O czym chcesz poczytać na blogach?

Pfizer

Kochaj i chroń! - bloog.pl

Ludzie! Contregan - środek uspokajający, zanim został wycofany ze sprzedaży spowodował 100 tys. urodzeń kalekich dzieci i około 10 tys. poronień. Mexaform - środek na przeczyszczenie powodował chorobę SMON - w Japonii 200 tys. ludzi utraciło wzrok i władzę w nogach. Thalidomid - 10 tys. narodzonych dzieci bez rąk i nóg. Z tych samych powodów wycofano ze sprzedaży m.in. Zonax, Flenax, Osmosin, Flosint, Eroldin, Coren - każdy z tych leków spowodował poważne skutki uboczne i wypadki śmiertelne, mimo że przeszedł pomyślnie testy na zwierzętach i został dopuszczony do sprzedaży. Studia nad lekami firmy Pfizer wykazały, że skuteczność testów na zwierzętach równa jest 38%, czyli jest to podobna sytuacja jakby przy "rosyjskiej ruletce" bęben rewolwera był załadowany czterema kulami, a tylko dwie komory były puste. Kto z nas chciałby zagrać? Testy na zwierzętach hamują postęp medycyny, gdy wywołują u zwierząt efekty uboczne, które nie miałyby miejsca u ludzi. Nie wszyscy wiedzą, że powszechnie znana i stosowana aspiryna przez wiele lat nie była dopuszczona do produkcji, ponieważ powodowała uboczne efekty u psów. "Walka o wiwisekcję" nie jest więc walką o rozwój nauki, dobro.

M Y B L O G

Wyrzuca się jak zużytą rzecz na śmietnik!"

"Wiwisekcja przeprowadzana jest ponieważ bardziej opłaca się przeprowadzać badania na zwierzętach. W dodatku testy na zwierzętach mogą być przyczyną zagrożenia ludzkiego życia, które podobno ma być ochronione przez te badania. Contregan - środek uspokajający, zanim został wycofany ze sprzedaży spowodował 100 tys. urodzeń kalekich dzieci i około 10 tys. poronień. Mexaform - środek na przeczyszczenie powodował chorobę SMON - w Japonii 200 tys. ludzi utraciło wzrok i władzę w nogach."

"Studia nad lekami firmy Pfizer wykazały, że skuteczność testów na zwierzętach równa jest 38%, czyli jest to podobna sytuacja jakby przy rosyjskiej ruletce"
Kupuj tylko produkty nietestowane na zwierzętach!
Każde okrucieństwo jest zbędne, bo nic co jest złe nie prowadzi do rzeczy dobrych!!!


2004-09-20 19:24:42 skomentuj (11)


Myśli
Bulgocą w żołądku
Kipią
Ubrane w barwne słowa poety
Wyrażają się milczeniem
Malują pejzaże jesieni
Chodnego wieczoru
Nieustającej tęsknoty
.

kobieta

Na skutki marszczenia się skóry. Czy istotnie przynoszą efekt? Tak. Najlepsze z nich potrafią zatrzymać, opóźnić wizualnie starzenie się skóry o całe lata, przy systematycznym stosowaniu, rujnując przy okazji kieszeń. Czy istnieje krem, który cofa proces starzenia się skóry? Który obiektywnie redukuje zmarszczkę już powstałą? Nie. Takiego kremu jeszcze nie wynaleziono, podobnie jak nie odkryto maści na prost włosów i leku na otyłość. Wynalazki tego rodzaju zdarzają się raz na pół wieku i zawsze biją w przyczynę, a nie w skutek. Wynalazkiem takim jest np. substancja czynna, na bazie której firma Pfizer wytwarza Viagrę i Cialis. Wygląd naszej skóry jest efektem naszej dbałości o właściwe odżywianie całego naszego organizmu. Dbając o naszą codzienną dietę dbamy także o wygląd naszego ciała.
Tagi: historia kobieta kosmetologia poradnik uroda
10:05, cooki11
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 marca 2010
Suchość.

swiat-zwierzat blog

Padają... ludzie! Contregan - środek uspokajający, zanim został wycofany ze sprzedaży spowodował 100 tys. urodzeń kalekich dzieci i około 10 tys. poronień. Mexaform - środek na przeczyszczenie powodował chorobę SMON - w Japonii 200 tys. ludzi utraciło wzrok i władzę w nogach. Thalidomid - 10 tys. narodzonych dzieci bez rąk i nóg. Z tych samych powodów wycofano ze sprzedaży m.in. Zonax, Flenax, Osmosin, Flosint, Eroldin, Coren - każdy z tych leków spowodował poważne skutki uboczne i wypadki śmiertelne, mimo że przeszedł pomyślnie testy na zwierzętach i został dopuszczony do sprzedaży. Studia nad lekami firmy Pfizer wykazały, że skuteczność testów na zwierzętach równa jest 38%, czyli jest to podobna sytuacja jakby przy "rosyjskiej ruletce" bęben rewolwera był załadowany czterema kulami, a tylko dwie komory były puste. Kto z nas chciałby zagrać? Testy na zwierzętach hamują postęp medycyny, gdy wywołują u zwierząt efekty uboczne, które nie miałyby miejsca u ludzi. Nie wszyscy wiedzą, że powszechnie znana i stosowana aspiryna przez wiele lat nie była dopuszczona do produkcji, ponieważ powodowała uboczne efekty u psów. "Walka o wiwisekcję" nie jest więc walką o rozwój nauki, dobro pacjentów czy konsumentów, a jedynie.