O czym chcesz poczytać na blogach?

Pilzno

Z miłości do......cieżąrówek - bloog.pl

Jest 932 680 bloogów | losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Z miłości do......cieżąrówek

Kategorie
  • wszystkie

omega pilzno

wtorek, 08 kwietnia 2008 21:31

Blog gal98

8
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Księga gości
 
O mnie
gal98
14
,
Pilzno
Słówko o mnie

T h i n k P o s i t i v e . . .

TRICKOOW...BLE...
I ZEBY BYLO WESELEJ TO JEDNAK ZA ZAMILOWANIE DO SKA MOZNA DOSTAC ZA FREE BADZIKA:) A DO TEGO MAM NOWE ROZOWE KOLECZKA:)

PART 2 OF THE TOUR...
KONCERCIK EYLESS VIEW I SUMMER LEAGUE WE WROCKU:) NO PO PROSTU POEZJA:) NIE MA TO JAK KLIMAT NA OLD SCHOOLOWYCH KONCERTACH DIVE'Y I SINGALONGI:) I OCZYWISCIE BEZ POJEBANYCH MACHO TOUGH GUYS :)TIA...NIE MA TO JAK DORWAC SIE DO MIKROFONU I POSPIEWAC MINOROOW:)WIELKIE DZIEKI DLA CGN ZA KIMANIE:)
A TAK SWOJA DROGA...NIGDY NIE SADZILEM ZE OSTROOW TUMSKI I PANORAMA RACLAWICKA TAK BARDZO MI SIE SPODOBAJA...I WONDER WHY :)) OK...TO TYLE:) A W PLANACH PRAGA I PILZNO...NO I KUPNO NOWYCH VANSIKOOW!!! NO TO W SUMIE TYLE...

! ! ! KEEP LAUGHING ! ! !

Siwy...positive sXe skatepunk...


thinkpositive 2004-07-02 18:36:05
skomentuj (8)

HOOLIGAN AND BOOTBOY SONG...

RANCID "LIFE WON'T WAIT" ...CHYBA JEDNA Z NAJLEPSZYCH PLYTEK NA LATO

NO I NAUCYZLEM SIE HURICANE'A!!!A TO CHYBA NAJLEPSZY TRICZEK NA LATO:))

KOLANA SIE NIE CHCA ZGINAC A KOSTKI ZA TO WYGINAJA SIE WE WSZYSTKIE STRONY...YEAH...BUT WHO CARES:)

Siwy...broken bones...broken boards...


thinkpositive 2004-07-06 17:54:09
.

Czechy

Jednym z węgla kamiennego i brunatnego, kaolin lub kontynuować materiałów budowlanych i uranu. W małej skali, korzyści ropy i gazu i innych surowców.

Produkcji rolnej spełnia prawie popytu krajowego. Uprawiane głównie zboża (pszenica, jęczmień, kukurydza), ziemniaki, buraki cukrowe, warzyw, lnu i canola. Jej znaczenie jest uprawę, sadařství i winnic. Podstawy produkcji zwierzęcej jest dla bydła, trzody chlewnej i drobiu, i pszczelarstwa i hodowli ryb słodkowodnych (zwłaszcza karpia).

Podstawie węgla i energii jądrowej (Dukovany i Temelin). Głównych ośrodków przemysłowych są Praga, Brno, Ostrawa i Pilzno. Wśród ważniejszych obejmować branżach metalurgii, inżynierii, przemysłu tekstylnego, spożywczego, electroindustry i produkcji środków transportu. Najszybciej rozwijający się sektor jest budownictwo.

Republika Czeska posiada gęstą sieć transportową. Szybko rozwijających się telekomunikacyjnych. Handel zagraniczny Republiki Czeskiej po wielu latach pasywne saldo wykazały nadwyżkę w 2005 roku. Napędy eksportu przemysłu motoryzacyjnego.

Produktu krajowego brutto wynosi obecnie zaawansowanych krajów świata – już w czwartym kwartale 2006 r. przekroczyła 20 000 dolarów na jednego mieszkańca..