O czym chcesz poczytać na blogach?

Phelps

Krytycznie... - Onet.pl Blog

Rzeczy. W ramach siania chrześcijańskiej miłości, Fred upodobał sobie głoszenie wizji piekła, do którego wszyscy trafią. Wręcz zabawnym było, jak po śmierci stan-upera George'a Carlina w czerwcu 2008 roku, znanego m.in. ze swoich skeczy wyśmiewających religię Phelps wygłosił orędzie którego naczelnym hasłem było „George Carlin jest teraz w piekle”, a za wykładnię miłości głoszonej przez Freda, niech posłuży ostatnie z owego wystąpienia zdanie: „George Carlin jestw piekle. Pogódź się z tym. Ty będziesz następny”. Podczas ostatnich wyborów prezydenckich w USA, Phelps i jego fani znów zaistnieli dzięki hasłu „Bóg nienawidzi Baracka Obamy”. Kościół katolicki Fred określa mianem „kościoła pedałów”, a podczas wizyty Benedykta XVI w Nowym Jorku w 2008 roku, zwolennicy Phelpsa zorganizowali protest na którym nazwali go „ojcem chrzestnym pedofilów”. Warto też dodać, że oczywiście – Bóg nienawidzi Kościoła Katolickiego. Zgodnie z hasłami Phelpsa, Bóg nienawidzi również prawosławia, żydów i Indii. Oraz praktycznie wszystkich innych krajów świata. Wyznawcy Freda stworzyli bowiem stronę internetową z interaktywną.

Najładniejsi i najlepsi sportowcy :) - Onet.pl Blog

więcej zdjęć
Najlepszy pływak świata - Michael Phelps

Przemysław Babiarz - bloog.pl

Czy to duża różnica? Spora. Po pierwsze dlatego, że mieliśmy niespodziankę, po drugie sukces przyszedł na koniec mistrzostw, gdy już straciliśmy nadzieje, a to zawsze wzmaga radość, a po trzecie Konrad jest sporo młodszy od Pawła  i ma większą szansę by jeszcze się poprawić.

 

Ale, ale… czy można jakoś porównać tych dwóch pływaków? Paweł Korzeniowski jest z rocznika 1985 czyli rocznika Michaela Phelpsa. Debiutował w „dorosłych” mistrzostwach świata mając 18 lat. To było w Barcelonie w 2003 roku. Udało mu się w tym debiucie awansować do finału, ale nie na 200 metrów motylkiem a na 1500 kraulem. Przypomniało mi się to kiedy usłyszałem podczas tegorocznych mistrzostw Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim, że  Paweł usiłował wypełnić  minimum do Szanghaju właśnie na 1500 metrów. To miał być taki powrót do przeszłości, ale się nie udał. Widać było, że „Korzeń” nie zbudował wystarczającej wytrzymałości. I to chyba zadecydowało też o tym, że na.

Kolekcja autografów. Blog prawdziwej kolekcjonerki. - Onet.pl Blog


 Maj
 Kwiecień


28 października 2011
James&Oliver Phelps
Cześć ! Wczoraj w skrzynce znalazłam kolejny list, w którym znajdował się niesamowity autograf, a tak naprawdę dwa, bo są one od James&Oliver Phelps. Są oni świetni w Harrym Potterze, uwielbiam ich.

Dzisiaj w końcu zaczął się dłuuuugi weekend, ale niestety i tak przez cały czas będę musiała się uczyć.
A w poniedziałek Halloween. Macie jakieś plany, zbieracie cukierki, spotykacie się ze znajomymi, czy może w ogóle nie spędzacie tego dnia ?


112. James&Oliver Phelps
 
  Wysłałam: SAE, IRC, list, dwa zdjęcia-13,06,2011
  Otrzymałam: zdjęcia podpisane-27,10,2011
  Adres:
Oliver and James Phelps
c/o JOP Project
PO Box 9765
Sutton Coldfield B75 5XB
UK


Pełnych.