O czym chcesz poczytać na blogach?

Petrova

Zazdrość nie zna granic - Onet.pl Blog

-Zostaw mnie mówię Ci !( Krzyknął wreszcie chłopak)
-Ale Kochanieee przykryję Cię tylko bo się przeziębisz(Zaczęła nakrywać na niego swój płaszcz)
-Karin sio,przeszkadzasz mi
Dziewczyna tylko zrobiła smutna minę i ruszyła w stronę drzwi
-A ty malowańcu nie zbliżaj się do Sasuke! ( Krzyknąła czerwono-włosa i wyszła)
Nastała cisza w pokoju , Sakura nie wiedziała co ma zrobić , ani czy coś mówić czy też nie
-Patrova(Odezwała się dziewczyna a chłopak zrobił pytającą minę)
-?
-No pytałeś jak mam na imię (Powiedziała dziewczyna )
-A no tak , yhy Petrova, a powiesz mi może dlaczego Karin Cie nazwała , malowańcem? ( Spytał chłopak a.

Robert Kubica-najlepszy Polski kierowca wyścigowy! - Onet.pl Blog

Dla losów wyścigu było to co zdarzyło się na 22 okrążeniu. Z bolidu Jaime Alguersuariego zaczęły odpadać części, a przy w jeździe na pit lane odpadło mu przednie skrzydło. Na tor ponownie wyjechał samochód bezpieczeństwa i przewaga jaką mieli Button, Rosberg i Kubica szybko została niwelowana.

Przez kolejne okrążenia na torze było bardzo dużo walki. Kubica nie miał szans z dysponującym dużo szybszym samochodem Lewisem Hamiltonem, a Petrov tracił kolejne pozycje i w pewnym momencie był dopiero 10.

Do końca wyścigu polski kierowca bronił się przed atakami Sebastiana Vettela. Z kolei Petrov w samej końcówce podkręcił tempo i był najszybszym kierowcą na torze. Rosjanin najpierw we wspaniałym stylu wyprzedził Michaela Schumachera, a później w ekspresowym tempie dopadł Webbera i awansował na 7. miejsce.

Mający kłopoty na ostatnich okrążeniach Button utrzymał swoją pozycję i wygrał wyścig. Drugi był Lewis Hamilton, dzięki czemu McLaren zaliczył dublet. Ostatnie miejsce na podium zajął Nico Rosberg z Mercedes GP.

Kubica przyjechał do mety na bardzo dobrym 5. miejscu, a Petrov na 7. Dla Rosjanina jest to pierwszy ukończony wyścig i.

You went after Elena. What is wrong with you? - Onet.pl Blog

Upływie nie mniej niż dwudziestu minut, zasnęłam wtulona w ciepłe ciało Damona. Przebudziłam się na krótką chwilę, by upewnić się, że on ciągle tu jest. Spojrzałam na cyfrowy zegarek, który wskazywał godzinę 23:49. Wyczułam skrawek flanelowej kołdry i podciągnęłam ją pod samą szyję, jednocześnie nakrywając siebie jak i Damona.

***

— Petrova.
Witam Was (;
Dzisiaj napisałam już pierwszy rozdział. Szczerze? Trochę mi się on podoba. Mam nadzieję, jednak, że będziecie czytać mojego bloga i wyrażali swoje opinie. Jednak wszelkie uwagi proszę kierować na e-maila; foreverhope@vp.pl, gdyż niektóre z nich będą zapewne w sobie zawierać coś obraźliwego.
W tym rozdziale nie zaszczyciła nas nawet obecność Klausa, chociaż Pierwotny jest głównym bohaterem, prawda? Chcę najpierw zrobić kilka wątków z Damonem i Elką, a później będzie Klaus-Elena-Damon.

Walka z własnym ciałem. - Onet.pl Blog

I znów mam tylko nadzieję, ze się nie podniesie. Nie robię nic by ją zmniejszyć.
Problemy w szkole, problemy rodzinne, same problemy i to chyba sprawia, że wszystkie chęci znikają.
Czy to koniec ? Nie .. nie mówię, że to koniec, bo nie poddam się, ale muszę sobie wszystko poukładać. Od zaraz .. czas na kolejne przemyślenia. Tym razem jednak czas także na rachunek sumienia i wyznaczenie sobie celów. Czas ucieka, a ja wciąż stoję w miejscu, więc muszę to zmienić.

Chyba potrzebuję jakiejś motywacji, pomocy .. nie chyba tylko na pewno. Niech ktoś usłyszy moje wołanie o pomoc. Proszę ..Petrova. (18:27)
4 pomocne dłonie.

To my, slavisti

I nareszcie swobodny zakochuje się bez opamiętania w dziewczynach i kobietach. Czasem kocha kilka równocześnie.Są wśród nich żona piekarza, bibliotekarka, dwie córki sędziego czy była nauczycielka Petera. Jest opętany ideą znalezienia miłości swego życia. I rzeczywiście, pewnego dnia zakochuje się w pięknej dziewczynie z Czechosłowacji. Jest sierpień i wojska Układu Warszawskiego wkraczają do Czechosłowacji.

13:23, vasudeva
Link Komentarze (1) »
czwartek, 31 marca 2005
4 kwietnia

Witam poświątecznie.
Pora się znów zabrać do pracy, więc...

w najbliższy poniedzialek (4 kwietnia) o 18:00 kołujemy (tu powinny nastąpić radosne okrzyki, pomruki zadowolenia, a jak ktoś chce, to może nawet podskoczyć ze szczęścia).

Program spotkania: 
1. Warsztat lingwisty - dr Ivan Petrov
2. Kategoria okreslonosci/nieokreslonosci w zdaniach relatywnych w jezyku serbskim.