O czym chcesz poczytać na blogach?

Pink elephant

Baby Rihanna ;) - Onet.pl Blog

 

O tej parze zrobiło się głośno dwa miesiące temu, po imprezie w klubie Pink Elephant, na której to mieli całować się i obejmować. Rihanna początkowo zaprzeczyła doniesieniom o romansie, ale potem gazeta "Daily Mirror" zacytowała jej wypowiedź:

kasiorek110.blog

Te głupie prezentacje, na których miałobyć 30 slajdów =)POtem była tkz. "Matma" na której był angielski, znaczy było tak : Powinna być matma, ale p. od Matmy pojechała na szkolenie, i mieliśmy zastępsto z panią od angielskiego =] i graliśmy w pink elephant =] i w memory =/ potem był PoooLlAaaaaKKkkk !!! I oglądaliśmy beznadziejny, głupi film "Robinson Cruzoe" =) Po pirwsze : nic nie widziałam, bo słońce i okna obijały się od ekranu =P po drugie : Siedzieli zammną chłopcy , i gnędzili.

Blog queenofdarknes

Dzień był bardzo udany od samego ranka ... =) Popołudniu byłam z Martą na rynku na koncercie zespołu I.D.A oraz EHIS. Podczas koncertu EHIS spotkałyśmy Aurele i zgadałyśmy się aby iśc po Monike =) Na rynku byłam z dziewczynami na koncertach NADMIAR, PINK ELEPHANT oraz HASH. Na ostatnim koncercie bawiłyśmy się najlepiej =) Później połaziłyśmy chwile i poszłam na nockę do Moni =) Śmiałyśmy się do 2.oo w nocy i poszłyśmy spać. Rano o godzinie 7.25 obudził nas moni facet - Julek =P i tak minął.

A co, jeżeli rzeczywistość tak naprawdę jest iluzją i nic nie istnieje? - Onet.pl Blog

Co mam, co czuję i czego pragnę. I doceniam ludzi, których poznałam i którym jestem w stanie zaufać.

Szczerze to myślałam, że dłużej mnie tu nie będzie. Ale chyba nie umiem porzucać niczego, co kocham, czego potrzebuję.
I dziękuję pink elephant za zachętę do powrotu, gdyby nie Ty, to jeszcze długo by mnie tu nie było.


Sally.