O czym chcesz poczytać na blogach?

Phtml

1500 Dla WOŚP

Wielka Brytania wyzywa Polskę na pojedynek

19 mar

Do naszej akcji 1500 Dla WOŚP przyłącza się coraz więcej osób. Nasz aktualny stan osobowy możecie zobaczyć na stronie Uczestnicy na naszym blogu.

Uczestnicy biegający w Wielkiej Brytanii rzucają rękawice tym mieszkającym w Polsce. Czy Polska pobije Wielką Brytanię w wyścigu na kilometry? Czy Wielka Brytania udowodni że silna wola to atut ludzi mieszkających na Wyspach? Czy osoby mieszkające w Polsce pokażą wielkie serce do walki?

Za kogo będziesz trzymał kciuki? A może chcesz wspomóc zespół Polski bądź też Wielkiej Brytanii? Zapraszamy do śledzenia naszej rywalizacji na Facebooku: http://www.facebook.com/1500DlaWOSP, gdzie znajdziecie aktualny stan kilometrów.

Celem akcji 1500 Dla WOŚP jest pokonanie co najmniej 1500 km oraz uzbieranie 1500 zł do następnego Finału WOŚP w styczniu 2013 r. Zbiórkę pieniędzy prowadzimy na portalu dobroczynności SiePomaga.pl, Prosimy o wsparcie nawet najmniejsza kwota jest ważna…

 

Zdjęcie: http://www.sxc.hu/browse.phtml?f=view&id=862415

selwa blog

selwa 2008-05-02 00:50:51
skomentuj (8)


Nic mnie k... nie cieszy.

Nic!
Sam nie wiem czego chce.
Kupie se laptopa 17".
Zakupy i gadżety mają mnie uspokoić.
Sam nie wiem czego chcę.
Kasy! Forsy! Najlepiej parę milionów.
Dzisiaj cały dzień padało Pionier smętny bo na deszcz nie za bardzo ma ochote wychodzić.
Jest już wieczór ale mam taką trasę na jakieś 25 min, aby tylko przestało tak intensywnie lać.
Znalazłem "takie strone" :
http://www.the614thcs.com/40.483.0.0.1.0.phtml (gdzie tu cholera wstawia się linkie w starej wersji było lepiej).
Świetna strona - szkoda, że nie jestem Żydem. Niemniej jest bardzso interesująca i pouczająca.
Również ze względów filozoficzno - teologicznych. Znalazłem tam odpowiedź na kilka pytań i nie była to odpowiedź np czy węgorz jest koszerny.

selwa 2008-05-18 20:19:20
skomentuj (11)
Mam wrażenie że świat zamyka się przede mną.

Blogowanie zdycha. Pewnie dlatego, że niezbyt chętnie piszę i rewizytuję, no i o czym tu pisać skoro jw.
Myślałem,.

fokarium - bloog.pl

07 kwietnia 2006 14:29

Oceanarium w Gdyni (35km. od Władysławowa) można tu obejrzeć kilkaset zwierzęta morskich z wód słonych różnych rejonów świata, a także faunę i florę słodkowodną z jezior i rzek niemal wszystkich kontynentów.

ORP "Błyskawica" Po sąsiedzku przy nabrzeżu stoją przycumowane okręty - muzea
http://grom.mw.mil.pl/

"Dar Pomorza" oraz "Dar Młodzieży"
http://www.trojmiasto.pl/

Starówka gdańska przez Złotą Bramę pod Dwór Artusa, pokłon Neptunow i morska stolica Polski słynąca z historii: zabytki średniowiecza: wspaniałe Stare
http://www.gdansk.interserw.pl/przewodnik/index.html

Miasto, katedra w Oliwie
http://www.gdansk.gda.pl/

Westerplatte - Oddział Muzeum Historycznego
http://www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id_ob=96&bez=1

Sopocki Informator Miejski.

Wrocławskie zapiski przyrodnicze

Typu powdzi na stronach blogu "Zdarzenia ekstremalne..."

Opady w Górach Izerskich 7 sierpnia 2010 r.:

  • Hejnice – 182 mm
  • Nove Město pod Smrkem - 139 mm
  • Bedřichov - 119 mm
  • Smědava - 136 mm
  • Na Kneipě - 120 mm

Źródło: Aktuálne.cz
(http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=674479)

Tragiczne zdarzenia miały miejsce w Bogatyni, w której wezbrała Miedzianka  – ciek przepływający przez całe miasto. Przybór wody był tak szybki i duży (poziom wody wzrósł do 5-6 m), że zniszczeniu uległo kilka domu, a dalszych kilkanaście zostało poważnie uszkodzonych (wg informacji telewizyjnych z 9 sierpnia służby budowlane wyznaczyły już do wyburzenia ponad 20 budynków). Ponadto zniszczone lub podmyte zostały mniejsze i większe mosty i przez kilka godzin do Bogatyni można było dojechać jedynie od strony Frydlantu. Zalany został rynek w Leśnej przez.

siedzi facet na torach przychodzi drugi i mowi posun sie

19:39
traktor o kant dupy do ryja potwór szach i mat bejbe do jutra nie pomyślisz niczego zwyczajnie i czysto i jasno. back together again. proszę was, uspokójcie mnie, chłopcy moi z baśni, wszyscy podopieczni Paula McC i Vonneguta Kurta. proszę was, pozwalajcie mi zasypiać po wiecznym waszym okiem wyrozumiałym i udobruchanym. szalbierze  proszę, odstąpcie mnie na moment, hej.wjebaj (0)
30.09.2007 :: 14:36
mój ulubiony adres internetowy to http://www.trojmiasto.pl/ogloszenia/kategoria.phtml?id_kat_pod=151 . zajrzyj również, pacynko.wjebaj (0)
30.09.2007 :: 14:50
paneuropejskie pandemonium popkultury przyszło przez przypadek przypatrzyć przez pryzmat przezroczystego pluszu plastikowym papierkom po piramidkach polukrowanych. przyszło, popatrzyło, przeszło pogwizdując pamiętną piosenkę powojenną. poranek przegapił pierwsze przejście pudziana po piramidkach polukrowanych. posmak przekwitłej poprzedniego popołudnia popkultury przenikał przytułki pajęków. piękne przyszło podziwiać.