O czym chcesz poczytać na blogach?

Phrases

Anty - Scarlett - Onet.pl Blog


10 listopada 2010
Precz z Marchewą: Sprytna i Wybitna i zacznamy serię
Nina-san(pomrukuje do siebie): cholerny facebook, ja się kiedyś...czemu ja mam takie diabelne szczęście do trafiania....
Kyouya: chodzi ci o to, że czyta ci w myślach?
Nina-san: dokładnie...
BlackQueen: a o co biega?
Kelly: i co z tym czytaniem w myślach?
Nina-san: na FB są 'phrases', na różne tematy i z różnych dziedzin. Tak z nudów sprawdziłam sobie Paulo Coleho i Mała Mi rzecze...i zwłaszcza to ostatnie mi dowaliło. Klikam konsultuj i wylosowało mi akurat cytat który IDEALNIE pasował do mojego stanu ducha w tym tygodniu...po jakimś czasie nacisnęłam drugi raz i znowu idealnie to co mam w głowie....no a Paulo Coelho podobnie...to prawie jak Kyouya...ten też czyta w myślach...
Kyouya: taa, ja chyba nawet wiem kogo dotyczą te odczucia...
Nina-san: uważaj sobie Ootori....
Kyouya: wiesz, niektóre informacje lepiej zachowywać dla siebie *nazbyt uprzejmy uśmiech*
BlackQueen: ja się go czasem boję

Do what they say

Pomysł przyjdzie mi do głowy.
Powrócił pomysł weterynarii, bo zwierzęta są o wiele wdzięczniejsze i milsze niż spora część naszego społeczeństwa. Będę weterynarzem, będę mieć hodowlę kotów i będę do jasnej cholerki mieć super życie.
Plan szablonowy się pojawił. Potrzeba jeszcze inwencji twórczej, ręki boskiej i Natalii.
Plan rysunkowy również się pojawił. I tu potrzeba cudu.
We got a problem 2007-08-14 14:00:12
skomentuj (1)


Fun!
Heres how it works, take the First Letter of your First Name, Your birthdate
and the First Letter of your Last Name...and match up the phrases.

A-I had sex with
B-I went on a blind date with
C-I slept with
D- I killed
E-I danced the macarana with
F- I made out with
G-I did NOT have sex with
H-I went skinny dipping with
I-I went hunting with
J-I went to the Yule Ball with
K-I stripped for
L-I played a drinking game with
M-I partied with
N-I played strip poker with
O- I cant remember what I did with
P-I got drunk with
Q- I sat on
R-I had sex on top of
S-I did a dirty lap dance for
T-I had a baby with
U-I stripped for
V-I stepped on
W-I went underwear.

ciekawe książki - Onet.pl Blog

Brat zamordowanej kiedyś dziewczyny  .
Polecam mi się podobała ta książka :-)!!!
Ewelina (17:56)
5 wielki, wielki bukiet tulipanków :-)

17 października 2006
"Red Herrings and White Elephants. The Origins of The Phrases We Use Everyday" czyli "Czerwone śledzie i białe słonie. Pochodzenie wyrażeń, których używamy codziennie"
  
Bardzo interesująca książka dla każdego kto choć trochę lubi zabawy z językiem. Książka jest napisana po angielsku i dotyczy też tego języka. Pasją autora jest wyjaśnianie tajemnic stojących za językiem angielskim. Ta pasja zaprowadziła go do tysiąca zakurzonych bibliotek na całym świecie w poszukiwaniu pochodzenia wyrażeń, których używamy na co dzień ale się nad nimi nie zastanawiamy. Jak na przykład wyrażenie.

A co, jeżeli rzeczywistość tak naprawdę jest iluzją i nic nie istnieje? - Onet.pl Blog

Świąt, nowego roku, który ma przynieść zmiany i urodziny. Zawsze wywołuje falę radości i falę smutku. Przywołuje uśmiech na twarz zwykłym, banalnym śniegiem. I powoduje, że mogę siedzieć i płakać, w kółko i od nowa.
Jest ślicznie i strasznie romantycznie na zewnątrz. Taki widok daje kropelkę czystego szczęścia, po prostu tym, że jest i jednocześnie kałużę żalu, że nie mam z kim podzielić takich wieczorów. Spędzam je samotnie przed komputerem, tonąc w smutnych melodiach i bezmyślnie klikając w klawisze klawiatury, wysyłając idiotyczne wiadomości przyjaciółce. Albo gnijąc na facebook'u, bawiąc się w uprawę konopi, phrases albo inne gówna. Czasami zdarza mi się przeprowadzić inteligentną rozmowę i wzbić się na wyżyny intelektualne, ale tego też mi się na ogół nie chce. Wolę pogadać o tym, że nie mogę jeszcze umrzeć, bo muszę się jeszcze legalnie poniszczyć, kupić sobie dziwkę i przeżyć niesamowite orgazmy. Przykre, prawda? Dla mnie też, bo uchodzę i sama siebie mam za inteligenciaka. Skromność podstawą, cóż. Ewentualnie mogę tworzyć dziwne rzeczy na moich paznokciach, malując je w kolory reagge albo w kolorowe kropki, które później trudno się zmywają. Lajf is brutal.

Czekam na ogromną śnieżyce, taką, żeby zawiało mi.

Kilka chwil z których nie jestem dumny

serio?), nie chcę, nie chcę się ranić i zadręczać kiedy ona dobrze się bawi. Niczym pies, który czeka wiernie aż pani rzuci, kość żeby zamerdać ogonkiem. Jestem dumny, jestem pyszny, samo przyznanie się do błędu to dla mnie krok na przód(zatracam siebie). Przykro mi jest ,ze sie jej nie oświadczyłem, wieloletni związek, a ja wciąż tchurzyłem, ehh głupiec(kurwa..., ja naprawde tak mysle). Jeśli chcecie się z kims spotkać to w 2 tygodnie jesteście w stanie zorganizować 2 godziny dla tej osoby, chyba zaczeło sie jej podobać ,ze to ja za nią biegam ;-]. FB ma ciekawe phrases, nie trać czasu na kogoś kto nie ma go dla ciebie ZAJEBISCIE LUBIĘ( wcale kurwa nie!, wciąż wale się młotkiem w głowe, bo jest tak zajebiscie kiedy przestaje).  Ja nie mowie o wielkim love story(szczerze, tak wlasnie na to licze), ale kurwa, jezeli ktoś mi mowi ,ze jest szansa, to niech mi ją da. Czy to byłoby nie wporządku gdybym, umówił sie z kimś...?(nie, nie będe ugrywał jej uczuć kosztem tej, którą lubie).
ALE TO JEST POPIEPRZONE!(seriously?, it's me, koni get the fouck out, and leave she alone). BTW. Pamietam.

szarooka

We appreciate the world today"

skomentuj (0)


2011-06-06 20:08:50
...
"this concrete jungle we live
our survival is love that we give
now my instincts has got in my way
screw what they say
the world is your chance to create"

skomentuj (0)

2011-06-09 18:47:52
jak zagiąć głupią aplikację
Me:
Do you speak Polish?
God:
I speak only English right now, but I'd like to learn some other languages. Can you teach me a few phrases in  Polish.
Me:
Ok, so, say "Nie jestem Bogiem"
God:
And? " Nie jestem Bogiem"  It's all good.
Me:
You just say I'm not a God
God:
Don't put words in my mouth.


skomentuj (0)

2011-06-09 18:48:47
fuck
Fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck, fuck,.