O czym chcesz poczytać na blogach?

Peugeot 306

narwany jak bukiet

0 sado II 2007-05-22 zaczynam przegladac coraz bardziej pieczolowicie oferty pracy w polsce. oprocz tego przegladam auto gielde w celu nabycia czym predzej jakiegos dwunastoletniego swiezba do wozenia dupy. clio, fiesta, corsa, 106 lub 306 peugeota. moze jeszcze jakiegos laptopa taniego [pewna babcia powiedzialaby daj boze daj].
wakacje sie za chwile tu koncza. cos w tym jest ze czuje sie tu troche jak na przydlugich wakacjach u dziadka na wsi, na dupnej banderozie. ten specyficzny zapach wilgoci w kuchni przywoluje tamte wspomnienia. z tym ze to takie uczucie opuszczenia. doskwiera samotnosc, gdy pozostaje kuchnia i dziadek.

roodee blog...

Taki wyjątkowy... Jedyny w swoim rodzaju... A teraz go nie ma i trzeba będzie znaleźć zastępstwo...
Ale pamietaj Mały, że na zawsze będziesz w moim sercu... Trzymaj sie tam... bez nas...


roodee 2009-03-13 19:05:43
skomentuj (0)


VIVA LA FRANZ :)))

FRANZ :) Bo Francuski! Bo Peugeot! Bo 306! Bo kombi! Bo duuuży! Bo wypasiony - klima, srima i inna elektryka :))) Bo mój własny!!! :)))) Stoi przed domkiem i lśni :))) I już jest wyjątkowy :))) No to nie znaczy przecież tak, że żałoby po Ticusiu już nie ma, że już za nim nie tęsknię... Jest i tęsknota i żałoba, ale taka w sercu i w ogóle :))) Bo na twarzy permanentny uśmiech z powodu butelkowej zieleni ze.

odszkodowania.mblog.pl - mBlog

skomentuj (0)

Polskiemu imigrantowi, który po wypadku samochodowym doznał całkowitego paraliżu, przyznano jedne z najwyższych odszkodowań w historii brytyjskiego sądownictwa. Kwotę rekompensaty, w ramach której mieści się koszt wieloletniej rehabilitacji, ustalono na 8,35 mln funtów.

Podczas feralnej podróży peugeotem 307 w listopadzie 2005 roku Łukasz Borowski siedział z tyłu. Samochód bez ubezpieczenia prowadził Razell Sands. Jechali do pracy w March w Cambridgeshire. Auto dachowało w przydrożnym rowie.

W wyniku wypadku 27-letni Polak doznał złamania kręgosłupa i uszkodzenia mózgu. Oprócz całkowitego paraliżu cierpi na zaniki pamięci oraz ma trudności z.

Obrażenia.

 


odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie za incydent

 

 W minionym tygodniu doszło do ugody pomiędzy uczestnikami koncertu, a pozwanymi reprezentującymi m.in. klub Station i organizatorów koncertu. 65 pozwanych zgodziło się zapłacić w sumie 176 milionów dolarów odszkodowania grupie 306 powodów. W przypadku braku ugody doszłoby do kosztownego procesu.

 

Sędzia Ronald R. Lagueux, który nadzorował ugodę, zaakceptował - po zbadaniu dokumentacji dotyczącej poparzeń odniesionych przez ofiary - podział pieniędzy pomiędzy poszkodowanych, którzy przeżyli tragedię.

To jednak nie koniec sprawy. Teraz sędzia zajmie się.

Internetowy dziennik Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 6 w Krakowie

Przy ul. Nad Drwiną, gdzie zaszła konieczność przepompowania 28 tys. litrów paliwa. Zadanie to wykonano z użyciem pompy wirnikowej MAST.


7.02.2010
Kolizja Renaulta Laguny, Peugeota J5 i Toyoty Corolli na ul. Wielickiej. Rannych nie było.

Na ul. Teligi prawdopodobnie na skutek zwarcia instalacji elektrycznej zapaliła się kabina ciągnika siodłowego SCANIA. Przybyli na miejsce ratownicy ugasili i skontrolowali wnętrze (na szczęście puste) kabiny. Szybkie działanie zapobiegło rozprzestrzenieniu się pożaru na naczepę pojazdu, wnętrze kabiny.Na ul. Ćwiklińskiej nastąpiła kolizja Mazdy 323F i Renault 19, oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone, kierujący nie odnieśli obrażeń.

20.11.2009
Na ul. Sucharskiego zapalił się VW Golf, dzięki szybkiej akcji pożar ograniczył się jedynie do komory silnika pojazdu.

22.11.09
Kolizja VW Golfa i Peugeota 306 na ul. Jerzmanowskiego. Nikomu nic się nie stało.

23.12.09
Na ul. Teligi w jednym z mieszkań zatrzasnęło się dziecko. Przybyli na miejsce ratownicy zdecydowali się na odstąpienie od wyważenia drzwi ze względu na ich pancerną konstrukcję i fakt, że dziecko znajdowało się bezpośrednio za nimi. W związku z powyższym ratownik na linie opuścił.