O czym chcesz poczytać na blogach?

Piano online

Wyborne Nieruchomości Wrocław

Widzieć stronę kolorowe wynajem mieszkań Wrocław. Niektóre z certyfikatem i wysoko oceniane agentów nieruchomości w bostonie są boston realty group, prudential lyons grupa, grupa nova. Kościół park apartments, apartamenty szklarnia, piano craft guild apartamenty, ritz carlton hotel, 285 lofts columbus i wiele innych popularnych opcje są dostępne w okolicy. Możesz porównać obiekty każdej z tych apartamenty. Wielkości rodziny mogą również pomóc w wyborze oferty dla najlepszych luksusowe apartamenty.
Można również zapoznać się online opinie i ocen z tych mieszkań, aby dowiedzieć się o najlepszych luksusowych apartamentów po cenach najbardziej uzasadnione.

Szczegóły wpisu

Wybuchła wiosna - wstrząsająco! - Onet.pl Blog

Podobno 18 lat mieć lat to nie grzech :) Od dzisiaj zaczynam przekonywanie się o tym :] A tymczasem zapraszam na wirtualny torcik, toast online i uśmiecham się do wszystkich urodzinowo - skromnie i bezinteresownie ;)

Trochę mało tych świeczek :)

 

Żyję sobie intensywnie, bardzo muzycznie - od rana do wieczora Jan A.P. Kaczmarek, "Bułgarskie centrum" Pidżamy albo Strachy na lachy... Tak cudownie się zasypia przy  Neverland (Piano Variation In Blue) a budzi wraz z The Pirates :)

Poza muzyką ukulturalniam się kinowo :) Byłam wraz z Ptyśkiem [Ecikiem] i MM na.

Blog Marty Fox - Onet.pl Blog

Muszę dojechać 50 km. Ale za to już o ósmej rano będę w Dortmundzie.  I chyba już dziś nie zasnę, bo wyjechać muszę o o godzinie 3 w nocy, hihi.
     Zamykam swoje biurko na tydzień.
Będę oczywiście online.
Chciałabym zamknąć swoją głowę. Albo wyfrunąć z niej, aby odpocząć.
     Pozdrawiam wiosennie. Nocną porą.

Marta (23:17)
  • I Wanna Be Loved
  • Strona o Marylin Monroe
Różności
  • The Sacrifice ( Michael Neyman), The Piano
  • Georgina Tarasiuk, Niewidzialna dloń
  •  Agnieszka.

No me digas que soy loca...

Test napisac jakis, teraz jestem w polowie czytania o panowaniu Henryka II-go. Ktos zna jakies ciekawe strony, do ktorych linki moglby mi podrzucic? Bo na serio z nudow tu padne ;)

Kilka dni temu znalazlam na BBC artykul: 'Janitor's piano talent revealed'. Pan Aleksander Kudajcyk (Kudajczyk??), ziomal moj ze Slunska, odegral w Glasgow oskarowa role Matta Damona. Przypadkiem odkryto jego talent, wszyscy sa zachwyceni, no bo przeciez jak to dozorca moze umiec na.Rzymian, z dosc pokazna iloscia mieszkancow. Na szczescie 'glupi ma szczescie' i udalo sie nam zadania ataku nie zatwierdzic. Phew! Zloilismy za to tylki kilku slabo rozwinietym osadom w okolicy i teraz tylko sie modle, zeby pod nasza nieobecnosc online ktos tylka nie zloil nam ;)

...

Tak se czytam i czytam o tej historii Anglii (4 telefony mialam w ciagu ostatnich 4 godzin *roll eyes*) i musze przyznac, ze w Sredniowieczu fajne sposoby na przestepcow mieli..