O czym chcesz poczytać na blogach?

Petrucci

.:RED red RED:.

Na specery i tarzać się w owym.


A jeśli wówczas będę szła przed nim, a on zawoła "Bati!", gdy się odwrócę koniecznie dostać muszę snieżką w twarz.


Być pozbawiony nastrojów wybitnie kontemplacyjno-użalających się nad egzystencją.


Co równocześnie oznacza brak gapienia się na mnie w sposób kontemplacyjny.


Gapić się, rzecz jasna może, ale z uśmiechem na ryju, radośnią w oczach, nie miną poważna, gdyż mnie to wkurwia.


Oglądać ze mną koncertówki różne i szkółki(z naciskiem na takowe z Paulem Gilbertem, choć wszak nie tylko, gdyz istnieje jeszcze G3, Petrucci, Satriani, ech, ok, Yngwie, Becker etc. Stanowczo nie Mr.Big z Kotzenem!).


Inteligencję posiadać i humor takowy!


Riposty w ilościach nieograniczonych, pozbawione egipskich korzeni, walić.


Abstynentem nie być.


Mnie kochac miłością końca nie mającą, lecz nie gadać mi o tym i nie okazywać w sposób przytłaczający(co w moim wypadku znaczy: nie okazywać prawie w ogóle).


Aprobować, a wręcz pożądać obecności w mieszkaniu naszym wspólnym dwóch maleńkich kociaków o imionach Vai(cały czarny z oczkami niebieskimi) i Garfield(rudy).


Nie kibicować.

A m e r i c a - My road accross Life..

.:Pokryty bliznami:. 2003-07-03 11:00:58

To Rise, To Fall,
To Hurt, To Hate,
To Want, To Wait,
To Heal, To Save.

Wznosić się, Upadać,
Ranić, Nienawidzieć,
Chcieć, Czekać,
Uzdrawiać, Zbawiać.

[Scarred; John Petrucci]


Skomentuj...

.:God Bless America:. 2003-07-04 13:38:45

[...]We, therefore, the Representatives of the United States of America, in General Congress, Assembled, appealing to the Supreme Judge of the world for the rectitude of our intentions, do, in the Name, and by Authority of the good People of these Colonies, solemnly publish and declare, That these United Colonies are, and of Right ought to be Free and Independent States, that they are Absolved from all Allegiance to the British Crown, and that all political connection between them and the State of Great Britain, is and ought to be totally dissolved;.

Wenus w futrze

Muzyki, grzywy nut opryskują twarz. Wpatrując się w sklepienie czaszki żegluję pośród wysepek Langerhansa. Królowa Saby na rufie kusi namiętnymi ruchami bioder... nie mogę pójść do niej - straciłbym stateczność. Podziwiam jej kształty spod przymkniętych powiek... wargi przeszywa ostrze niekontrolowanego spazmu... a ona tańczy dalej. Słyszę jej szept, kusi wszystkimi skarbami świata. Ach... czemu moja łódeczka jest taka krucha? Wokół ostre zęby skał - smocza gardziel gotowa mnie pożreć. Nie mogę się ruszyć... Głośnik sączy belkotowe krople...

dopływ rzeki świadomości zrodzony z garści dźwięków - płyty:
"An evening with John Petrucci and Jordan Rudess"

by Sacher 2004-06-06 22:52:41
skomentuj (0)


są rzeczy na niebie...
Przemieszczając się czterokołowym, ikarusowym środkiem transportu w stronę miejsca zamieszkania (albo prościej... wracając autobusem do domu) natknąłem się na przedziwne stworzenie. Otóż do autobusu wsiadła panna wbita o obcisły jeansowy kostium, z jasnozielonym cieniem (chodzi o oczy), jasnoczerwonymi (krwistymi to mało powiedziane) wargami, i jaskrawo (wręcz oczojebnie) niebieskimi paznokciami. Gdy zastanawiałem się z czy urwało się może z hollywoodzkiego filmu klasy B (takiego z lat 70tych),.

Blog fandreamtheater

Zobacz mój profil

Wyraź swoją opinie...
 

DREAM THEATER 2006-06-26
Dream Theater - amerykańska grupa muzyczna wykonujaca progresywny metal, założona w roku 1985 przez Johna Petrucciego (gitara), Johna Myunga (gitara basowa) i Mike'a Portnoy'a (perkusja). Po dołączeniu Kevina Moore'a (instrumenty klawiszowe) zespół obrał nazwę Majesty, którą zmienił na Dream Theater dopiero w roku 1987. Muzyka tej grupy to fuzja popularnych wówczas hard rocka i heavy metalu z jednej strony oraz rocka progresywnego z drugiej. Inspiracją dla Dream Theater była twórczość takich zespołów jak Rush, Queensryche, Yes, Iron Maiden. Muzyka Dream Theater cechuje się ciężkim heavymetalowym brzmieniem, skomplikowaną formą typową dla rocka progresywnego (zmieniające się w czasie schematy rytmiczne i harmoniczne) oraz wykonawczą.