O czym chcesz poczytać na blogach?

Pianino cyfrowe

elemka.blog

Ciało do mówienia? chcę już wiedzieć!!!

nie dorastam do pięt swojemu przerażeniu...

skomentuj (3)

sprzedaję swój keyboard. 2005-08-11 11:05:06

potrzebuję pilnie pieniędzy na pianino cyfrowe. a że w moim pokoju oba instrumenty i tak się nie zmieszczą... sprzedaż jest konieczna. zainteresowanych zapraszam na aukcję

skomentuj (0)

poranna rozmowa... 2005-08-13 13:52:12

.

Miłość, która nie przemija - Onet.pl Blog

  

 

Już od raza przy klawiaturze... Wprawdzie też możemy posługiwać się literami: c, d, e, f, g, a, h , ale to nie klawiatura komputerowa    Tak, to pianino, z którym od wczorajszego wieczoru się nie rozstaje. Oczywiście, gram codziennie, ale przez ostatnie kilka dni, zwłaszcza wczoraj i dzisiaj, gram na nim prawie cały czas (oczywiście robiąc sobie przerwy    ). Najpierw David Lanz, pełne uczuć.

Dla fotografa pozycji (i wiele poradzić na to się nie da) są bardzo trudne do wykonania. Głębokie cienie w połączeniu z obszarami silnie nasłonecznionymi - trzeba mieć trochę doświadczenia, aby wiedzieć jak zrobić zdjęcie, aby nie było ani prześwietlone, ani zbyt ciemne. Cyfrowa fotografia ma to do siebie, że można, a nawet należy w tak trudnych warunkach lekko ją na komputerze "poprawiać", czyli edytować w różnego rodzajach programach. Te profesjonalne są o wiele bardziej elastyczne i udospępniają więcej precyzyjnych narzędzi, aby.

Blog lukasz12yamaha

Grupą instrumentów „Giga-Workstation”, dającą muzykom prawie 1 GB próbek brzmieniowych, opartych na 128-głosowej polifonii. Sekcja syntezatorowa posiada nową grupę próbek, w skład których weszły 88-klawiszowe, stereofoniczne sample pianin oraz brzmienia z przedziału pamięci ROM dla próbek z 4 kart rozszerzeniowych serii SRX. Moduł samplera może być rozbudowany do 544 MB pamięci RAM, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla profesjonalnych zastosowań cyfrowego rekordingu. Seria.To wszystko wspiera funkcje Pilota [Remote Control] w celu regulowania software'u DAW w twoim komputerze. W celu zachowania danych mamy kabel USB do portu Urządzeń [Device] oraz port Eterycznej Sieci [Ethernet] w celu zintegrowania MOTIF-u XS w LAN. Cztery analogowe wyjścia audio i cyfrowe wyjście audio S/PDIF tworzą niezwykły dźwięk Motif-u XS. XS8 jest wyposażony w port IEEE 1394 (także dla XS6 i XS7) do bezpośredniego połączenia/integracji w środowiskach produkcji muzyki opartej na komputerze.

Podobnie jak pozostałe Motif-y, Motif XS.

Zielono mi... - Amti's world ;)

Czego. A później nie było czasu, kasy i w ogóle ;) Mimo tego to marzenie nigdy ze mnie nie wyparowało.  Ostatnio odezwało się tak  jakoś znowu,  silniej…  Z tym, że wiem doskonale, że nie jest to takie proste. Na allegro, po okazyjnych cenach takie cyfrowe pianino kosztuje ponad dwa tysiaki. Wzdych.  Nie na moja kieszeń :P Ale coś, kiedyś wymyśle jeszcze. Zobaczycie ;) Póki co poszukuję jakiegoś masochistycznego ludzia, który umie grać i miałby ochotę za darmo poszargać sobie nerwy, stracić czas i zużyć resztki.

x100100111010100011100101 blog

Strona główna dziewczyna z pianinem

bardzo proszę obczaić zlinkowaną na boku fridę hyvönen, piosenki 'you never got me right' i 'i drive a friend', jak również teledysk do tej drugiej, który wygląda, jakby był zrobiony z budżetem zero euro, aparatem cyfrowym. słucham tych historii fridy z mp3, a czuję się, jakby opowiadała mi je na gadugadu.
w ogóle najlepsze płyty w tym roku dziewczyny wydają.


x100100111010100011100101 2006-09-05 00:51:33
skomentuj (0)
z rozmów przy.