O czym chcesz poczytać na blogach?

Piccadilly circus

W krainie deszczowców..

Ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Leap Year czyli Zaręczyny po Irlandzku.. Piccadilly Circus, Londyn

e-tam blog

I pewnie bez sensu. Ze się nie znajdzie jak się szuka, ze jak się szuka na sile, to można omyłkowo uznać ze się znalazło, czy cos w tym guście. Ale ze ja się jednak w niektórych akcjach nie uczę na błędach, wiec sobie znalazłam rozrywkę.

Pierwszy 

W ubiegły wtorek na Piccadilly Circus. Niby spoko, ale okłamał mnie co do wzrostu, no i generalnie mi się facet nie spodobał. Nie mowie, ze to zły chłopak. Koleś całkiem pewnie w porządku, ale nie dla mnie.

Drugi

Drugi był wczoraj, i było baardzo fajnie. Nie mowie, ze nie wiadomo co z tego będzie, ale.

Oussss...

Nogi nas tak już bolały dzień w dzień(Londyn jest duży :]) Więc po powrotach o niczym innym nie myślałyśmy jak tylko o łóżeczku :]
Zwiedziłyśmy:
madam tussauds, parlament, westmister abbety, downing street, gwardie konną, buckingham palace, tower of london, st.paul`s cathedral, piccadilly circus, covent garden, muzeum historii naturalnej, akwarium morskie w brighton :] I mam 3 klisze zdjęć :]

Ostatniego dnia pojechaliśmy do Brighton na wielkie zakupy - 5 godzin w centrum handlowym - i tak za mało dla koneserek zakupów i to jeszcze w Londynie!! ;P
I pojechaliśmy do.

strona główna - tokio hotel

Po niemiecku jest łatwiejsze, ale poradzę sobie i z tym!”.
Zanim ta czwórka Magdeburczyków wejdzie do studia nagrań, postanawiają wybrać się wraz reporterem BRAVO na wycieczkę krajoznawczą po mieście. Big Ben! Pałac Buckingham! Tower Bridge! A wśród tego chłopaki z Tokio! Wyruszamy na Piccadilly Circus. Chłopcy są już przyzwyczajeni do takiego szumu, jaki tam panuje. „Tutaj zawsze się coś dzieje!”, cieszy się Tom. Dla niego samego taka wycieczka do Londynu to wcielenie swoich marzeń w życie. „To miasto nie śpi nigdy! To jest super!”.
Podczas wycieczki, nasi.

Kultura niedawna i dzisiejsza - bloog.pl

W Gogle Maps rozwija się w imponującym tempie. Zaznaczasz miejsce na mapie, przeciągasz pomarańczowego ludzika i bum!, pojawia się widok ulicy, który można przesuwać, obracać, powiększać i pomniejszać według uznania. Klik i rozglądasz się po 5th Upper West Avenue. Klik i przenosisz się na Piccadilly Circus. Nowe rejony są włączane do tej aplikacji każdego dnia. Tam gdzie serwis jeszcze nie dotarł, pomarańczowy ludzik pokaże bezlik zdjęć przesłanych przez internautów. To nie to samo, co wrażenie spaceru, ale po pierwsze, to również daje pojęcie, jak dany obszar wygląda, a po.

Breakfast at Hermes

Atmosferę miała kawiarnia cafe Larousse, na ulicy św. Tomasza w Krakowie. Wciąż ta sama właścicielka prowadzi tam teraz galerię sztuki.

- w sieci Strabucks kawę piłem raz. Było to w Londynie. Kawę na wynos wypiłem na Piccadilly Circus, przy fontannie, rzecz jasna. Podrywany byłem przez dwie urocze Amerykanki. Bardzo miło zresztą.

Dobrego dnia.

Stowarzyszenie Bydgoskie Przedmieście

Implozja jest oczywiście metaforą. Może być słówkiem wytrychem, które trafnie opisuje koszmary miast molochów, uginających się pod ciężarem własnego rozwoju. Slumsy Sao Paulo czy Bombaju to dla nas przykłady z innej planety, ale kto nie wie, o czym mówię, niech przejdzie się w Londynie z Piccadilly Circus na Trafalgar Square. Łatwiej pewnie przepłynąć basen kisielu ("pewnie", bo - przyznaję się bez bicia - tego akurat nie próbowałem), niż przebrnąć przez kolorowy tłum turystów, zakupowiczów, ulicznych kaznodziei. Londyńczyków jest coraz więcej, a ulice jakoś się nie rozszerzają.