O czym chcesz poczytać na blogach?

Pięć dwa dębiec

Independent woman!

Tym stres tłumaczy ją w 60% co najmniej, ale ta sala, twarde krzesła, drętwienie mojej dupy, powietrza przepływającego swobodnie coś za mało i ziewanie sprawiły, że powstrzymać się nie mogłam.
Wniosek dwa: ona jak chce, potrafi być miła, da się z nią pogadać. Jak z koleżanką bardziej. Tylko że ona musi wszystko wiedzieć, w szczegółach, kto z kim i jak długo, a poza tym dlaczego, o jakiej porze i czemu już.Pójdzie, do kogo, w jakiej formie. Dziwne, że nie ufam plotkarkom?
Nie lubię jak ktoś za plecami, nie potrafi w twarz, nie-na-wi-dzę. Powiedz. I jeszcze jeden cytat mi się pałęta w związku z, nie, nie słucham Pięć Dwa Dębiec, ale kiedyś trochę, no i mi pasuje, o! Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułem nic! Nie powiedziałeś tego w ryj, to nie powiedziałeś nic! I koniec, bo kwestię obgadywania za plecami wałkuję od.

Blog poświęcony supergrupie Ascetoholix: Liber, Doniu, Kris

- mówi Robert Leszczyński o polskim nagraniu.

Na płycie oprócz tytułowego nagrania „Jest nas wielu”, dodatkowo znajdą się utwory Ascetoholix, Cisza & Spokój, Owal/Emcedwa, Mezo, Pięć Dwa Dębiec, a także remixy nagrania „Jest nas wielu” w aranżacji Tabba, DJ Spox i DJ Story.

Na płycie nie zabraknie oryginalnego hymnu pomarańczowej rewolucji „Razom nas bahato' w wykonaniu.

997 ten numer to kłopoty - gdy wydarzy się incydent, to pojawia się konfident...

Nigdy nie byłby taki duży. Nie zapominajcie nigdy, bo lud nigdy nie zapomni, za kłamstwa, krzywdy przyjdzie czas że się upomni. Bo razom nas bahato - to daje nam odwagi, i nas ne podolaty, bo nie dacie nam rady (Pięć Dwa Dębiec, Polska.. Nas ne podolaty, bo nie dacie nam rady)

patisia-hh 2005-03-14 21:42:40 skomentuj (0)

To cała JA ...

......
"jezu , to znowu sie stalo"
"my love" east clubbrers
"lustro" gosia andzrejewicz
"do you know " enriqe iglesias
"uciekaj'' doniu feat. pięć dwa dębiec 
''pamiętasz'' verba
"halo kochanie" doniu 
"calkiem inna" doda
"to jest to" doda
''katharsis" doda
''ćma" doda
''misja".

Jadę żółtym samochodem...

skomentuj (1)


Jadą świry jadą - jazdaaaaaaa

Mój tytuł dopiero pózniej się będzie zgadzał z treścią noteczki) nareszcie moje ukoche FERIE !!!!! No jak wiecie to ja miałam wolne juz od początku tygodnia miałam wolne bo byłam chora ;)......No jak wiecie i widzicie mam nowy szablon to juz ktoryśz kolei....miałam wam tą notke napisać wczoraj ale nie miałam neta wogóle nikt niemał w cały moim bloku necika....dzisaj rano sie budze włączam mojego kompa a tu co widze znowu kurwa niema neta tak sie już wkurwiłam że lepiej nie mówić ........ ma szablon z mojego ulubionego zespołu czyli PIĘĆ DWA DĘBIEC.........a i wiecie co zebrała mnie chęć do włączenia sobie Manieczek więc ich teraz słucham......BEŁCHATÓW LECIMY JAZDAAAAAA mówie wam bardzo mi sie teraz spodobały już 4 raz słucham amsterdamu albo od jaskiera dla frani i takie tam.........Wogóle to chciałam wam tyle napisać a i oczywiście tytuł noteczki to się tyczy tych manieczków no i niewiem co wam jeszcze pisać więc pozdro dla wszystkich z poprzedniej noteczki całuski dla was :*:*:*:*:* no i pczywiście NIE ŚPIMY LECIMY JAZDAAAAAA ......... 3majcie sie papapa koffffani
JAZDAAAAAAAA JAZDAAAAA MANIECZKI IT'S COOL
AwIwa AwIwA bLoG mŁoDeJ sIę KiWa I wSzYsCy.