O czym chcesz poczytać na blogach?

Piękna i bestia

Krytycznym okiem

Grze, powrócił Jose Mourinho, strzelił dwie bramki, przypieczętowując awans do finału Copa del Rey, dzięki czemu trzy dni po Gran Derby będziemy mieli ponowną przyjemność oglądać Królewskich i Barcelonę, mierzących się ze sobą.

Ostatnie El Clasico udowodniło obecną różnicę między oboma zespołami. Twór skończony, według słów „The Special One” rozgromił.

W ostatnich latach przypadał zawsze na początek roku. Póki co jednak Barca dalej wygrywa. Wyrównała rekord zwycięstw z rzędu Realu di Stefano.

Pozostaje pytanie czy jej gra jest wyznacznikiem piękna czy może to już jest bestia, zamknięta w swoim własnym pałacu?

Szczegóły wpisu

Komentarze:

Blooooog

Kopiowałem potrzebne pliki na dysk niesystemowy...Potem zaczęła się standardowa procedura - format, windows, ati drivers, ac97 media, sp2, firefox, flash, avg, winamp, quicktime, winrar, gg, itp. Na końcu poszedł wireless manager, czyli mój łącznik z netem...Pełny nadzieji zapuściłe neta. GG weszło od razu. Firefox chwile rzęził, ale google się załadowało. Zapuściłem stronke.

2006
Freud, Jung i Bettelheim
To jest fragment interpretacji znanej i popularnej bajki "Piękna i Bestia" dokonanej przez owych panów zawartych w tytule:
"(...)Ojciec powracający z dalekiej podróży, myślami będący zawsze przy córce, zrywa dla niej błękitną różę w tajemniczym ogrodzie - to oczywiście symbol utajonego kompleksu Elektry. Piękna kocha ojca, Bestia zaś symbolizuje dla niej dziką, agresywną, przerażającą - bo zwierzęcą - miłość fizyczną, seksulaność, do której Piękna nie jest jeszcze gotowa. Bestia to zarazem.

opowiadania erotyczne i galerie - Onet.pl Blog

Się ubierac. Na pożegnanie szepnął mi czule żebym nikomu o tym nie mówiła to następnym razem przyprowadzi kolegę i zabawimy sie w trójkę. Pocałował mnie namiętnie w szyje i wyszedł. A ja piękna czekem na moją bestie. manstrubując sie w łazience.
szpareczka
Zdumiał się niecodziennym żądaniem.
– Do jasnej cholery, Staszek, udaj, że mnie całujesz – syknęła szeptem, tym razem po polsku.
Usłuchał. Jego opieszałość mogła kosztować ich w najlepszym razie utratę efektów kilkutygodniowych, subtelnych podchodów, w najgorszym — nawet życie. Inka nie wpadała w panikę z byle powodu. Zbyt długo już pracowała dla polskiego.
Ostatnie:
Pierwszy oral (szpareczka; 09.06.2009)
Piękna i bestia (szpareczka; 09.06.2009)
Pocałuj mnie

It's true love...

Serem i ogórkiem, a Raven jeszcze z szynką... Poza tym herbatę, lody i owoce... Ale mimo wszystko coś mi nie dawało spokoju... Nie mam pojęcia co...

Godz. 20:00
Oglądamy film... Piękna i Bestia... (Robin obiecał swojej Gwiazdusi...) – Hmn... Zupełnie jak Raven i Bestia!! – Skomentowała Star. A ja się oburzyłem – Taa!!! Że niby JA jestem taki brzydki!??!.Ich i namawiajmy znajomych do ogladania! Oni chcieli skasowac TT z powodu niskiej ogladalnosci! Niedlugo zaczna prace nad wersja kinowa TT, (jak np. trouble in Tokyo) i jezeli bedzie sie cieszyc powodzeniem, i wzrosnie popularnosc, BEDZIE 6 SERIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JUUUUUUU.– Rae darła się jak szalona... Cóż... Wiedzieliśmy co się dzieje...

Głópawka głupawka GŁóupawka SIALA!!!!!!!!!!

Godz. 18:00
- Jak zaraz nie otworzą to Bestia wydepcze tu rów Mariański...-Szeptał Cyborg do Robina. Robin, Gwiazdka i Cybuś siedzieli na ławce. Tylko ja łaziłem w tę i z powrotem... Czekałem, aż usłyszę płacz dziecka, ale tu....

Blog archiwalny klasy ze Społecznej Szkoły Podstawowej Dobrzewino - Karczemki - Onet.pl Blog

W najbliższy czwartek, 5.11.2009., jedziemy do Teatru Muzycznego w Gdyni na przedstawienie "Piękna i Bestia". Dzieci przychodzą do szkoły w stroju odświętnym.

 8:00 - 9:40  : odbędą się 2 lekcje;