O czym chcesz poczytać na blogach?

Pierwszy taniec

Wykop Weselny

Młoda Para powinna uroczyście rozpocząć zabawę taneczną swoim pierwszym tańcem.

Dlatego właśnie wiele Młodych Par zapisuje się do szkoły tańca by podszlifować swoje umiejętności na parkiecie. Popularne programy telewizyjne o tańcu, między innymi You Can Dance i Taniec z Gwiazdami, sprawiły, że każdy chce pięknie pływać po parkiecie i chce zaskoczyć gości weselnych.

Niestety nie każdy ma takie zdolności, by tańczyć pięknie. Nie należy się tym przejmować. Najważniejsze to czuć się dobrze na swoim weselu, nawet podczas.

Nam wychodzi.

W końcu jak sama nazwa wskazuje, jest to wesele, czyli dzień radości i dobrego humoru. Z pierwszego tańca nie należy rezygnować, lepiej zrobić go jakoś z tzw. jajem, np. tańcząc Macarenę lub inny tego typu utwór.

Ciekawa lista utworów na pierwszy taniec znajduje się na jednym z blogów: na-wesele.com i nie będę jej kopiował, ktoś kto szuka na pewno tam zajrzy.

mamine życie - Onet.pl Blog

7 komentarzy

14 lutego 2012
Oryginalny Pierwszy Taniec

Gdy ostatnim razem byliśmy na weselu znajomych, ich pierwszy taniec  zaczynał się zwyczajnym weselnym 2 na 2 do utworu ,,Love is all around" Wet Wet Wet. Tak się składa, że taką.

Dj Wodzirej Max Weselny… | czyli dj na Twoje wesele – nagłośnienie, oświetlenie, muzyka na MaxWeselnym poziomie.

Kolejne. I tutaj tradycją jest, że to oczywiście Młoda Para rozpoczyna zabawę, prezentując się na parkiecie jako pierwsza.

Co ciekawe wiele par wspomina pierwszy taniec jako wydarzenie bardziej stresujące niż przysięga małżeńska. Dlaczego? Myślę, że powodem może nie być fakt, że każda Młoda Para (przynajmniej tak mówią) nie umie tańczyć, ale świadomość, że to od tego pierwszego tańca zależy całonocna weselna zabawa. I.

bnjk blog - bloog.pl

Weselnym. Muszą zadbać o wynajęcie sali, wyznaczeniu miejsc do siedzenia, wyznaczeniu parkietu do zabawy, przygotowaniu menu, zadbaniu o wystój sali oraz o muzykę. Jest to bardzo ciężka praca, która wymaga staranności, dokładności i dużo czasu. Bardzo ważny jest także pierwszy taniec.
Jest to taniec, który rozpoczyna przyjęcie weselne i daje znak gościom, że można się bawić. Pierwszy taniec wykonywany jest przez młodą parę. Zwykle odbywa się on w otoczeniu gości weselnych, którzy ustawieni są w kółeczku, w którym tańczy młoda para..

bejbe.blog.pl

Sesjom, a stopniał po niej. TAM DO KATA! :-)
skomentuj (0)
2002-03-08 11:40:49 >> A na dobre zakączenie ... Kabarecik Potem!!! :-)

Sny dorastają razem z ludźmi.
Zanim sny będą dorosłe, są sny młodzieżowe.
Pierwsza miłość, pierwszy bal, pierwsza randka...
I tylko urodziny szesnaste.

OCH MIŁOŚCI TY!

Osoby:
Dziewczyna
Tato-Wodzirej
On
Kelner
Kucharz
Chłopcy

Tato: Dziecko moje. Po świecie chodzi najróżniejsza.Piękni chłopcy na scenę... (nic) Piękni... jacy bądź chłopcy na scenę!
Chłopcy: (wchodzą i stają jak najdalej od dziewczyny)
Wodzirej: Są, są!!! Są chłopcy i dziewczęta. Jest muzyka. Zaczynamy nasz bal! Muzyka grać! Pary tańczyć! Ja prowadzić! Pierwszy taniec!
Chłopcy: (podpierają ścianę i coś mamroczą wystraszeni, dziewczyna siedzi)
Wodzirej: Dziękuję. Drugi taniec!
Chłopcy: (podpierają ścianę, dziewczyna siedzi)
Wodzirej: Dziękuję. Trzeci taniec! Białe tango!
(dziewczyna idzie pod.