O czym chcesz poczytać na blogach?

Phoenix suns

sportowienko

W rozegranym we wtorek meczu amerykańskiej zawodowej ligi koszykówki, Phoenix Suns okazali się minimalnie lepsi od Milwaukee Bucks wygrywając 107:105.

 

Dobre spotkanie w barwach Suns rozegrał Marcin Gortat, który zdobył 21 punktów i zaliczył 9 zbiórek. Gortat trafił 8 na 12.

Się aż 4 trafieniami za 3 punkty. Całkowicie zawiódł natomiast czołowy strzelec drużyny Bucks, Brandon Jennings, który zdobył tylko 3 punkty, a w całym spotkaniu liczba jego prób rzutowych ograniczyła się do czterech.
Phoenix Suns obecnie znajdują się na trzecim miejscu w Dywizji Pacyficznej. Tymczasem w całej Konferencji Zachodniej zajmują oni odległe, 12 miejsce, mając pod sobą zespoły Golden State Warriors, Sacramento Kings oraz New Orleans Hornets. Jak.

sportswatchdog

            Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują (obyśmy się mylili), że San Antonio Spurs wygrają  rywalizację z Phoenix Suns i Słońca zakończą tegoroczną przygodę w playoffs. Na pewno są osoby, które ucieszy ten rezultat, ale nie mamy zamiaru próbować ich zrozumieć. Mamy tylko radę: musicie się poważnie nad sobą zastanowić. Ponieważ.

Blog bliza10

Marcin Gortat przeszedł z Orlando Magic do Phoenix

Suns. Informacje o wymianie 6 graczy między tymi

Sex, Kłamstwa i kasety VIDEO

2010-12-23
Jako dozgonny fan NBA i fanatyk wrzucania piłki do kosza ogromnie się ucieszyłem, że Marcin Gortat trafił do Phoenix Suns. W końcu dostanie więcej minut i ma jeszcze okazję zagrać w jednej drużynie z Grantem Hillem i Stevem Nashem - czego mu zazdroszczę okrutnie. Wygląda na to, że to jest trochę tak jak z muzyką - w gorszym zespole możesz sobie więcej.