O czym chcesz poczytać na blogach?

Pge arena

freshmtb.wordpress.com

Wstajemy z niepokojem spoglądając w niebo. Nie jest źle… Po deszczu ani śladu nie licząc kilku kałuż i mokrej trawy, a na niebie ledwie kilka białych chmurek. jest chłodno ale prześwitujące od strony morza słoneczko zaczyna dawać trochę drogocennego ciepełka. Jemy śniadanie i w drogę. Kilka minut po dziewiątej jesteśmy już na parkingach przed PGE Arena w Gdańsku. Krótki tour po okolicy i witam się z wszystkimi znajomymi. Trochę straszą mnie kłębiące się na horyzoncie gęste czarne chmury, ale co tam… Co ma być to będzie. Rozgrzewam się i dosłownie trzy minuty przed startem staję obok Piotra w boksie startowym. Ruszamy… Jadę za Piotrem uważając aby się nie potknąć o nogi któregoś z.

Fotoblog | Robert Danieluk | Panie i Panowie to tylko fotoblog... | 2004 - 2012Nowhere
06-09-2011 / Polska / Link / (9)
Oczarowały mnie te dwa opuszczone bloki.
PGE Arena
06-09-2011 / Trójmiasto / Link / (4)

Prawie
07-09-2011 / Trójmiasto / Link / (5).

Gaz łupkowy w Polsce

I mieszkańcami. Katering  przygotowuje koło gospodyń wiejskich. Do tego firma zasponsowała takie wydarzenia jak festyn z okazji 80-tej rocznicy funkcjonowania jednostki OSP.

Osoby zarządzające Talisman Energy wiedzą jak ważna jest komunikacja i identyfikowanie mogących wystąpić w przyszłości problemów. Okazuje się bowiem, że budowa stadionu PGE Arena w Gdańsku spowodowała, że Kaszubi są uczuleni na prędkość, jaką rozwijają ciężarówki, przejeżdżając przez wieś.  W Talismanie postanowili zaradzić tej niechęci. Kierowcy dostali ulotki z prośbą o nieprzekraczanie 40 km/godz ., o niehamowanie skrzynią biegów. Firma zasponsorowała też utwardzenie drogi, której używają.

Na padoku - Onet.pl Blog

Na szczęście są wyjątki od reguły i na szczęście coraz liczniejsze.

Ostatnio zachwycili mnie bohaterowie wczorajszego meczu Polska- Niemcy rozegranego w Gdańsku, na przepięknym nowym stadionie PGE „Arena”.Od publiczności, na której ostatnio się psy wiesza,po zawodników obu reprezentacji.

Rewelacyjny Wojciech Szczęsny !! Wspaniały technicznie,ale i skromny ponad miarę swojej renomy!Nie bolą mnie.

Siatka-fun-lotos

Notki
Teraz Pls (mężczyżni) 2010-02-21
19.02.2010
PGE Skra - Domex tytan 3:1 (19,-18,20,20) Skra nie zawiodła
Siatka-fun-lotos!!! Czyli wszystko o polskiej siatce.I poczynaniach naszych klubów na arenach międzynarodowych. 2010-02-21
Cześć! Sorry, że pisze do piero w środku sezony ligi siatkowej kobiet i męszczyzn 2009/20010 ale obiecuje że będę na bierząco relacionował te dwie ligi. Czyli:
Lsk (liga siatkówki kobiet)
.