O czym chcesz poczytać na blogach?

Pijany kierowca

Odszkodowania Powypadkowe

(np. ukradł pojazd); 3) kierowca nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem mechanicznym, z wyjątkiem przypadków, gdy chodziło o ratowanie życia ludzkiego lub mienia albo o pościg za osobą podjęty bezpośrednio po popełnieniu przez nią przestępstwa; 4) kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia.

W trakcie kilkuletniej pracy w firmie ubezpieczeniowej (tak, nie jest mi obca praca "po drugiej strony barykady", sam wypłacałem odszkodowania osobom poszkodowanym w wypadkach, pozwoliło mi to na dogłębne poznanie.Decyzja, a my dokonaliśmy tylko rzetelnej informacji. Rzetelna informacja - to powinno być credo każdej kancelarii odszkodowawczej.

Przepraszam drogi Czytelniku za kolokwializmy, wulgaryzmy oraz nadmiar negatywnych emocji w tekście, ale jak widać moja alergia na pijanych idiotów krzywdzących innych ludzi nie cofa się. I jakoś nie jest mi z tym źle, bo znieczulica i zobojętnienie to chyba jedna z najgorszych rzeczy w życiu, jaka może spotkać człowieka...

"Regres" - niby tylko zbitek 6 literek, a jak sami.

swiatwedlugjulki.blog

skomentuj (0)

Jestem za! 2009-04-08 22:31:08

       Podpisuje się obiema rękami pod przepisem, który nakazuje traktowanie pijanych rowerzystów na równi z pijanymi kierowcami.
       Przecież taki nietrzeźwy uczestnik ruchu jest OGROMNYM zagrożeniem, z powodzeniem może zachwiać się na drodze i wpaść pod koła samochodu, którego kierowca będzie trzeźwy i co wtedy? Takich czarnych.

Kontrowersyjnym okiem z życia Panny T. - Onet.pl Blog

1 - Good!!!

13 kwietnia 2009
STOP pijanym rowerzystom. A po co? /407

Zaglądam w debaty i widze sobie temat o pijanych rowerzystach . Ooo coś dla mnie bo w tym temacie mam zawsze swoje indywidualne zdanie. Pijany rowerzysta złapany ma takie same przywileje w „...” oczywiście jak pijany kierowca? No dlaczego. Ok. są wypadki, gdzie rowerzysta wpada sobie pod samochód, jakiś super nietrzeźwy Pan jedzie samochodem, rowerzysta wywróci się na ulicę przez co zaśnie a po nim auto przejedzie , wywali się do rowu, zaśnie tak samo i umrze z zamarznięcia. Mogłabym.

Informacje ogólne - Rower - maszyna na dwóch kółkach

2009
Pijany kierowca zabił rowerzystkę
40-letnia rowerzystka zginęła, a dwie inne kobiety zostały poturbowane, po tym jak wjechał w nie osobowy mercedes. Za kierownicą siedział pijany kierowca. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku, ale szybko został zatrzymany przez policjantów. Miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie.
Czytaj dalej

»
Archiwum
Styczeń 2009
Luty 2009
Marzec 2009
O autorze
  • edzio_elektryk_2
Ostatnie wpisy
  • Pijany kierowca zabił ...
  • "Doręczyciel" - nowy hit TVP ...
  • Przewlekłe.