O czym chcesz poczytać na blogach?

Pilot wycieczek

Krzysztof Matys, podróże i coś więcej - Onet.pl Blog

Od zabytku do zabytku, to mniej więcej tak, jak pójść na kolację do Makłowicza i oglądać szafki kuchenne, zamiast delektwać się wyszukanymi potrawami. Porównanie to oczywiście ma zastowanie nie tylko w przypadku Indii. I pisze to ja, przewodnik, który oprowadził setki wycieczek po najsłynniejszych zabytkach świata.
Krzysztof Matys
skomentuj
 (Krzysztof Matys; 24.03.2012)
Pilot według Gowina (Krzysztof Matys; 19.03.2012)
Szkoła Mistrzów Pilotażu

Blog Katarzynka0427

Witam-)
Troszkę zapusciłam wpisy ale na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle ze maj i czerwiec cały w rozjazdach a niestety w autokarach nie ma internetu-((((
Wiec postaram sie to teraz nadrobic-)))

Tak juz jest że praca pilota wycieczek jest sezonowa-) czyli zima nudzimy się jak mopsy a jak przychodzi wiosna i lato to nie mamy innego życia tylko hotele, autokary i problemy wycieczkowiczów.

Piewszy  ( w tym sezonie oczywiscie ) bo jezdze juz 3 lata wyjazd  to Czeska Praga.Razem tez tak bylo-) imprezka jak się patrzy hahah
ale nie stety 5 rano cza bylo sie przespac kilka godzin i potem zwiedzac dalej-) chodz na drugi dzien juz nikt tak chetnie nie zwiedzal ciekawe czemu hahhahah
Grupa fajna znowu kilka fajnych znajomosci - jak fajnie byc pilotem -))))
chodziaz i byli tacy co im zalazlam za skore no coz nie dogodze wszystkim! jeszcze sie taki nie narodził zeby wszystkim dogodził -))))
Potem jeszcze kilka wyjazdow Praga, Berlin, Wieden ponownie hahha
I wreszcie troche odpoczynku-) ale siedze kilka.

www.figamaga.blog.pl


2007-07-02 10:30:15
skomentuj (3)

Do Ktosia
Uważaj, dziś mam włąściwości baaardzo przylepne ;D

2007-07-02 13:32:43
skomentuj (0)

=D
Zdałam pomyślnie egzamin i teraz jestem panią pilot wycieczek.

Teraz czekam tylko na wydanie legitymacji i być może gdzies, kiedyś się spotkamy na jakiejś wycieczce...

2007-07-04 19:39:35
skomentuj (3)

Ze starego bloga
Magda (11:57)
musisz za niego wyjśc.Ja chcę się uczyć na błędach?

2007-07-10 15:11:04
skomentuj (0)

=0)
---

No, w końcu otrzymałam to co miałam otrzymac już całe wieki temu.

---

Wieczór pilotów był udany ;)

---

i chyba mimo wszystko między mną a Ktosiem nie jest fajnie.

2007-07-11 15:24:56
skomentuj (2)

Sobota
Byłam na rajdzie samochodowym ;)

2007-07-14 19:27:08

Wyprawa do Peru - Onet.pl Blog

Mieszkam w Limie.Zostałem w Peru, bo każdego dnia jestem zadziwiony niezwykłością świata wokół mnie. Podróże i odkrywanie „nieznanego” to moja pasja.
Pilot wycieczek, przewodnik, organizator podróży w stylu backpackerskim dla każdego kto przygodę ceni wyżej niż wygodę i nie martwi się zimną wodą pod prysznicem..:)
Jeśli planujesz podróż lub masz pytania, zapraszam.
Napisz do mnie

Więc są koszta wyprawy do Peru.? Najłatwiej wykupić wycieczkę w biurze podróży. Tam zależnie od pakietu i ilości dni zapłacicie około 10-12 tysięcy złotych. Jest to sporo, ale będziecie nocować w najlepszych hotelach, jeść w dobrych restauracjach, zwiedzać z polskim pilotem w dobrym klimatyzowanym autobusie. Zobaczycie główne atrakcje Peru choć przyznam, że będzie to trochę w stylu „japońskim”, czyli 10 minut na zrobienie zdjęć i dalej.

Zakwaterowani w.

bahama mama!

Na zblizające się do nas wielkimi krokami pijanstwo! Nareszcie cos ciekawego zacznie sie dziać. W piatek to już była jazda jak nasz sweet pan powiedział ze albo dopłacamy albo on nie ejdzie to się zaczeło, jedne przez drugiego krzyczał ze rezygnujemy, dupa bez pana to nie wycieczka, niech się wali na ryj ta 3a(bo to przez nich mielismy opoieprz od p. dyrektorki) no ale nasz pan pwoeidział z ezartuje, z enie ma żadnego dopłacania, i ze on jedzie na więcej nić (100000000000%), wszystkim zszedł kamien zserca. (miał fajne nózki hyhhyhhyhyhhy).Zabawna że sikaliśmy ze smiechu zadając jej takie pytania jak (to było ze zmneczenia): Ooooo widzi pani żyrafa tam biegnie, A macie tu słonie, A jaką rejestracje miał tamten Jep? .... i takie tam rózne az się na nas wkurzyła. Heheh bylismy szcęsliwi i sie zamkła. Był tez pilot wycieczki P. Krystian Tołłoczko! On był poprostu najlepsz, tak nas rozbawiał że łuuuch. No i oczywiście był tez miłosne pary, ale po co wam to wiedzieć (hehe)Aaaaaaaa no i w ten czwartek (II dzien wycieczki) była dyskoteka, tak się.......usmialiśmy ( nie liczni.

Marek w tropikach

Sposobów na podróżowanie jest wiele. Jedni jeżdżą na krótkie wakacje, inni organizują wielomiesięczne wojaże, a jeszcze inni wybierają karierę w szeroko pojętej branży turystycznej. Decydując się na to ostatnie, wielu ludzi robi licencję pilota wycieczek wierząc, że to właśnie ten zawód regularnie będzie wysyłał ich w świat. I choć niektórym udaje się spędzić w trasie więcej czasu niż w domu, bycie pilotem nie jest wcale jedynym rozwiązaniem.

Jedna z moich ulubionych.