. wszelakie systemy, od szkolnego po wojskowe. obejrzałem film ze względu na muzykę, wszak Pink Floydów zawsze lubiłem (kilka płyt mam :). ten film polecono mi po obejrzeniu "urodzonych morderców" olivera Stone'a (scenariusz Tarrantino, ale po obejrzeniu.Że cieszyłem się, że jestem głupi i nie wiem praktycznie nic :) Ale wracając, do filmów w TVP. Ostatnio, bo wczoraj telewizyjna jedynka uraczyła nas dziełem "Pink Floyd: the wall". Nie mam zamiaru opowiadac o czym to, ani jaki ma sens, bo kto chce się dowiedzieć, to DVD nie jest aż takie drogie, a dwupłytowe wydawnictwo Floydów pod tym.

.:zagubiony w nadziei:.

Paliw :). W poniedziałek wstałem dopiero o czwartej, i nic nie robiłem, dosłownie nic nie robiłem leżałem i oddawałem się lenistwu przy kojącej muzyce Pink Floyd "The Wall", za które dziękuję teraz i dziękować będę jeszcze wiele razy istotce iście wspaniałej Monice :).

polecam wyżej wymienioną płytę:

¡cariño!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

so I throw the windows wide and call to you across the skies.

Lata mojego życia. I słuchać tego leżąc na piasku wpatrując się w gwiazdy i czuć się bezpiecznie przy nim. Tylko tego piasku brakuje.Reszta była idealnie.
Pink Floyd. The wall. W kółko. Bilard. Piwo. Pą. Bóbrka. Nos. Pytong. Pan Bugimen ;-D . Ciepło. Puszczanie kaczek na Solinie. Rowerek. Pływanie statkiem. Buziaki. 180? Gadanie o wszystkim i.

notatki w kratki - Onet.pl Blog

Kajdany zakładane ci nie wiadomo kiedy i nie wiadomo przez kogo. Niewolnicy wspólczesnej cywilizacjii. wierzymy naiwnie ze jestesmy wolni i nasze zdanie ma jakies znaczenie. WAKE THE FUCK UP!  Wierzymy w demokracje- która tak naprawde istniala tylko w  starożytnych Atenach. 


Pare dni temu obejrzałam ( po raz pierwszy) film zasugerowany mi przez gustomierz na filmwebie film 'Pink Floyd The wall'. Nie wiem czy ktoś kojarzy ten film Ogólnie praktycznie zero dialogów, tylko obrazy i animacje. Ale pierwszy raz coś ta mnie wciagnęlo, że nie moglam odejść od.

Magdusia


2005-03-08 07:08:54 .żeby nie było, że zła kobieta jestem :D
goździk dla Was :)


Pink Floyd The Wall

skomentuj (9)
2005-03-09 12:45:05 .


napisałabym wszystko co lezy tam w głębi na dnie, tutaj zaraz, niedaleko jak sie.