O czym chcesz poczytać na blogach?

Pierwszy komputer

Śmieszne historyjki i inne...

Dyskietek bi coś tam blokuje-. No to idziemy do tej babki i nie morzemy oczom uwierzyć. Babka wpycha na siłe dyskietkę do góry nogami. Spojżeliśmy na siebie i wyczytałem w jego oczach, że chce jej wytłumaczyć o co chodzi, ale go od tego powstrzymałem. I powiedziłem -Jakiś idiota postawił pani komputer do góry nogami-. I przewróciliśmy jej komputer dogóry nogami, a potem wyszliśmy żeby się wyśmiać.

21:01, lgtco99 , Humor
Link Dodaj komentarz »
pierwszy Komputer...

Gdy kupujemy pierwszy kompuer zastanawiamy się zawsze "Który wybrać". Najczęściej się zdarza ze ludzie któży kupują swój pierwszy komputer nie znają sie się kompletnie na tekiego typy sprzęcie. Prykładowa sytuacja: Rodzice kupują synowi komputer ale nie wiedzą jaki wybrac i na dodatek wogule się.

Tony spamu

   Wpisu „Kilka przepisów na deserki”
 • poniedziałek, 19 stycznia 2009
  • Najpierwsiejszy komputer

   Wikipedia jest niezdecydowana. Wg niej są dwa "pierwsze na świecie komputery", a mianowicie Z1 ("Z3 to pierwszy działający, w pełni automatyczny komputer") i Colossus ("Colossus uznany jest za pierwszy sprawnie działający komputer."). Z rankingu tego wypadł ENIAC, powszechnie uważany za tę pierwszą maszynę ("Do roku 1975 powszechnie uważany był za pierwszy komputer na świecie"). A więc.

 • shardac.blog

  Przykład naprędce sonstruowana teoria przewodzenia sił), rowerowe wpadki i wypadki, moment, w którym po raz pierwsze półświadomie jechałęm a na dwóch kołach na rowerze, rozmowa telefoniczna z moim opiekunem z kolonii i informacja o możności przyjścia i zgrania na VHS filmu wówczas nakręconego, pierwszy zjedzony jogurt wiśniowy, który tak wówczas przypadł mi do gustu, że do tej pory ów smak jest moim ulubionym, pierwsza gra samochodowca na kompie, pierwszy komputer i zmartwienia z nim zwizane. Pierwsza partyjka w ROBBO na nim, moment, w którym długowłosy admin mojej sieci zainstalował mi kartę sieciową i usiłował ją zainstalować pytając się czy ja mam na Pulpicie 'Mój komputer" (nazwę zmieniłem i mam od tamtego czasu 'Centrum Kierowania.

  Xteam7 – My IT News

  Dodaj do ulubionych:

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

  Działania

  Informacja