O czym chcesz poczytać na blogach?

Piloty

Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

Tytuł nieadekwatny do tekstu. Dziennikarz dość rzetelnie streszcza raport Komisji Millera, z którego wcale nie wynika, że Rosjanie nie byli przygotowani do wizyty prezydenta Kaczyńskiego.

Każda gazeta z raportu wyciąga inne wnioski. "Generał Błasik nie naciskał na pilotów" - informuje "Fakt". A na innej stronie: "Rosjanie też są winni smoleńskiej katastrofy". "Rzeczpospolita": "Przyczynami wypadku były: zejście poniżej minimalnej wysokości zniżania przy nadmiernej prędkości opadania, w warunkach atmosferycznych uniemożliwiających wzrokowy kontakt z ziemią, i spóźnione rozpoczęcie procedury odejścia na drugi krąg - głosi raport () Rosyjscy kontrolerzy podawali załodze błędne komunikaty, że jest "na ścieżce i kursie". 8 km od lotniska kontroler potwierdził, że Tu-154 jest na dobrym kursie i wysokości, a był 130 m powyżej ścieżki i odchylony o 65 m w bok. Potem.

Anime

sobota, 01 stycznia 2005
Wufei.

Wiadomosci o Wufei!!!

Imię: Chang Wufei
Wiek: 17
Narodowość: Chińczyk
Wzrost: 156cm
Waga: 46kg
Oczy: Czarne
Kolor włosów: Czarny
Kolonia: L5
Gundam: ShenLong-Nataku
 
 
 
 
 
Ożenił się w bardzo młodym wieku i nigdy nie czuł powołania do walki. Dopiero po
śmierci żony, która wierzyła ze za kolonie trzeba walczyć zdecydował się zostać
pilotem. Z czasem utożsamia swojego gundama ze zmarłą żoną i traktuje go jak
żywego towarzysza. Zwany "Solitary Dragon", gdyż niezbyt kwapi się do współpracy
z kimkolwiek. Woli walczyć sam i dopiero pod koniec przyłączy się do reszty. Ma
też silne poczucie honoru, co sprawia, że wydaje się być o wiele starszy.

17:42, mateusz.lawa , Wiadomosci o Wufei!!!
Link Dodaj komentarz »

"Tomorrow will take us away"

Z domu i w drodze do zsypu stwierdzam, że jestem w swoich domowych spodniach, w których wyglądam...no, po domowemu, wiadomo. Więc się modlę żeby tylko nie spotkać nikogo z sąsiadów. Całe szczęście nikt akurat nie wychodził...Przeżyłam!!!
Widzicie ile narwów może dostarczyć człowiekowi wyniesienie śmieci?! (na marginesie zaznaczę, że nowy worek prawdopodobnie też włożyłam źle, bo one są dziwne i w ogóle za duże...)
A teraz wreszcie po trzecie - czas na Niesamowite Opowieści ( i teraz wszyscy z drugiej "a" pomyślą, że pewnej znanej nam ze szkoły osoby na cH, ale nie tym razem...) O Pilocie.
I Opowieść o Pilocie - wczoraj wieczorem (no dobra, przyznaję, że tak naprawdę to był środek nocy...) w domu cichutko, prawie wszyscy już śpią..tylko ja jeszcze przy kompie. Postanowiłam wreszcie pójść spać. Oczywiście gdy tylko wstałam z krzesła, Pilot się obudził. Ja mu mówię: "Pilot, idziemy spać". A ten mały czub zerwał się na równe nogi, merda ogonkiem i strzela do mnie uśmiech numer 5. I zrozumiałam swój błąd - po prostu przy Pilocie nie można jednocześnie wymówić: jego imienia, "idziemy" i słowa na "s", bo mu się to kojarzy ze spacerem....Dopiero jak zgasiłam światło i.

panika blog


::strona główna::


1os l.poj.

Próbuję sie pozbierać. Wczoraj o tej porze świtało. Chyba pierwszy raz to oglądałam. Miłe.

1 osoba liczby pojedynczej. Wszystko trwa w 1 osobie. Jednoosobowy pokój, jednoosobowy sen, jednoosobowa podróż w tę i tamtą stronę.

A w tym wszystkim oglądam film za filmem, czasem bez głosu, czasem na głos czytam napisy, czasem ktoś je czyta. W każdej chwili mogę też nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony gusik na pilocie).
nacisnąć "pause" (swoją drogą mój ulubiony.

veslao.blog

Jest nad ranem- potem rzednie).
- ok. godz. 08:30 (10:30) czasu lokalnego odysłany jest rosyjski wojskowy Ił-96.
- ok. godz. 08:45 do rosyjskiego urzędnika mającego witać prezydenta podchodzi kontroler lotu i informuje, że sprawa lądowania jest skomplikowana - zakładamy, że na wieży został jeszcze jakiś kontoler lotów.
- godz. 08:56 (10:56 czasu lokalnego) Tu-154M za drugim podejściem do lądowania rozbija się.
Mimo mgły wszystko szło dobrze do odległości ok. 1,5 km przed lotniskiem. Wtedy samolot za bardzo obniżył wysokość, zahaczając o maszt stacji radiolokacyjnej i pierwszą partię drzew. Piloci próbowali wyprowadzić maszynę, ale nie udało się, bo już zaczęła się rozpadać


Pilotów naprowadzał Pawł Plusinym, kierownik lotów lotniska Siewiernyj. Powiedział on, że, obserwując pogarszającą się pogodę, zaproponował polskiej załodze lądowanie na lotnisku zastępczym, jednak dowódca załogi podjął inną decyzję. Pilot miał odpowiedzieć: Ilość paliwa pozwala mi na to, by zrobić krąg, i odlecę na zapasowe lotnisko, jeśli nie usiądę.


Do internetu trafił wstrząsający film nagrany na miejscu katastrofy polskiego prezydenckiego TU-154, jeszcze zanim.