O czym chcesz poczytać na blogach?

Pierce brosnan

hotstockings

Inne rzeczy lubię. Właśnie włączyłam Mamma Mia! Jeszcze się dobrze nie zaczęło (napisy) a ja już ryczę. Pomocy.

 Nie wzdycham do filmowego pana młodego ale do.. ojca panny młodej. Jezu, pomocy. Stellan Skarsgaard – nie, dziękuję. Pierce Brosnan – poproszę. I ten ostatni.. jak mu.. Mark? Tez poproszę ale nie pamiętam jak się nazywa.

 Totalne zaskoczenie: śpiew. Meryl Streep śpiewa – odjazd. Trzeba przywyknąć ale można:)

Trudno. Ale można.

newsy z planu sagi itp. - Onet.pl Blog

Z notek napisaną przez Nathana - wspomina tam o tym, kiedy pierwszy raz mieli do czynienia z sagą, był obecnie na 120 stronie, kiedy ktoś z wytwórni podszedł do niego i wyjawił, że Meyer pojawi się wieczorem na koncercie. To ludzie mają szczęście:P

Pierce Brosnan oraz Robert Pattinson - dwa pokolenia na tym samym etapie.
Rob coraz częściej jest porównywany do "kolegi" po fachu Pierce'a. Obaj grają w Remember me - Brosnan ojca Roberta. Obaj mają własny styl i kobiety za nimi szaleją. Razem przebywają obecnie w Nowym Jorku, gdzie kręcone są niektóre sceny. Pierce'a nadal został sobą po sukcecie agenta 007 i musicalu Mamma Mia! - tak jak.

{Moim zdaniem ten film...}

I pokaże na co go stać w aktorskim światku. I myślę, że wygrałem zakłady ze znajomymi bo właśnie nam się Rob pokazał inaczej. Lepiej. Prawie, że wspaniale. Dlaczego prawie? Ano dlatego, że był ktoś, kto tę jego wspaniałość przyćmił. Tym kimś jest Pierce Brosnan. Odegrał swoją rolę wyśmienicie pod każdym względem. Nigdy nie byłem jego fanem, ale zawsze go szanowałem. Głownie dlatego, że był najlepszym Bondem.
Będąc przy aktorach, muszę pochwalić całą ekipę (a w szczególności 11-letnią Morgan.

Kultura niedawna i dzisiejsza - bloog.pl


Obejrzałem to dzieło. Aktorzy grają tam uznani (Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Kim Cattrall), a grają dobrze. Film zaczyna się i rozwija obiecująco, napięcie rośnie, aż tu nagle, w najmniej oczekiwanym momencie... pojawiają się napisy końcowe. Poczułem się, jakbym zapłacił za cały film, a obejrzał pół.

Poradnik sympatyczny

Babeczce, z każdego oka patrzy inaczej, a Wy skupiacie się na tej połówce fizjonomii, która jest bardziej dynamiczna. Bo niby jak inaczej wytłumaczyć fakt, że silniej kojarzymy zestawienie prawych połówek twarzy od lewych. Spójrzcie no na Nicholsona, czy zaraz na Pierce Brosnana.
Miejcie też na względzie, że może się zdarzyć, iż im bardziej lodowate spojrzenie, tym większa potrzeba ciepła.

Zdarzyło wam się może stworzyć sobie otoczkę,a raczej pancerz twardej, przebojowej istoty? Zimnej suki,królowej.

krzysztofk | News | Art | Comments

I MARYLA RODOWICZ W REKLAMIE LODÓW KORAL:

NIESTETY NIE POSIADAMY FILMU NATOMIAST UDOSTĘPNIAMY CYTAT MARYLI RODOWICZ: “Daniel, a wiesz, co jest najlepsze? Że mi te lody naprawdę smakują”

 

3. MIEJSCE TRZECIE – PIERCE BROSNAN – LIPTON TEA (źródł. youtube):

 

4. MIEJSCE TRZECIE – MONIKA RICHARDSON – PRIMA (źródł. youtube):

thirdeyed

Filmów - od 'depresji gangstera' po 'sexy beast'. ale ogląda się miło, pierce jest świetny, greg kinnear zawsze jest zabawny. do tego dziwne to jakieś/plus/; ciut bez fabuły/minus/. ale śmiechu dużo... tylko, że

pierce brosnan nagle zmienił się z jamesa bonda w mojego ojca!!!

b.

07:44, bartsroka , ZIMOZNAWSTWO.

rzecz zupełnie niezwykła. niby horror, choć nie ma klasycznych zagrywek w stylu początkowej sielanki do kontrastu z późniejszym pandemonium. poza tym - silnie wyczuwalny dystans, duża dawka ironii i mrużenia oczkiem. guy pierce w walce z samym sobą oraz wcieleniem zła robertem carlylem (chyba tak się ten aktor nazywa) - obaj "zarażeni" kanibalizmem, który kreowany jest tu na uzależnienie dające niezwykłą fizyczną moc. duże hihihihi. guy na poważnie, ale już r..