O czym chcesz poczytać na blogach?

Pierwiastek chemiczny

curacao-extazy.blog

Dość popularny w kręgach chemików, ale czytając go z pewnością uśmiechniecie się niejednokrotnie - nie wymaga on ogromnej wiedzy do zrozumienia. Nam też się należy chwila rozrywki, nieprawdaż? Zatem - przyjemnej lektury (panie trzymajcie przez chwilę poza obszarem, z którego mogłyby odczytać te nasze, szowinistyczne fanaberie).

Pierwiastek: Kobieta
Symbol chemiczny: Ko

Odkrywca: Adam

Masa atomowa: Zwykle dopuszczalna to 53,6kg, ale zmienia się w granicach od 40 do 180kg.

Występowanie: Ogromne ilości we wszelkich obszarach zurbanizowanych.

Własności fizyczne:
- powierzchnia pokryta zwykle warstwą farby,
- gotuje się w zerowej temperaturze,.

Nauka o człowieku - Onet.pl Blog

Dla rozwijającego się w zapłodnionym jaju zarodka. Białko stanowi plazmatyczną osłonę żółtka, a zarazem dodatkową rezerwę żywności. Na żółtku możemy zauważyć plamkę z jądrem komórkowym. Zazwyczaj otrzymujemy jaja kurze zapłodnione, w których zamiast plamki znajduje się maleńka tarczka zarodkowa.

     Pierwiastki chemiczne w białku. O pierwiastkach chemicznych wchodzących w skład białka pouczy nas następujące doświadczenie:
     Białko jaja kurzego ususz starannie w słońcu lub w ciepłym miejscu przy piecu, uważając, by się nie spaliło. Suche białko rozetrzyj na proszek w moździerzu. Proszek wsyp do probówki i rozgrzej nad płomieniem palnika. Najpierw ulotni się.

  waniliowe niebo.    

Wokół mnie nic.
wokół ciebie nic.
nic .
nic.
nic?
nigdzie nic.
wszędzie nic.
nicośc .
ale naprawde nic się nie dzieje , nudno troche w tej trzebini:P na osłodzenie tego nic coć nic smiesznego .:


Kobieta: analiza fizyko-chemicznaPierwiastek: Kobieta
Symbol chemiczny: Ko
Odkrywca: Adam
Masa atomowa: Zwykle dopuszczalna to 53,6 kg, ale zmienia się w granicach od 40 do 180 kg.
Występowanie: Ogromne ilości we wszelkich obszarach zurbanizowanych.


Własności fizyczne:

* gotuje się w zerowej temperaturze, zamarza bez przyczyny,
* topnieje tylko w wyniku.

tashiwater | CZAS położyć KRES rządom SS

Dla życia lub zdrowia”. Jest też przedstawiony mit fluoru (4.) .

5.

Rtęć, jak każdy pierwiastek chemiczny, jest niezniszczalna. Potwierdza to Europejskie Centrum Medycyny Środowiska (EZU) stwierdzając, że nie ma zadowalającego systemu przechowywania ani niszczenia zużytych świetlówek (żarówek energooszczędnych) zawierających rtęć. Nawet jeśli oddamy zużytą świetlówkę przy zakupie nowej, to wcale nie mamy gwarancji jej utylizacji. Co.

w życie trzeba się wgryźć

Zmienił się z "w związku" na "to skomplikowane". Bo to jest rzeczywiście skomplikowane. Moja miłość to miłość nieszczęśliwa. Z D. nie wyobrażam sobie życia. Równocześnie nie wyobrażam sobie życia bez niego. Co mnie podkusiło do podjęcia takiej decyzji? Zbyt dużo skumulowanych emocji, stężenie różnych związków chemicznych we krwii? A czy to nie właśnie miłość jest największym pierwiastkiem chemicznym?

Moje życie inspiruje mnie do działania. To aż niewiarygodne, ale jest napisane jak jakiś wysublimowany, pieprzony scenariusz do dobrego filmu. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Mimo niepewności spowodowanych dwoma kliknięciami w status, nieprzespanej nocy, hektolitrami wylanych łez, nie mogę się.

Coś o mnie i o Tobie... - Onet.pl Blog

Lat usiąść i stwierdzić, że nie zmarnowałam najpiękniejszych lat swojego życia. Najgorsze jest to, że ja wiem, gdzie tkwi problem, co robię źle. Brak mi po prostu chęci, aby to poprawić. Bo i po co? Skoro i tak kiedyś wszyscy umrzemy... A co to za różnica, czy będę wtedy znała mnóstwo dat z historii, głupie wzory z maty i fizyki, pierwiastki chemiczne, dzieła literatury... a jednak trzeba żyć i tak przemijać... od tak... po prostu...z sekundy na sekundę... z minuty na minutę i tak dalej... i czas sam w sobie też przemija, czym on w ogóle jest... umownym mierzeniem chwil... a te z kolei...

Idę zjeść bułkę z dżemem...
Marta (19:38)