O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Pezet

pezet blog

Sokoła z Pezetem 19 kwietnia w Mega Klubie w Katowicach. Pezet dograł swoją zwrotkę do kawałka “Boją się”, utwór zostanie upubliczniony w najbliższym czasie. Na 2009 rok Pezet zapowiedział nową, czwartą płytę Płomienia 81.
Tymczasem Pezet wspólnie z Onarem udzielił się na płycie producenckiej Dj Decksa i płycie Projektantów “Braterstwo Krwii”.
skomentuj (0)
2009-03-24 14:54:37 >> “Gdyby Miało Nie Być Jutra”

Dnia 15 października miała miejsca premiera pierwszej solowej płyty Pezeta pt. Muzyka Rozrywkowa”. Płyta wydana poprzez Konkret Promo/Dobre Ziomy traktuje o tematyce całkowicie odmiennej niż dotychczasowe płyty Pezeta. Za brzmienie odpowiedzialny jest głównie Szogun, po jednym bicie dorzucili dodatkowo Korzeń i Kociołek. Do płyty “Muzyka Rozrywkowa” zostały jak dotąd nakręcone 2 klipy: “Na Tym Osiedlu” z gościnnym udziałem Onara oraz kontrowersyjne “Noc i Dzień” z gościnnym udziałem Fame District i Małolata. Drugi klip wzbudził falę krytyki (nieuzasadnionej zresztą) z powodu zbytniej “cukierkowatości”. Klip.

HIP- HOP

Wychowywał się wśród nowopowstałych składów hip-hopowych (Molesta Ewenement, Fundacja, Stare Miasto). Jego pierwszy numer to "Ursynów 99" nagrany wspólnie z kolegą z szkoły Onarem oraz Lady K. Numer ten znalazł się na podziemnej składance "Enigma: 0-22 vol. 2". Pezet razem z Onarem założył grupę Płomień 81. Nazwa Płomień została wymyślona przez Matkę Onara a numer "81" wziął się od "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 81 na Ursynowie" gdzie obaj chodzili. Właśnie po nagraniu kawałka na Enigmę, Tytus zaproponował im wydanie legalnej płyty. Pezet i Onar ochoczo się zgodzili. Na początku 1999 roku do sklepów trafiła płyta " Na Zawsze Będzie Płonął", na której znalazło się 20 utworów. Płyta ta okazała się jedną z lepszych produkcji w polskim hip-hop'ie dotychczas, została później wydana na winylu, co było rzadkością w owym czasie. Numer, "Kim Jestem Pytasz" z ich debiutanckiej płyty znalazł się na "Hip hop'owy raport z osiedla", co było wyróżnieniem.

 

Oki to na tyle jeszcze kilka fotek:

HiP HoP KoChAm|HiP HoP Na CaŁe ŻyCiE Ze MnĄ =* ;**Na ZaWsZe :*Kocham=* - Onet.pl Blog

Robił z siebie większego idioty niż jest
chce mu powiedzieć że z tyłu mam jego żone i że nie ma ochoty na seks
ale on nie ma poczucia humoru Wwa ej

Na tym osiedlu gdzie rap znaczy więcej niż po
gdzie czasem hajs znaczy więcej niż coś
tu gdzie nie ma czasu by łapać chwile
nie wiem co z tym zrobić ale nigdy nie zrobiłem

Na tym osiedlu gdzie rap znaczy więcej niż po
gdzie czasem hajs znaczy więcej niż coś
Śmigam nocą ulicami tego miejsca
to ja niechciany nie lubiany szukam szczęścia

ej łoł płomień 81 dzieciaku dokładnie tak Onar Pezet ej jeszcze raz
Dzieciaku witaj tu gdzie nie wiesz jaki dzień tygodnia jest
nie jeden stracił sens ale wie że przez to trzeba przejść
chłopaki tu nie płaczą bo nie ma za czym
hajs ucieka i wraca chodź nie jeden śmiga tu do pracy
od 7 do 7 w garniaku w pantoflach
piją cię w nogi jak ja flaszke kiedy jest sobota
dla nich jesteśmy dziwni inni ściągamy kłopoty
a dla nas to oni noszą spodnie wąskie jak rajstopy
patrzą się w oczy słuchają tylko radia
najgorsze miejsce to bloki wkurwia ich prawda
pełen luz świeże polo buty białe jak proch
synek.

polisz mnie | najlepsza polska muzyka

Wylądować w rejonach ujemnych.

Niby jest to płytka dla fanów, limitowany nakład, marketing szeptany, “artystyczne” zdjęcie na okładce i autografy dla tych którzy byli pierwsi. Tylko ciężko mi uwierzyć , że ktoś, kto kupił trzy poprzednie płyty Pezeta jest usatysfakcjonowany tym albumem. Kiepsko wydany digipack i wygórowana w stosunku do jakości wydania cena, do tego słabiutki koncept i jego ogólne wykonanie, skutecznie odrzucają od tej płyty. W kontekście tego wydaje się, że najlepsze czasy i rozkminy Pezet ma już za sobą, a teraz najwyraźniej nie ma już na siebie pomysłu. Wypadałoby skończyć z klasą, ale na to już chyba za późno. -Łukasz Halicki

http://www.myspace.com/pezet81

16 Responses.

Pezet co mam powiedzieć

marylefteye.blog

skomentuj (2)

Pomocy!!!!! 2002-08-06 11:58:48

Czy ktoś mi może powiedzieć jak się wkleja rysunki i w ogóle obsługuje tym blogiem??? Bo ja chcę tu wrzucić jakieś fajne grafitti i mp3 z.

Heh 2002-08-09 11:53:50

Właśnie przypaliłam garnek. Gotowałam kapustkę i o niej zapomniałam i to cos na dnie spaliło się na węgiel hih.... To juz mój drugi taki numeraz... Są coraz bardziej udane. bo poprzednim razem.

12:39:41

Tak jestem!!!! Zewnętrznie jestem Bogiem, ale jak by ktoś spojrzał w środek to okazuje się że mam troche inne poglądy! No cóż! Życie jest piękne! Wreszcie!!!!!!! Wreszcie od 2 lat jestem sama! Wolność kotki,.

Telefonami, sygnałami, Smsami. Pozatym chciał mnie przekupić, co mu nigdy nie zostanmie wybaczone. A że podstępnie użył Pezeta, to tym bardziej....
Tommy'ego się przestraszyłam i dlatego nie chciałam się z nim spotkać... Cóż ludzie.

I żyję w swoim życiu, tak sobie po cichu...

Napisać...

Chyba już nic :P No to kończę :))) No papa :*

Oczy otwarte mamy... Lalala :))) Heheh Pezet jest THE BEST :)))

Iqsia :P 2003-02-01 19:52:01
skomentuj (2)
Kiedy sobie siedzę na komputerku i gadam na GG (mój numerq to 388732) W przyszłości będę jeszcze nie wiem kim, ale przecież coś się wymyśli (damy SE RAAADĘ :P) A ostatnio zauważyłam, że lubię chodzić do szkoły... Hmm... Dziwne zjawisko... :))).
Dzięki mojej siostrzyczce (ona tylko dwa razy...) i chyba już nic innego się nie działo...
Hmm... No i znowu nie mam o czym pisać... No kurde co to jest :P

Dobra, koniec na dzisiaj tej VERY BIG notki :P No to papa :* :)))
Życie jest do dupy, że nie warto już żyć... Dzisiaj jak przyszłam ze szkoły Magda poprosiła mnie o coś... Nie mogę Wam powiedzieć o co, ale przez to ryczałam jakiś czas w łazience... Nie spodziewałam się tego po niej... Wszystko staje mi się.

...dziś nie ma nic, sami jesteśmy na tej plaży...

Nam życie, ukraść słowa, dla nich zdrada to plac zabaw Uwierzcie mi, my pamiętamy o swych wadach Nie mamy jeszcze nic, a chcemy szczęściem tego świata wreszcie żyć
My, ukryty w mieście krzyk..Za naszą wolność,.Jest ten świat, wszystko sie zmienia chciałbym to wyrazić ale niewiem jak..." Każdy z nas przeżywa ciagle zmiany...ehe mozna powiedzieć ze najbardzij to widać w wyglądzie...ale te zmiany które zachodzą w twojej psychice i główce są najbardziej.I kogo możesz mieć przy sobie
Proste finał, jakie to uczucie gdy zawodzi człowiek..." I znowu refleksyjny rap. Słowa Pezeta poraz kolejny trafiają w sedno... w szczególności że znowu ludzie pokazują mi to ze jestem tylko pionkiem. Najwidoczniej podejscie do mojej osoby w taki sposób jush pozostanie... Niewiem co zrobic zeby to zmienić. Poszedełm chwile pokopać w piłke, totalna olewka."...Ej słuchaj pierdole już twój pieprzony.

Blog Nikaax33

Mi uwagę, choć nie mam racji.. Nie muszę być idealna - mogę się pomylić, zapomnieć, czegoś nie wiedzieć. .Mam prawo powiedzieć: "Sorry, ale g***o mnie to obchodzi." ; d ,Moje NIE znaczy NIE. Jak ktoś tego nie uszanuje,ma problem !!.Może nie specjalnie się znam na hip-hopie czy rapie ...ale mam nadzieje,że z waszą pomocą trochę się podszkolee ; D wrzucam pierszy tekst xd mi wpadła w ucho mam nadzieje,że wam.Mam,
ale Ty jak zawsze okazałeś się tym typem,
który chce wykorzystać i zranić dziewczynę.
Po co mi to było? Najpierw miłość później łzy? Nienawidzę tego dnia, bo tym dniem jesteś Ty.
Cierpimy podajemy.
nie za szybko wszystko naturalnie
i żeby było normalnie.x2

[Pezet]
4
. Znowu wszystko się popierdoliło,
znów się upiłem i zbyt późno.