O czym chcesz poczytać na blogach?

Phrasal verbs

Something wrong?

Też się przyda) zmasakrować oblubienicę drukarkę a później radośnie wdrapać się na dach i z lubieżnym spojrzeniem, śmiejąc się w drukarkowe bebechy, zrzucić ją z bardzo dużej wysokości!
Następnie należy odnaleźć twórcę/twórców phrasal verbs (w razie potrzeby odkopać i ożywić) zedrzeć skórę za pomocą papieru ściernego, posypać żywe mięcho solą, ustawić drukarkę i twórców na stosie i z kurwikami w tzw. oczętach bambi śmiejąc się diabelsko, podłożyć ogień pod stos.

slope.blog.pl


to znaczy przeziębiona jestem:((( a może to i dobrze bo przynjamniej nie poszłam do szkoły i zamiast tego oprócz oglądania telewizji, zajadania sie serkami i siedzeniem w necie zajełam sie czymś pożytecznym- nauczyłam sie (nom prawie) wszystkuich phrasal verbs z anglika... nom tak w niedziele mam najwazniejsza cześć egzaminu (use of english, reading i writing). potem zostaja mi jeszcze dwie czesci ale one są łatwe. musze jakoś przeżyć do niedzieli a potem luz. w sobote jest ten pieprzony dzień.

I'm in love with myself

Wiem czy bedzie mi sie chcialo..

Wczoraj zaczelam zajecia z anglika w Au pair Study Centre, na razie w klasie jest nas trzy :) bo to nowa grupa, wczoraj teacher zrobil nam taki zapienicz, ze sie nie wyrabialysmy, wszystkie etapy egzaminy CEA: glupie phrasal verbs (moje cierpienie i udreka), reading o glupich nietoperzach (hehe dobra jestem), speaking(pol na pol), gap filling w slowach piosenki czyli listening, troche gramatyki a wszystko na tempo, nie wyrabialysmy sie. Powiedzieli mu w biurze ze jestesmy grupa.

let-the-sunshine blog

O świetliste dzieci Cerkwi, bowiem dziś wyszło prawo z Syjonu, łaska Ducha na kształt języków ognia"]

Triod'Cwietnaja. Niediela Piatidiesiatnicy. Kanon jambiczeskij, pieśń 5.


pobudka o wschodzie słońca, nauka phrasal verbs by SuperMemo, śniadanie fantastycznie pyszne i magisterka, rozdział o Pięćdziesiątnicy, skomplikowany algorytm obliczania Wielkanocy w 1408 roku, poszukiwanie informacji, wielkie radowanie się Stworzeniem i poczucie, że jestem świetlistym.

+ Imperious Weblog +

I nóżek, względnie wyprutych flaków ;P
w domu byłam już koło 21 (woziłam się mercedesem po Gdańsku), matka ledwo skończyła pytać "jak film", wydarła się: "a teraz idź się uczyć!" :P nauczyłam się więc węglowodorów (bo to łatwe) i phrasal verbs z angola (bo to banalnie łatwe :P), po czym zabrałam się za Makbeta - naszą nową lekturę. Książka zapowiada się nawet ciekawie, ale muszę się przyznać, że rzuciłam czytanie po 20 stronach bo stwierdziłam, że idę spać...
Wstałam.