O czym chcesz poczytać na blogach?

Pilarki

...bo prawdziwego przyjaciela zyskasz wtedy, gdy poczujesz wolność...


6. www.emilla.blog.pl
7. www.ice-queeen.blog.pl
8. www.trinity2.blog.pl
9. www.konissia.blog.pl

GRATULUJE... i zapraszam do komentowania notki...

skomentuj (5)~DATA~
2004-02-09

~TEMAT~
Wyniki konkursu


Nie chce Was trzymać w niepewności... Dlatego ogłaszam wyniki... Wybór był chyba najtrudniejszy z możliwych... Blogi wszystkie są piękne... Ale cóż... Jednak nikt nie zostanie bez nagrody... Każdy coś otrzyma :]

I miejsce...
pilarka
horse

II miejsce...
ihahaczki
konissia

III miejsce...

magdda
emilaa

Wyróżnienie...

zofia-konie

trinity2

ice-queeen

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluje... A zwycięzców proszę o cierpliwość albowiem nie długo powinny pojawić sie nagrody :)

skomentuj (3)~DATA~
2004-02-17

~TEMAT~
Nagrody...


Wreszcie zrobiłam te nagrody :D Mam nadzieję że Wam sie.

Ja.

Bo spiesze sie na kolko histryczne ;P
ale cos naskorbie :)
wiec zacznijmy... dzis rano nie nastawilam sobie dobrze budzika i byl problemik bo zaspalam o 15 minut... wiem wiem niby nic ale u mnie sie kazda minuta liczy ;) pozniej byly lekcje wszystko szlo jakos ale na ostatniej, przyrodzie pani sobie piecio minutowke wymyslila :| mam nadzieje ze dobrze napisalam bo jak zle to i ze mna bedzie zle :| ale nie mam zamiarau sie meczyc jakos tam glupia przyroda ;) widac ze mi sie nudzi prawda?? moj nowy szablon nawet nie mial calego miesiaca a juz nowy zrobilam:) jest kilka nie dociagniec ale usicie mi dac czas:)
a tak w ogole dostalam sie do konkursu pilarki:) troszke sie tylko zastanawiam czy za notki dala mi jakis punkt bo moje nie sa za bogate :/ ale coz nie mam talentu do pisania notek :)
chialabym was o cos poprosic, podajcie mi jesli mprzecie ten skrypt na ukrywanie wiecie np.linki. bo mam ale tylko jedna czesc i moge ukryc tylko jeden skrypt na koncu :/
i nie wyglada to zbyt urodziwie :( jesli chcecie morzecie w komentarzach a jesli nie to na gg poproszę:) nr 3173020
:) papatki ;)
skomentuj(3)

2004-02-27 | zrebaczek | ~...~
"zawsze warto byc czlowiekiem choc tak latwo zejsc na psy..."-Dżem
ale czy tak naprawde?? normalni wyksztalceni.

Kici, kici - czyli o kotach... - bloog.pl

Na przywitanie wiosny - czyli znowu o olchach

sobota, 20 marca 2010 15:40
Pierwszy, wiosenny ranek dziś był piękny. Słońce w całej krasie, ciepło i świergot ptaków. Gdy krzątałam się po mieszkaniu i szykowałam do wyjścia - usłyszałam złowróżbne odgłosy pilarki, dobiegające od strony lasku olchowego i działek. Wiedzona złym przeczuciem, odłożyłam na potem zakupy i udałam się w kierunku działek. Oczywiście! Mój sluch i złe przeczucia nie były fantasmagorią. Olchowa z brygadą pilarzy kontynuowała dzieło wycinania drzew olchowych na swojej działce. Gdy się tam pojawiłam - zostały już wycięte trzy dorodne drzewa, czyli w sumie od ubiegłego roku zostało wyciętych ich dziesięć. Coś jednak w tym dzisiejszym wycinaniu było jednak nowego. Robotnicy pod przewodnictwem Olchowej bardzo się spieszyli z robotą i wyraźnie zacierali ślady po wycince. Nawet trociny były skrzętnie zgarniane i.

Miłość...Oddanie...Wierność...Poświęcenie.. - bloog.pl

***
Moje dzieciństwo było bardzo udane. Wiecie kiedy już jesteście starzy, wasze młode lata zlewają się w jedno. Tak mi przynajmniej mowiła moja mama. Ja jednak widzę to wszystko jasno i wyraźnie. Muszę przyznać że nieraz tylko świadomość tego jak kiedyś było mi dobrze trzymała mnie przy zyciu. To chyba tak już jest. Kiedy wszystko ci się powodzi i jesteś szczęśliwy, myslisz że tak będzie zawsze, że to ci się należy. Dopiero kiedy będzie gorzej, czasem nawet bardzo źle zaczynasz dostrzegać to co utraciłeś. A uczucie twojej własności szczęścia było tylko złudzeniem...
Urodziłem się jako piąte dziecko Pilarki, dawnej chempionki w skokach przez przeszkody. Nie za jasno pamietam moją mamę. Najbardziej zapach, taki ciepły,miły i bezpieczny. Nigdy zresztą nie poświęcałem jej za dużo czasu. Teraz tego żałuję, jednak kiedy byłem młody bardziej zależało mi na zabawach ze źrebakami i tarzaniu się w słodkiej trawie.
Pamiętam też mojego najlepszego przyjaciela, Kacpra. Nie był koniem. Mama mówiła mi że był ludzkim źrebakiem i że jest tu bardzo ważny. Rzeczywiście, był synem właścicielki, a ja byłem jego koniem. Dostał mnie od ojca. Nigdy jednak nie czułem tego że to on był panem, a ja sługą. Kiedy tylko zobaczyliśmy się.