O czym chcesz poczytać na blogach?

Piast gliwice

Blog piastunka1495

Polski w szpadzie mężczyzn rozegranym w Gliwicach w finale zmierzyli się szermierze wrocławskiego AZS/AWF. W tej bratobójczej walce Tomasz Motyka pokonał Michała Adamka 15:14. Świetnie w tych zawodach spisał się też szpadzista gliwickiego Piasta – Paweł Rajtor, który zakończył turniej na trzecim miejscu.

Komentarzy: 0 Turniej był bardzo udany dla gliwickiej szpady. Nasi adepci szermierki zdobyli aż sześć medali we wszystkich kolorach. Jako pierwsi w sobotę do walki stanęli chłopcy. W najstarszej kategorii wiekowej poza zasięgiem rywali byli młodzi szpadziści Piasta Gliwice. Do ścisłego finału dotarło ich dwóch: Sebastian Majgier i Patryk Szlama. W bratobójczej walce lepszy okazał się Majgier (trener Mikołaj Pac Pomarnacki) pokonując Szlamę 15/7 (trener Maciej Chudzikiewicz). W kategorii wiekowej do.

Retrosport

Który w ostatnich dniach można było oglądać w Gliwicach, próbowano zrealizować w czasach, gdy sportową wizytówką miasta był Sport Vereinigung Vorväts – Rasensport Gleiwitz! Wówczas się nie udało. Teraz nie staneło nic na przeszkodzie. Gliwice mają nowy stadion!
Więcej »

Tagi: Glewitz gliwice nowy stadion miejski Piast Gliwice
22:10, sympatyksportu , Piast Gliwice
Link Komentarze (2) »
niedziela, 04.

Wierność

Autostradę promocja:) Z ciekawych rzeczy np. śledzie w sosie i mrożone kanapki zostały wypromowane.
W Gliwicach spotykamy się zresztą wyjazdowiczów i idziemy się małą grupka pobujać po Gliwicach. Odwiedzamy sklep, jacyś młodzi pocieszni kibice Piasta pokazuja nam gdzie jest stadion:) taka odskocznia od całego zła… w drodze powrotnej spotykamy nieźle wyglądającą ekipę Piasta, mijamy się ale skończyło się na obcince chociaż adrenalinka bardzo fajnie podskoczyła. Później jacyś.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie.

Gornik Fanatics '10 | Strona kibiców Górnika Polkowice

Opublikowano by gornikfanatics

Ostatni mecz u siebie zagramy z Piastem Gliwice. Pierwotnie mecz jest ustalony na 13.11.2010 na godzinę 17.00. Jednak jak wiadomo klub lubi przekładać mecze, więc wszelkie informacje na temat meczu, kiedy i o której się odbędzie podamy niebawem. W sumie to już teraz możemy podać że zbiórka na pewno będzie godzinę przed meczem pod sklepem Mercus na Hubala. Ciekawą rzeczą jest to czy kibice Piast zawitają przy kopalnianej w klatce gości, a więcej na ten temat w tym artykule(Kliknij tutaj).

Wisła Blog

Smuda węszy sensację: - Jagiellonia zatrzyma Wisłę, a "Franek" strzeli jej gola - mówi "Franz".

A jakie są Wasza przeczucia? Wiecie kto wygra? Wpisujcie swe głosy na forum!
czytaj dalej


Piast Gliwice - Odra Wodzisław (piątek, godz. 17:45)


  FRANCISZEK SMUDA: Odra wygra 2-1, jest po prostu lepsza. Typ: 2.

ROMAN KOŁTOŃ (Polsat Sport) : Odra podbudowana wygraną z Legią, zwycięży w Gliwicach Typ: 2.