O czym chcesz poczytać na blogach?

Pezet co mam powiedzieć

rap i braterstwo, tępić kurestwo . - bloog.pl

 

 

 

chce wiedziec jak całujesz bo dostaje świra. / pezet .

 

 

słów na usta nie ciśnie się zbyt wiele, co mam powiedzieć na prawdę nie wiem, poza tym, że byłeś moim przyjacielem. / pih ♥

Angel

Na to!! HA ha!! zresztą to ja nawet nie jestem pewna czy to jest na 100% a tak mówiąć o procentach to miałam dziś sobie coś kupić takiego ale noc. Ale na dniach nofej rufy to na 100%. Mówić wam Gośka przyjerzdża i bedzie zabawa na maxa znając.I dopytywanki!!! Znaczy sie u nas w szkole zostało 5 dni. reszta to wszelkiego rodzaju luzy. Ciekawe co bede miała z niemca. Mam nadzieję żę się wyrobię nba 3:( mam nadzieję że mi nie postawi 2. Jak tak to poprostu bede płakać siądę i będę.Ochote-kotku Mam wszystko czego chcesz i jeszcze troche) ale noc... ładny ma głos:D (chyba wiadomo kto??!!) ---- nie wiem co mam powiedzieć myśli mnie się plątają... COś napisać miałam ale zapomiałam co... Dziwne jest to żytko ciekawe jakie było.Nowej Rudy które kurwa odbywały się w Słupcu. Byłyśmy w pierwszy i ostatni dzień. W piątek było najlepiej nie ma co:] Pezet śpiewał jea!!! było zajebiście aż się gotowałam bo wreszcie mogłam sie wyszaleć!!! Dawno się już nie bawiłam:(.

Z irracjonalnie zaciśniętymi pięściami szła przez życie potykając się o marzenia... - Onet.pl Blog

Troszeczkę spraw mi się wyjaśniło. Ale niestety nie wszystkie. Tamten co niestety się go trochę boję. groził mi, że mnie zniszczy. Wpatrywałam się w niego zdziwiona. Bo tak na prawdę to nic.I już. przecież trzeba się tak nastawiać.! Ale dobra koniec o nim.;)
Od kilku tygodni wracam autobusem z moim można powiedzieć, że kolegą. Nie widziałam go 2 lata. Coś się zmieniło. Było całkowicie inaczej. Bardzo dobrze się.

Niż ci którzy mnie kochają.  jak to?'

'Ale ja znam ten stan kiedy Ciebie mam...Ciebie mam
ja z Tobą się spotykam...spotykam...sam na sam...sam na sam.'
leaa(treść i ilustracje);
 

I HATE LIFE

że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…" - Pezet - Spadam .

 

I nie wychodzi .. ;/  W szkole też.. Chociaz tam powinienem już.. Niektórzy sie martwią.. Co ze mną.. No ale co mam powiedzieć , ze siedze sam , ze nie mam ochoty rozmawiać , dlatego bo nie umiem byc tu ? No sory .. Dobra tam koniec tego...