O czym chcesz poczytać na blogach?

Piątek trzynastego

wegirls blog

Dziewczyny się nie rozdzieliły bo postanowiły usiąść razem i plotkować, w końcu to plany organizacyjne ;]
Dzień im minął Super- grały w piłkę, spacerowały itd.


Tagi: blog, opowiadanie, dziewczyny
skomentuj (0)
2010-01-05 17:03:43 >> Piątek, Trzynastego!

 -O nie.-Pomyślała sobie Mońka jak szła do.

georgesand.blog

Jest? Czyżby to czyżyk? A może strach przed egzaminem, co obezwładania każdą komórkę? Co to jest, co nie pozwala Ci spać? Powiedz, proszę.

Ty.

skomentuj (4)

Jak to się robi zimą? 2005-02-03 21:53:44

Niedziela trzynastego wypada nie w piątek a w niedzielę, ale jest sposób na to, by piątek trzynastego wywołać każdego innego dnia, nawet w środę.

Piątek trzynastego w środę, zaczął się już chyba we wtorek od rozłożenia parasola w pomieszczeniu zamkniętym ( przesąd przesądnych Włochów - no well). W każdym razie to wszystko - a więc.

mesmerize blog

Tylko – jak patrzę do szafy i w lustro – póki co, lepiej zrobi mi jednak kolagen, porządne zakupy i wyklepanie tyłka w SPA. Ech, żenada i upadek intelektu.
Każdy ma taki kryzys, na jaki sobie zasłużył...mesmerize 2008-06-12 01:05:57
skomentuj (0)


zamiast...
Zamist oglądać mecz można robić wiele innych rzeczy.


mesmerize 2008-06-13 00:31:14
skomentuj (0)
piątek trzynastego

Leczenie uryną. Wątpię w dietę Kwaśniewskiego, Niebo-Piekło oraz kominiarzy przynoszących szczęście. Gdyż to ostatnie to akurat w moim przypadku li tylko efekt ciężkiej pracy. I żadne tam szeptuchy, hipnotyzerzy i przepowiadacze nie trafiają w mój trzeźwy rozsądek. Jest tylko jedno „ale”. Urodziłam się w piątek trzynastego. Trzynastego grudnia w piątek. W dodatku za pięć dwunasta. Podobno mama bardzo starała się, żeby dać radę do czternastego, ale jednak dała za wygraną i siły natury wzięły górę. No i jestem.
Z anatemą tej przeklętej daty. Magiczna moc mojego prywatnego cherem ciągnie się za mną.

CZAROWNICA: ponad przesteń i czas

Harmonii, szczęścia i ładu. Dodanie jedynki burzyło ów ład, tworzyło trzynastkę – znak chaosu, zamętu, zniszczenia, przeciwieństwo doskonałości i porządku.
Do dzisiaj liczba 13 wzbudza w nas niepokój i staramy się jej unikać. Trzynasty dzień w miesiącu zapowiada nieszczęście, zwłaszcza w piątek (już w XVI w. uznano powszechnie piątek za najgorszy dzień tygodnia). Dlaczego? W tym dniu według wierzeń chrześcijańskich ukrzyżowano Jezusa, co stanowi największe dla chrześcijan nieszczęście. W piątek trzynastego nie należy m.in. kichać, zakładać nowej koszuli i kąpać się. Nie powinno się także zaczynać żadnych nowych spraw, interesów, kupować domu, działki czy samochodu. A najbliższy piątek 13 już w lutym!!!
W wielu biurowcach brak trzynastego piętra. Francuzi niechętnie budują domy o numerze.